Eva Žejdlíková
Overená recenzia Dátum pobytu: September 2019 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Jsem spokojena; cesta v pohodě. .Jen by mohli hlásit za jak dlouho asi bude pauza. .????možná priště zase. .
Jsem spokojena; cesta v pohodě. .Jen by mohli hlásit za jak dlouho asi bude pauza. .????možná priště zase. .
Pláž Oblázková. .plna spokojenost
StravaStravu jsem si kupovala sama většinou. .a kdekoliv jsem si něco dala tak fajn..
UbytovanieSpokojena jen malé nedostatky..vyhled na moře prostě krásný. .
SlužbyV pořádku. .
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (1) (3)









