Olimpion Melathron
od 770 € za os.
Prejsť k obsahu | Prejsť k hlavnému menu
od 770 € za os.
od 593 € za os.
od 512 € za os.
od 374 € za os.
Graf ukazuje predpokladaný vývoj cien v nasledujúcich mesiacoch.
Jednotlivé stĺpce zobrazujú minimálnu cenu za osobu v danom mesiaci. Cena sa môže líšiť v zavislosti od dĺžky zájazdu.
Popisy, recenzie a fotografie uvedené v informáciách predstavujú subjektívne dojmy ich autorov a nie sú súčasťou oficiálneho popisu objektu zo strany organizátora zájazdu (cestovnej kancelárie). Skutočná podoba izieb a ich vybavenia sa môže od uvedených informácií líšiť, za čo spoločnosť Invia nenesie zodpovednosť. Oficiálny popis poskytnutý organizátorom zájazdu je dostupný na stránke vami vybraného zájazdu po zadaní termínu, o ktorý máte záujem.
Podpriemerné (na základe 16 hodnotení)
63. najlepšie hodnotený z 185 hotelov v Olympská riviéra
Veronika Andrea Torma
Overená recenzia Dátum pobytu: September 2022 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Vážená cestovní kancelář! S účastí v autobuse jsme nadmíru spokojeni, protože cesta i ubytování byly pro nás velmi pohodlné, hygiena i výhled a krása prostředí zlatil čas, který jsme tam strávili, byli jsme součástí krásných programů během naší dovolené! Na jednom zájezdu bych rád vyzdvihl turistickou organizaci, velmi přátelskou empatickou paní a mladého muže, pod jehož vedením jsme se zúčastnili smysluplných cestovatelských programů a byli maximální spokojenost! Rádi bychom Vám velmi poděkovali za Váš příspěvek k organizaci Vaší práce. Doufáme, že pokud to bude možné, příští rok zde opět uvidíme krásy Řecka! Doufáme, že si příští rok vybereme právě vás! Byl to úžasný zážitek! Přejeme vám však další dobrou práci a hezké dny! Veronika Torma Andrea a István Nyári! Ahoj!
Vážená cestovní kancelář! S účastí v autobuse jsme nadmíru spokojeni, protože cesta i ubytování byly pro nás velmi pohodlné, hygiena i výhled a krása prostředí zlatil čas, který jsme tam strávili, byli jsme součástí krásných programů během naší dovolené! Na jednom zájezdu bych rád vyzdvihl turistickou organizaci, velmi přátelskou empatickou paní a mladého muže, pod jehož vedením jsme se zúčastnili smysluplných cestovatelských programů a byli maximální spokojenost! Rádi bychom Vám velmi poděkovali za Váš příspěvek k organizaci Vaší práce. Doufáme, že pokud to bude možné, příští rok zde opět uvidíme krásy Řecka! Doufáme, že si příští rok vybereme právě vás! Byl to úžasný zážitek! Přejeme vám však další dobrou práci a hezké dny! Veronika Torma Andrea a István Nyári! Ahoj!
Bola táto recenzia užitočná? (2) (0)
Tímea Enyedi
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2022 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Cestování autobusem je velmi únavné. Možná proto už neplánuji tak dlouhé cesty autobusem.
Cestování autobusem je velmi únavné. Možná proto už neplánuji tak dlouhé cesty autobusem.
Pláž je písčitá, voda čistá, i když travnatá. Milovali jsme to. Byli jsme v oblasti aqua mare beach, kde se starali o čistotu, a služby byly adekvátní. Lehátko a slunečník jsme mohli použít proti spotřebě.
StravaNežádali jsme o výhody.
UbytovanieJsem nadmíru spokojená. Není to luxus, ale ani jsem za to neplatil. Měli jsme, co jsme potřebovali. V kuchyni je sporák, nádobí, mikrovlnka, varná konvice, vše potřebné. Koupelna je malá, ale naprosto dostačující. Část pokoje by mohla být trochu větší. Plánuji se vrátit příští rok, protože cena je perfektní. Pláž je vzdálená 2 minuty chůze, klidná ulička, kde si můžete odpočinout.
SlužbyVzhledem k tomu, že se jedná o apartmán, není zde recepce, setkali jsme se pouze s uklízečkou, která nás nastěhovala. Byli jsme na 2 turnusech a po týdnu jsme dostali i nové ložní prádlo a ručníky. Dává se pouze 1 kus toaletního papíru a odpadkový koš.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)
Filtrovať recenzie
Rita Szűcs
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2025
Fantastický
Fantastický
KB 100 metrů chůze 1 minuta Písčitá čistá upravená pláž
UbytovanieSkvělé, super, je v tom všechno
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (1) (0)
Anonym
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2024
Dobré, ale dlouhé!
Dobré, ale dlouhé!
Moře bylo blízko. Koupali jsme se na více místech, voda byla výborná. Čistý taky. Pokud byla pláž přeplněná, hledali jsme jiné místo. Vždy jsme chodili pěšky
StravaVšechno, co jsme jedli, bylo dobré.
UbytovaniePoloha je skvělá, blízko moře, je tam klid. Ale kvalita by se dala zlepšit.
SlužbyByli tu lepší.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (1) (0)
Anonym
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2023
Naše ubytování bylo příšerné, kuchyňská skříňka zapáchající a zatuchlá, nádobí špinavé a špinavé, nádobí jsem myla jen dva dny.Nebyl tam dřez, houba, toaletní papír, nic, což je nejdůležitější. Vše se muselo koupit, aby se v lokalitě žilo. Dále dezorganizace, nefungovala klimatizace, museli jsme najít někoho zvlášť, kdo by knihu přinesl atd. Proč by do nákladů nemohla být zahrnuta klimatizace atd. Zkrátka dva dny jsme si vzali z dovolené, a pak jsme jeden den strávili na ulici, když jsme odcházeli, tak se k nám nechovali krutě. Jak mohou být lidé vystaveni 45° stupňům na ulici s dětmi, vždyť jsem byl i se svým vnukem. Byl jsem velmi zklamaný.
Naše ubytování bylo příšerné, kuchyňská skříňka zapáchající a zatuchlá, nádobí špinavé a špinavé, nádobí jsem myla jen dva dny.Nebyl tam dřez, houba, toaletní papír, nic, což je nejdůležitější. Vše se muselo koupit, aby se v lokalitě žilo. Dále dezorganizace, nefungovala klimatizace, museli jsme najít někoho zvlášť, kdo by knihu přinesl atd. Proč by do nákladů nemohla být zahrnuta klimatizace atd. Zkrátka dva dny jsme si vzali z dovolené, a pak jsme jeden den strávili na ulici, když jsme odcházeli, tak se k nám nechovali krutě. Jak mohou být lidé vystaveni 45° stupňům na ulici s dětmi, vždyť jsem byl i se svým vnukem. Byl jsem velmi zklamaný.
Bylo to moc dobré, pláž blízko, bylo tam hodně lidí, ale všichni se vešli!!!o
StravaDo restaurace jsme byli jen jednou, gulášová polévka, šašlik, vše atd. bylo velmi chutné. Do sendviče jsme dostali syrové maso, objednali jsme si ho za pochodu. Dostali jsme tvrdé smažené maso a bylo syrové a bez chuti .???????????????????? Nemohli jsme to udržet, hlavně kvůli dítěti.
UbytovanieJejí kvalitu nelze ani posoudit, protože prádlo se celý týden hromadí atd. Nemohou dát do celého objektu alespoň jednu placenou pračku a každý si pere kdy chce??? Jedním slovem je to nepochopitelné, je to k vzteku!!!Celý den bylo na balkóně horko, no to je jiná.Neposkytli ani čisté ručníky, celý týden nic, hrůza.
SlužbyByla to velká NULA, už jsem to psal.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (4) (0)
Veronika Andrea Torma
Overená recenzia Dátum pobytu: September 2022 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Vážená cestovní kancelář! S účastí v autobuse jsme nadmíru spokojeni, protože cesta i ubytování byly pro nás velmi pohodlné, hygiena i výhled a krása prostředí zlatil čas, který jsme tam strávili, byli jsme součástí krásných programů během naší dovolené! Na jednom zájezdu bych rád vyzdvihl turistickou organizaci, velmi přátelskou empatickou paní a mladého muže, pod jehož vedením jsme se zúčastnili smysluplných cestovatelských programů a byli maximální spokojenost! Rádi bychom Vám velmi poděkovali za Váš příspěvek k organizaci Vaší práce. Doufáme, že pokud to bude možné, příští rok zde opět uvidíme krásy Řecka! Doufáme, že si příští rok vybereme právě vás! Byl to úžasný zážitek! Přejeme vám však další dobrou práci a hezké dny! Veronika Torma Andrea a István Nyári! Ahoj!
Vážená cestovní kancelář! S účastí v autobuse jsme nadmíru spokojeni, protože cesta i ubytování byly pro nás velmi pohodlné, hygiena i výhled a krása prostředí zlatil čas, který jsme tam strávili, byli jsme součástí krásných programů během naší dovolené! Na jednom zájezdu bych rád vyzdvihl turistickou organizaci, velmi přátelskou empatickou paní a mladého muže, pod jehož vedením jsme se zúčastnili smysluplných cestovatelských programů a byli maximální spokojenost! Rádi bychom Vám velmi poděkovali za Váš příspěvek k organizaci Vaší práce. Doufáme, že pokud to bude možné, příští rok zde opět uvidíme krásy Řecka! Doufáme, že si příští rok vybereme právě vás! Byl to úžasný zážitek! Přejeme vám však další dobrou práci a hezké dny! Veronika Torma Andrea a István Nyári! Ahoj!
Bola táto recenzia užitočná? (2) (0)
Tímea Enyedi
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2022 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Cestování autobusem je velmi únavné. Možná proto už neplánuji tak dlouhé cesty autobusem.
Cestování autobusem je velmi únavné. Možná proto už neplánuji tak dlouhé cesty autobusem.
Pláž je písčitá, voda čistá, i když travnatá. Milovali jsme to. Byli jsme v oblasti aqua mare beach, kde se starali o čistotu, a služby byly adekvátní. Lehátko a slunečník jsme mohli použít proti spotřebě.
StravaNežádali jsme o výhody.
UbytovanieJsem nadmíru spokojená. Není to luxus, ale ani jsem za to neplatil. Měli jsme, co jsme potřebovali. V kuchyni je sporák, nádobí, mikrovlnka, varná konvice, vše potřebné. Koupelna je malá, ale naprosto dostačující. Část pokoje by mohla být trochu větší. Plánuji se vrátit příští rok, protože cena je perfektní. Pláž je vzdálená 2 minuty chůze, klidná ulička, kde si můžete odpočinout.
SlužbyVzhledem k tomu, že se jedná o apartmán, není zde recepce, setkali jsme se pouze s uklízečkou, která nás nastěhovala. Byli jsme na 2 turnusech a po týdnu jsme dostali i nové ložní prádlo a ručníky. Dává se pouze 1 kus toaletního papíru a odpadkový koš.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)
Zavolajte nám alebo spusťte live chat a my vám zabezpečíme dovolenku, na ktorú budete ešte dlho spomínať.
Sme k dispozícii Po-Pia 7:00-22:00, So-Ne 8:00-22:00.