Hotel byl na řecké poměry vcelku ucházející, avšak pro příští dovolenou bychom spíše zvolili jinou část ostrova. Nikiana jako taková toho moc nenabízí - najdete zde maximálně supermarket, půjčovnu skůtrů, pekárnu a lékárnu. Takže pokud toužíte po nočním životě a procházkách po promenádě, tak toto není místo pro vás. Jedině, pokud máte zapůjčený skůtr nebo auto, tak cca 10 km opodál najdete hlavní město. Jinak počasí super, myslím, že první zářijový týden je ideální. Měli jsme krásných 30 stupňů.
PlážNa pláži hned u hotelu jsme ani jednou nebyli, jelikož jsme na skůtru objéi ty, co za to stály a byly mnohem hezčí. Vám doporučuji to samé.
StravaO stravě se snad na hotelech v Řecku ani nedá mluvit. Pokud nepatříte k těm, co škudlí každou korunu a snědí, co zrovna je, tak vám to asi bude stačit - k večeři na výběr ze dvou jídel a na snídani přihřívaná vajíčka a párky z předešlého dne. K tomu samozřejmě najdete nějaké vločky, pečivo a marmelády. Samozřejmě ale doporučuji vzít si víc peněz s sebou a najíst se v nějaké taverně, kde si mnohem víc pochutnáte.
UbytovanieNa hotelu by se mohlo v první řadě více uklízet :-) paní uklizečka nás navštívila za celý týden jen dvakrát, a to podruhé až odpoledne před odjezdem. Dost nám vadilo, že hluk z chodby a ze schodů se strašně rozléhal a když hodně, tak hodně. Nemluvě o tom, že jsme dostali snad ten nejhorší pokoj - v prvním patře u schodů a výtahu a paní z recepce si strašně rády povídaly (hulákaly) o půlnoci. Nejsme nijak extra nároční na výběr hotelu, ale tohle i na nás bylo trochu moc.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate