Martina Broučková
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2025
Krásná klidná dovolená.
Krásná klidná dovolená.
Hotel leží u pláže, ta je úzká, vstup do vody pozvolný, kamínky. Není vidět na širé moře - nejdou vlny. Voda čistá, jen někdy tráva nebo jiné přírodní naplaveniny. Lehátka a slunečníky zdarma.
StravaSnídaně švédský stůl, naprosto postačující, je možné si objednat i oběd, každý den se vaří 1 až 2 jídla z místní kuchyně a místních zdrojů, rozhodnout se můžete každé dopoledne. Bar funguje po celý den. Ceny velmi přijatelné.
UbytovanieHotel je stejný jako všude v Řecku, tzn. postarší, ale čistý, sprchový kout nemá zástěnu, ale kdo jezdí do Řecka a miluje ho, ten to přesně takhle očekává. Navíc oproti očekávání v pokoji byla lednice a sítě proti komárům. Od pěší zóny a přístavu kousek.
SlužbyÚklid každý den, všichni velmi ochotní, rodinná atmosféra, většina hostů se vrací..
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (1) (0)

















