Oľga Č.
Overená recenzia Dátum pobytu: Jún 2026
výborný
výborný
výborná
Stravavýborná
Ubytovanievýborné
Službyvýborné
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)
Prejsť k obsahu | Prejsť k hlavnému menu
od 610 € za os.
Graf ukazuje predpokladaný vývoj cien v nasledujúcich mesiacoch.
Jednotlivé stĺpce zobrazujú minimálnu cenu za osobu v danom mesiaci. Cena sa môže líšiť v zavislosti od dĺžky zájazdu.
Popisy, recenzie a fotografie uvedené v informáciách predstavujú subjektívne dojmy ich autorov a nie sú súčasťou oficiálneho popisu objektu zo strany organizátora zájazdu (cestovnej kancelárie). Skutočná podoba izieb a ich vybavenia sa môže od uvedených informácií líšiť, za čo spoločnosť Invia nenesie zodpovednosť. Oficiálny popis poskytnutý organizátorom zájazdu je dostupný na stránke vami vybraného zájazdu po zadaní termínu, o ktorý máte záujem.
Dobré (na základe 391 hodnotení)
57. najlepšie hodnotený z 157 hotelov v Lefkada
Oľga Č.
Overená recenzia Dátum pobytu: Jún 2026
výborný
výborný
výborná
Stravavýborná
Ubytovanievýborné
Službyvýborné
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)
Anonym
Overená recenzia Dátum pobytu: Jún 2025
Veľmi dobrý dojem
Veľmi dobrý dojem
Krásna
StravaVýborná
UbytovanieVeľmi dobrý dojem
SlužbyVýborne
Bola táto recenzia užitočná? (4) (2)
Filtrovať recenzie
Oľga Č.
Overená recenzia Dátum pobytu: Jún 2026
výborný
výborný
výborná
Stravavýborná
Ubytovanievýborné
Službyvýborné
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)
Janka D.
Overená recenzia Dátum pobytu: September 2025
Pravdupivediac, dostali sme izbu s absolutne neakceptovatelnou kupelnou: plesnive dvere, sprcha doslova 45x45 umiestnena vedla zachoda takze sa dali akurat umyt nohy. Wifi nefungovala ani v spolocnych priestoroch, cize hotel uvadza lzive info o tom, ze je dostupna. Vankus nepohodlny. Jedlo sa nam spociatku zdalo za tu cenu vyborne, treba vsak povedat ze slo o jedlo vopred zaplatene a ku koncu pobytu sa kvalita schvalne zhorsovala, napriklad sa podavali spekacky. Ja som bola spokojna, nejako som si to vedela nakombinovat no pre vegetariana neakceptovatelne kedze kazdy den bolo doslova to iste: nakrajana kapusta a fazula z konzervy, ktora sa striedala s konzervou zelenej fazulky. Navyse, kedze partner nemal pri sebe hotovost za mestsku dan, a slubil ze prinesie na dalsi den - bolo s nim jednane ako so zlodejom ci malym skolakom. Hoci je jeden z najvyznamnejdich umelcov v krajine, v posledny den mu dokonca majitel hotela vystrojil scenu pred vsetkymi hostami, ze vraj nezaplatil 15 eur za vino z prveho dna. Nikdy sme nedostali ucet za mestku dan, co je podvod. Rovnako nam nepredlozili ucet za spomenute vino, uzavreli to hned prvy den ze je to na izbu.
Pravdupivediac, dostali sme izbu s absolutne neakceptovatelnou kupelnou: plesnive dvere, sprcha doslova 45x45 umiestnena vedla zachoda takze sa dali akurat umyt nohy. Wifi nefungovala ani v spolocnych priestoroch, cize hotel uvadza lzive info o tom, ze je dostupna. Vankus nepohodlny. Jedlo sa nam spociatku zdalo za tu cenu vyborne, treba vsak povedat ze slo o jedlo vopred zaplatene a ku koncu pobytu sa kvalita schvalne zhorsovala, napriklad sa podavali spekacky. Ja som bola spokojna, nejako som si to vedela nakombinovat no pre vegetariana neakceptovatelne kedze kazdy den bolo doslova to iste: nakrajana kapusta a fazula z konzervy, ktora sa striedala s konzervou zelenej fazulky. Navyse, kedze partner nemal pri sebe hotovost za mestsku dan, a slubil ze prinesie na dalsi den - bolo s nim jednane ako so zlodejom ci malym skolakom. Hoci je jeden z najvyznamnejdich umelcov v krajine, v posledny den mu dokonca majitel hotela vystrojil scenu pred vsetkymi hostami, ze vraj nezaplatil 15 eur za vino z prveho dna. Nikdy sme nedostali ucet za mestku dan, co je podvod. Rovnako nam nepredlozili ucet za spomenute vino, uzavreli to hned prvy den ze je to na izbu.
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)
Zuzana K.
Overená recenzia Dátum pobytu: September 2025
Škaredý starý penzión, jediná výhoda, že je priamo na pláži
Škaredý starý penzión, jediná výhoda, že je priamo na pláži
Dostupnosť na pláž je dobrá, penzión je na pláži. Len je problém s lehátkami, ubytovaných hostí je možno 100, lehátok je max 30 ks. Platíte si ich ale nie je čo zaplatiť, lebo sú okamžite preč. Ak sme si skoro ráno obsadili lehátko a nezostali sme tam, tak nám vyhodili niekde do kríkov uteráky z tých obsadených lehátok. Ale keď ste prišli na pláž okolo osmej ráno, nebolo voľné nič. Mne osobne tam vadilo milión mačiek, ktoré Vás tam otravujú.
StravaPríšerná, na raňajky 7 dní jeden druh mäkkého salámu, parízer, čo by som možno ani psovi nedala, jeden druh syru, koniec, všetko, 2x za týždeň varené vajíčka. Čudné dva druhy suchého chleba a nejaký sladký koláč. Maslo umelina, žiadna nátierka, nič. Prežila som na gréckom jogurte a mede. Ten bol výborný, ale ovocie doň som si kupovala v obchode a nosila na raňajky. Oni dali staré pomaranče alebo nejakú zaváraninu. Večere taktiež hrozné, väčšinou sme na ne ani nechodili. Celkovo stravu hodnotím podpriemerne, lacno, bieda.
Na druhej strane, v penzióne varia celkom dobre, ak ste si objednali napr. obed, ktorý ste si platili, tak to bolo fajn.
Konkrétne naša izba č.305 bola príšerná, malá, mali sme pocit že sme vo väzení. Nebolo kam si odložiť veci. Navzájom sme sa uhýbali aby sme mohli prejsť okolo seba. Kúpelňa asi 1x2 m, sprcha trčala priamo zo steny, bez akejkoľvek zásteny, závesu, rovno za dverami a oproti hneď WC, po sprchovaní tam stála voda, des.
Službyžiadne nie sú, ak nejaké chcete, plaťte. Lehátko na deň 5e a to je v penzione možno 100 ľudí a lehátok je asi 20 ks, tak zabudnite na lehátko, ležte v štrku. Platili sme si lehátka vo vedľajšom zariadení, ale tam už sme za dvoch platili 15e. Cena je na deň, nie na pobyt. Uterák na pláž 5e na deň, ak ste chceli klímu na izbe, za diaľkové k nej opäť 5eur, za trezor opäť 5eur. Des.
Bola táto recenzia užitočná? (3) (0)
Anonym
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2025
V podstatě to bylo v pořádku.
V podstatě to bylo v pořádku.
Pláž je slušná, ubytování má pár lehátek a slunečníků, ale musí se za ně platit zvlášť. Pláž je trochu úzká, ubytování je blízko sebe, ale místo se i tak najde. Je rušno, prochází tudy hodně lidí, ale v podstatě to bylo fajn.
StravaJídlo je extrémně jednotvárné. Je to skoro každý den stejné. Není na výběr, večeře je stejná, pokud někomu jídlo dne nechutná, může si dát každý den syrový salát se stejným dresinkem nebo meloun.
UbytovanieDveře a vestavěné skříně v pokoji jsou staré asi 40 let, což je velmi depresivní. Postel a drobný nábytek jsou trochu novější. Koupelna je také stará mnoho desítek let, je tam sprchový závěs, ale voda teče do toalety, protože je hned tam. Okraj sprchy je tak malý, že se do něj při sprchování sotva vejdete. Nebyla tam vždy teplá voda. Celkově se v pokoji dobře spí, i když postel byla strašně tvrdá. Mají i zrekonstruované pokoje, ale bohužel jsme žádný nesehnali, což nám trochu zkazilo pobyt. Poloha je dobrá, blízko města, nákupní ulice a přístav je také v příjemné docházkové vzdálenosti. Velmi pozitivní je blízkost moře a terasy, kde se dá nasnídat a povečeřet.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (2) (1)
Anonym
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2025
Neviem naco je tam delegat, stretli sme sa len raz, ked predaval vylety, ktore sme si mohli kupit v meste u ktoreho kolvek miestneho predajcu za lacnejsie. Nedostali sme ziadne instrukcie ohladom ubytovania , nakolko nebol pri prichode a recepcia v hoteli nie je. Tak sme cakali , prisli sme do hotela rano, dostali sme ranajky a na obed sme dostali kluce a delegata nikde.
Cas odjazdu bol napisany na nastenke v hoteli.
Upozornil nas, ze v pripade problemov zdravotnych mame volat na asistencne sluzby poistovne, ze on nam nevie pomoct a piradit v pripade problemov.
Jedine na letisku, pri prilete boli delegatky , ktore nas usmernili do ktoreho autobusu nastupit a dali nam pisomne instrukcie.
Pobytovy delegat je uplne zbytocny pre klientov.
Neviem naco je tam delegat, stretli sme sa len raz, ked predaval vylety, ktore sme si mohli kupit v meste u ktoreho kolvek miestneho predajcu za lacnejsie. Nedostali sme ziadne instrukcie ohladom ubytovania , nakolko nebol pri prichode a recepcia v hoteli nie je. Tak sme cakali , prisli sme do hotela rano, dostali sme ranajky a na obed sme dostali kluce a delegata nikde.
Cas odjazdu bol napisany na nastenke v hoteli.
Upozornil nas, ze v pripade problemov zdravotnych mame volat na asistencne sluzby poistovne, ze on nam nevie pomoct a piradit v pripade problemov.
Jedine na letisku, pri prilete boli delegatky , ktore nas usmernili do ktoreho autobusu nastupit a dali nam pisomne instrukcie.
Pobytovy delegat je uplne zbytocny pre klientov.
Plaz je vyborna , 2 rady lehatok , kamienkova s dobrym pristupom, more kludne, po par metroch je uz hlboke.
Lehatka za poplatok , vzdy sme nasli volne.
Hned pred hotelom, na plazi je restauracia s dostatkom tiena kde viete posediet.
Strava je jednoducha , zodpoveda cene.
UbytovanieUbytovanie zodpoveda cene, ciste , je rovno na plazi co je jeho hlavny benefit a z tohoto dovodu sme si vybrali zajazd uz druhy rok.
SlužbyV hoteli nie je recepcia, co je dost nezvykle.
V kombinacii s absenciou delegata v pripade nejakych problemov moze byt problem.
Bola táto recenzia užitočná? (2) (0)
Zavolajte nám alebo spusťte live chat a my vám zabezpečíme dovolenku, na ktorú budete ešte dlho spomínať.
Sme k dispozícii Po-Pia 7:00-22:00, So-Ne 8:00-22:00.
Načítavam mapu a popis lokality...