Martin F.
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2016 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Hotel je krásný a to a jeho lokalita, v okolí 2 vesničky a historický ostrov Spinalonga. Jídlo ve formě bufetu každy den v jiném stylu. Personal přátelsky a vzdy ochotný pomoci. Urcite bychom tento hotel doporučili.
Hotel je krásný a to a jeho lokalita, v okolí 2 vesničky a historický ostrov Spinalonga. Jídlo ve formě bufetu každy den v jiném stylu. Personal přátelsky a vzdy ochotný pomoci. Urcite bychom tento hotel doporučili.
Bola táto recenzia užitočná? (1) (0)







