Petr Obruba
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2022 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Plná spokojenost.
Plná spokojenost.
Pláž písčitá, místa na lehátkách vždy volná, poplatek pro ubytované nízký, ráno a večer bez poplatku. Vlny jen mírné, plavat se vždy dalo, šnorchlování chudé, na dně nepořádek.
StravaV hotelu snídaně standart, nic nechybělo, jen občas nějaký nápad by neškopdil.
UbytovanieProstorné ,světlé, čisté, vždy uklizeno. Klima, stropní větrák prima.
SlužbyRecepční někdy s hlavou v oblacích, ale po návratu nazem bez problémů.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)
