Renata Lukšová
Overená recenzia Dátum pobytu: Jún 2012 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)
Prejsť k obsahu | Prejsť k hlavnému menu
od 515 € za os.
Graf ukazuje predpokladaný vývoj cien v nasledujúcich mesiacoch.
Jednotlivé stĺpce zobrazujú minimálnu cenu za osobu v danom mesiaci. Cena sa môže líšiť v zavislosti od dĺžky zájazdu.
Hotel se nachází v centru Agios Nikolaos, vedle pláže Kitroplatia. Nabízí venkovní bazén s bezplatnými lehátky a slunečníky, restauraci (bufet) a bar. Umístění hotelu vám umožní vychutnat si malebné uličky města, promenádu a navštívit místní restaurace. Užijte si prostorné ubytování, ohromující výhledy a relaxační atmosféru, ideální pro rodiny a páry.
Původní název: Mare Olympus Apartments
Typ hotelu: Plážový hotel
Popisy, recenzie a fotografie uvedené v informáciách predstavujú subjektívne dojmy ich autorov a nie sú súčasťou oficiálneho popisu objektu zo strany organizátora zájazdu (cestovnej kancelárie). Skutočná podoba izieb a ich vybavenia sa môže od uvedených informácií líšiť, za čo spoločnosť Invia nenesie zodpovednosť. Oficiálny popis poskytnutý organizátorom zájazdu je dostupný na stránke vami vybraného zájazdu po zadaní termínu, o ktorý máte záujem.
Dobré (na základe 13 hodnotení)
573. najlepšie hodnotený z 1087 hotelov v Kréta
Renata Lukšová
Overená recenzia Dátum pobytu: Jún 2012 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)
Vladislava Kakrdová
Overená recenzia Dátum pobytu: Jún 2011 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
V tomto kouzelném městečku zaručeně nejhezčí a nejčistší pláž (modrá vlajka) s krásnou sprchou a dostatkem lehátek a slunečníků (7 Eur). Moře naprosto čisté a krásně tyrkysové.
StravaStrava zde byla velice kvalitní a vždy čerstvá. Ke každému jídlu byl dostatek druhů i množství ovoce a zeleniny, salátů.. Kuchař byl velice příjemný a zašel i mezi klienty zjistit, zda jsou spokojeni. Oproti jiným hotelům (v minulosti v Řecku navštíveným) se snažil i nabídku dost obměňovat. Ryby připravené na různé způsoby, skvělá mletá masa o musace a jiných specialitách ani nemluvě. Skvělé.
Nepříjemné pro nás bylo, že při odletu ve 23.45 h bylo poslední jídlo - snídaně. Při zajištění stravy AI by to šlo určitě zařídit pro klienty po celou dobu pobytu, tedy 12 dní a ne pouze 11. Škoda.
Měly jsme jednoduše, ale účelně zařízený a vybavený apartmán s balkonem a výhledem na moře. Okno z ložnice bylo situováno do uličky s poměrně čilým provozem do nočních hodin a ruch z protější zahrádky by možná někoho rušil, my s tím problém neměly a spánek jsme si užily.
SlužbyZde byly poskytovány na velmi slušné úrovni. Obsluhou v jídelně a v baru počínaje a každodenním úklidem konče.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (1) (0)
Filtrovať recenzie
Anonym
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2024
Pokoj byl v pořádku, zbytek zařízení byl skromný. Večer nic moc místa k sezení, venku si prakticky není kam sednout, koupaliště zavírá v 19h.
Pokoj byl v pořádku, zbytek zařízení byl skromný. Večer nic moc místa k sezení, venku si prakticky není kam sednout, koupaliště zavírá v 19h.
Chutné jídlo, velký výběr, ochotná obsluha.
UbytovanieVelký, prostorný a pohodlný apartmán se 2 balkony a výhledem na moře. doporučuji.
SlužbyHodnotím kladně.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)
Adam Z.
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2024
V tomto městě jsem byl podruhé a v Řecku popáté, takže vím, o čem mluvím. Propadl jsem sloganu Hotel roku z doby před x lety. Kdybych zaplatil polovinu toho, co chtěli, tak bych své znechucení nějak spolkl.
V tomto městě jsem byl podruhé a v Řecku popáté, takže vím, o čem mluvím. Propadl jsem sloganu Hotel roku z doby před x lety. Kdybych zaplatil polovinu toho, co chtěli, tak bych své znechucení nějak spolkl.
Super
Stravamonotónní
UbytovanieJe to čisté, ale je to jako dát rtěnku na mrtvé tělo
SlužbyDceři byla po 1 dni odvezena postel a ponechána sedačka, na které jsme koukali na televizi, po mém zásahu byla vrácena. Všechno je urážka majestátu, včetně toho, že záchod nemá ventilaci a ze stropu se loupe barva
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)
Jaroslav Gavenda
Overená recenzia Dátum pobytu: September 2012 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Hotel neodpovídá 4* , vhodný spíše pro seniory a rodiny s malými dětmi(do 4 let) , ale čistý s příjemným personálem, šikovným kuchařem, který je milý a dobře vaří,
pláž městského typu, kde se platí za lehátko a slunečník,
město vcelku příjemné, jen na procházky s kočárkem nevhodné(velký provoz, úzké chodníky)
celkový dojem příjemný, nedostatek z ubytování částečně vynahrazuje personál
Hotel neodpovídá 4* , vhodný spíše pro seniory a rodiny s malými dětmi(do 4 let) , ale čistý s příjemným personálem, šikovným kuchařem, který je milý a dobře vaří,
pláž městského typu, kde se platí za lehátko a slunečník,
město vcelku příjemné, jen na procházky s kočárkem nevhodné(velký provoz, úzké chodníky)
celkový dojem příjemný, nedostatek z ubytování částečně vynahrazuje personál
Bola táto recenzia užitočná? (10) (0)
Bronislava Kučerová
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2012 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Velké zklamání .
Velké zklamání .
Moře bylo krásné a čisté.Pláž byla sice menší,ale udržovana.
StravaStrava byla celkem pestrá,ovšem jen první tři dny.Po zbytek pobytu se téměř vše opakovalo.
UbytovanieUbytování absolutně neodpovídalo 4+hotelu,snad možná 2 hvězdičkový hotýlek.Obrovské zklamání hned při příjezdu do hotelu.Co všechno je schopna prodat CK za cenu 18450 kč na osobu na 10dní.Výhled jsme měli na kuchyn protějšího hotýlku a tak jsme od rána do večera poslouchali řinčení nádobí.Několikrát jsme objevili šváby.Fotky v katalogu jsou určitě graficky upravovány.Pokoje vypadají celkem uboze a ten miniaturní bazén také žádná sláva nebyl.Klimatizace,která byla inzerována se musela zaplatit 5 euro na den.
SlužbyUklid byl prováděn co druhý den.Nápoje all inclusive byly jen levné bublinkové nápoje typu -levná čepovaná kola nebo další čepované něco.Pro děti jsme se žádného džusu nedočkali.Paní provozní na nás každý den číhala a sledovala kolik už jsme vypili drinku s alkoholem-míchaly se tak tři,čtyři a někdy to dost šidili.Rovněž bazén měla paní provozní na mušce a jakmile někdo cákal,hned měla připomínky.Bazén se zavřel v 19.00 hod. a děti se již po večeři nemohli koupat.Paní delegátka nechtěla pochopit naše rozhořčení a dělala ,že neví o čem mluvíme.Přitom většina hostů měla pocity téměř shodné.Ani se nezeptala,zda se nám líbí.Asi už znala předem odpověd.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (6) (0)
Václav Pavlíček
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2012 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Stravování vynikající, personál vstřícný,ale čtyřhvězdičkový hotel ani náhodou
Stravování vynikající, personál vstřícný,ale čtyřhvězdičkový hotel ani náhodou
Odpovídala inzerovanému - kamenito písčitá, občas u silnice nějaký ten papír či kelímek se povaloval, ale ráno bylo vždy čisto. Ceny za slunečník, tuším, 2,5 euro a za lehátko 2 euro. To nás trochu zaskočilo, vlastní slunečník je zbytečný - pod vrstvou písku je skála a hned u vody sice zapíchnout lze, ale silnější poryv větru ho vyvrátí.
StravaTo nemělo chybu - ovoce, zeleninové mísy, 4 druhy příloh, minimálně 3 druhy masa, nespočet různých sladkých moučníků. Plakat mohli kafaři - pouze k snígani a odpoledne mezi 16,00 - 17.00
UbytovanieKlimatizace za úplatu, pravidelná výměna ručníků i každodenní úklid, místní zájezdy pořádané naší CK předražené, Spinalonga místní lodí za 12 euro, přes CK 40
SlužbyRecepce byla občas prázdná a muselo se čekat na klíč. Vynikající byly tři servírky /Arménka, Makedonka a Slovenka/.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (4) (0)
Zavolajte nám alebo spusťte live chat a my vám zabezpečíme dovolenku, na ktorú budete ešte dlho spomínať.
Sme k dispozícii Po-Pia 7:00-22:00, So-Ne 8:00-22:00.
Načítavam mapu a popis lokality...