Anonym
Overená recenzia Dátum pobytu: September 2018 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Bylo to velmi odpočinkové a příjemné.
Bylo to velmi odpočinkové a příjemné.
Hotel se nachází přímo u moře, ale kvůli podmínkám nemá vlastní pláž.
StravaPéče byla dokonalá. Personál byl milý a ohleduplný. Snídaně a večeře byly rozmanité a chutné. Při večeři nebylo vnucováno obvyklé sezení jako jinde, zároveň byla pozornost personálu všestranná, ale diskrétní.
UbytovanieHotel ve všech ohledech odpovídal předem popsanému a představenému. Ve srovnání s typem pokoje, za který jsme zaplatili, nám hotel zdarma poskytl o jednu třídu lepší, tedy dražší pokoj. (Pravděpodobně to bylo díky naší relativně dlouhé době pobytu)
SlužbyHotel má všechny služby odpovídající pěti hvězdám, z nichž jsme však relativně málo využili, protože jsme především přijeli odpočívat. Velkou radostí pro nás bylo, že zde nebyla animace a hosty se nesnažili násilím bavit.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)







