Ewa D.
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2023
Bylo to nádherné, Řecko všem doporučuji - spokojenost zaručena :)
Bylo to nádherné, Řecko všem doporučuji - spokojenost zaručena :)
Pláže ve městě, kde jsem byl docela malý a "těsný"
StravaStravování v pořádku :)
UbytovaniePokoj byl pěkný a čistý - atmosféra a služby byly úžasné, cítil jsem se postaráno - jako bych byl mezi rodinou - cítil jsem vřelou péči hotelového personálu. Super ❤️
SlužbyJediné, že se muselo platit zvlášť za klimatizaci, což mě trochu překvapilo, ale celkově byla obsluha úžasná, milá, ochotná!
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)







