Anonym
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2018 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Hezká dovolená v klidně lokalitě. Kousek od pláže s klidným morem bez vln.
Hezká dovolená v klidně lokalitě. Kousek od pláže s klidným morem bez vln.
Pláž byla kousek, čistá, udržována s pozvolným vstupem do more. Umístěna v zátoce, takže klidná hladina bez vln.
StravaSnídaně: velmi jednoduché a stejne. K pití: káva, caj, 2 druhy juice a voda. K jidlu: salám na bázi junioru, eidam, rajčata, okurky, pečivo, Řecky jogurt, cornflakes. Občas byla obměna a byl balkánský sýr, parecky.
Večeře byly servírovane místo bufetu, ale opravdu vydatne. Předkrm, hlavní jidlo a dezert
Internet šel pouze na recepci hotelu. 2x jsem požádala o nápravu, ale bohužel se tak nestalo.
Pokoj byl v jiné budově než hotel - formou apartmánu s obrovskou terasou s výhledem na more a přístav. V noci ovšem obrovský hluk uvnitř domu - bez špuntu do uši se nedalo spát.
Prostředí čisté
Proud vody ve sprše byl velmi slabý, nepomohla ani výměna hlavice.
Vyhovující. Odpovídalo úrovni hotelu. Personal byl velmi milý a vstřícný.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)







