Anonym
Overená recenzia Dátum pobytu: Jún 2023
Cool byt, za cenu jsem nečekal nic lepšího. Rodinný provoz, tak příjemná atmosféra. Pěkný bazén. Pouze příplatek za klimatizaci. Byli tam brouci, komáři, ale přišli otevřenými dveřmi/okny. Restaurace je také v pořádku.
Cool byt, za cenu jsem nečekal nic lepšího. Rodinný provoz, tak příjemná atmosféra. Pěkný bazén. Pouze příplatek za klimatizaci. Byli tam brouci, komáři, ale přišli otevřenými dveřmi/okny. Restaurace je také v pořádku.
Pláž je 1,5 km z kopce, takže se musíte vrátit do kopce. V horku únavné, ale zvládnutelné i s dětmi.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)







