Ildikó Martusné Kupai
Overená recenzia Dátum pobytu: September 2021 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Byl to nezapomenutelný týden. Aghia Pelagia leží na krásném místě. S klidným srdcem to doporučuji všem.
Byl to nezapomenutelný týden. Aghia Pelagia leží na krásném místě. S klidným srdcem to doporučuji všem.
Pláž je velmi pěkná, od ubytování je to 10 minut chůze dolů, ale zpět to trvalo déle, protože je třeba jít do kopce. Voda je průzračně čistá, pláž je písčitá s drobnými oblázky. Používali jsme plážovou obuv, protože při vstupu do vody se tak snáze přecházelo přes větší kameny. Na pláži je možnost pronájmu různých vodních sportovních zařízení a provozování vodních sportů. Přímo na pláži je mnoho možností stravování. Pláž je úzká, proto je docela přeplněná. Lehátka jsou blízko u sebe.
StravaÚklid a výměna ručníků byla v pořádku.
UbytovanieDobře situovaný, čistý, prostorný apartmán s velmi milým a ochotným personálem. Naproti apartmánovému domu je supermarket, 20 metrů odtud restaurace.
SlužbyNa dvoře je bazén, kolem něj lehátka se slunečníky. V baru jsou výborné kávy.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)







