Anonym
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2024
Velmi pohodlné ubytování, pokoj prostorný a čistý. Úklid probíhal každý den. Majitelka je velmi milá, ochotná a vstřícná.
Hotel leží asi 10 minut chůzí od pláže, bohužel od hotelu musíte jít prvních asi 150 m po silnici, kde není chodník.
Celkový dojem je kladný, jde o klidné a příjemné ubytování.
Velmi pohodlné ubytování, pokoj prostorný a čistý. Úklid probíhal každý den. Majitelka je velmi milá, ochotná a vstřícná.
Hotel leží asi 10 minut chůzí od pláže, bohužel od hotelu musíte jít prvních asi 150 m po silnici, kde není chodník.
Celkový dojem je kladný, jde o klidné a příjemné ubytování.
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)







