Alkyon Beach Hodnotenie: 3/5
od 468 € za os.
Prejsť k obsahu | Prejsť k hlavnému menu
od 468 € za os.
od 639 € za os.
od 274 € za os.
od 234 € za os.
Graf ukazuje predpokladaný vývoj cien v nasledujúcich mesiacoch.
Jednotlivé stĺpce zobrazujú minimálnu cenu za osobu v danom mesiaci. Cena sa môže líšiť v zavislosti od dĺžky zájazdu.
Popisy, recenzie a fotografie uvedené v informáciách predstavujú subjektívne dojmy ich autorov a nie sú súčasťou oficiálneho popisu objektu zo strany organizátora zájazdu (cestovnej kancelárie). Skutočná podoba izieb a ich vybavenia sa môže od uvedených informácií líšiť, za čo spoločnosť Invia nenesie zodpovednosť. Oficiálny popis poskytnutý organizátorom zájazdu je dostupný na stránke vami vybraného zájazdu po zadaní termínu, o ktorý máte záujem.
Nehodnotené (na základe 245 hodnotení)
Anonym
Overená recenzia Dátum pobytu: September 2016 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)
Anonym
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2016 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)
Filtrovať recenzie
Lenka B.
Overená recenzia Dátum pobytu: September 2018 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
spokojenost
spokojenost
blízko, písečná, čistá
Stravadobrá, ale bývala vlažná
Ubytovaniejednoduché, dostačující
Službyv pořádku
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)
Markéta Krátká
Overená recenzia Dátum pobytu: September 2018 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Perfektní voda vyváží níže uvedené nedostatky, když uvážím, že do hotelu se jdu jen vyspat.
Perfektní voda vyváží níže uvedené nedostatky, když uvážím, že do hotelu se jdu jen vyspat.
Pláž do 5ti minut, příjemná, nepřelidněná, voda úžasná, teplá, čistá ,klidná, v moři písek , i dost daleko od břehu se stačí, pro děti i dospělé ideální.
StravaStrava výhradně řecká, dobrá a chutná, výběr minimální. Vždycky něco chybělo, jako příbory, misky, hrníčky.
UbytovanieProležené postele, plíseň v koupelnovém závěsu, velmi malý balkon, rozbitá šuplíková komoda, ručníky byly vyměněny jen 1x . Dvoulůžkový pokoj s přistýlkou byl přislíben větší, místo toho do standartního pokoje byla přidána přistýlka a tři lidé se tam nemohly hnout. Postele byly namačkány na jeden kus nábytku v pokoji tak, že se komoda nedala otevřít a osobní věci tak musely zůstat v kufrech, protože je nebylo kam dát. V případě, že by pršelo, si nedovedu představit pobyt v tomto hotelu.
V okolí hromady nevyvezených odpadků.
Obsluha milá a příjemná, ale velmi neupravená - neupravené vlasy, na nohou kecky - spíš než v hotelu jsem si připadala jako v obyčejné hospodě.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)
Jaroslava Koldová
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2018 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Dovolená proběhla v pohodě , tak jak to má být . Jen bych doporučovala nepodcenit radu CK a vzít si sebou repelent.
Dovolená proběhla v pohodě , tak jak to má být . Jen bych doporučovala nepodcenit radu CK a vzít si sebou repelent.
Dostupnost pláže je asi 50 metrů od hotelu. Voda na pláži je čistá, pláž písčitá, pomalu se svažující do moře. Jen při vstupu se musí projít asi jeden metr přes drobné kamínky.V době naší dovolené byly pláže plné lidí - ne přeplněné .
Šnorchlování je možné.
Bohužel v době naší dovolené, poněkud vázl úklid pláže.
Výborná a dostatečném množství .
UbytovaniePokoj je zařízen účelově, čistý, ale kdo je o dovolené na pokoji?
SlužbyMyslím si, že hotel nabízí vzhledem k svému zařazení nadstandardní služby . Personál je ochotný a usměvavý .
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)
Václav Jarolím
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2018 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Bohužel musím napsat; ze to byla jedna z našich nejhorších dovolených. Obchůdky se nacházely u velmi frekventované silnice ; Takže jsme je navštívili pouze jednou ,žádná atmosféra. Nedalo se kam jít ; rada běham a nedalo se kde, na plazi to neslo a potom pouze na silnici, kde stále jezdily autobusy .
Bohužel musím napsat; ze to byla jedna z našich nejhorších dovolených. Obchůdky se nacházely u velmi frekventované silnice ; Takže jsme je navštívili pouze jednou ,žádná atmosféra. Nedalo se kam jít ; rada běham a nedalo se kde, na plazi to neslo a potom pouze na silnici, kde stále jezdily autobusy .
Jupiii tak to bylo Super , našli jsme si pláž za příznivé ceny lehátka 5€ - krásná průzračná voda , oblasky a Písek a i sprcha a fajn restaurace u pláže
Nedá se nic dělat , byl to nás 5 ostrov v Řecku, který jsme navštívili a nenechám se otrávit , máme z toho dnes legraci . Hotel v úpadku . Cena nebyla nejlevnější
No a strava, tak na to když si vzpomenu, tak se musím smát.Mam rada ovoce a stále jen jablko a pomeranč a stále stejně hrozné vyhlížející broskvovy kompot, který tam dávají určitě už od května. Večeře studena , nevzhledne vyhlížející a nejhorší bylo, ze od snídaně uklidnili i barel na obyčejnou vodu , takže nosit sebou. To si myslím, ze alespoň od snídaně ji tam mohli nechat.ale abych si jen nestezovala,zmrzlina byla dobra a občas meloun, který ale brzy došel.
UbytovanieBydleli jsme v druhem patře, kde jsme si po 5 dnech museli požádat o výměnu ručníků , i když jsem je dva dny předním položila na zidli( ne na zem, jelikož jsem se bála, hodit na zem) a na našem balkoně jsme si dali pořadník,kdo tam bude, oba jsme se sotva vešli. Chápu, ze jsme asi neměli štěstí na pokoj. Ještě jsem zapomněla na šílenou matraci , která byla jak trampolíně , takže kdo má problém se zády, tak radši sebou kalimatku, ta bude 100% lepší.
SlužbyNevím, setkali jsme se pouze na snídani a večeři s dvěma Uklizecka nádobí, kteří se neusmali, ale když jste je pozdravil, tak odpověděli. Stále pospíchali co nejrychleji uklidit nádobí . Ach jooo
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (2) (0)
Jiří Malina
Overená recenzia Dátum pobytu: Jún 2018 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Celkově asi převažovala pozitiva, hlavně kvůli koupání a možnosti si půjčit motorku a jezdit po ostrově.Problém ale byl, že hotel je na průsečíků 2 až 4 v noci rámusících zařízení, z nichž nejhorší patřilo právě k hotelu. Pokojík maličký a vesměs i malé postele-140 šířka pro 2. Celkem se moc neuklízelo a ani se moc nevynášely koše s použ. toal. papírem. Jinak větší část personálu fajn (hlavně paní Alexandra z kuchyně a lidé z půjčovny,). A také nám na požádání vyměnili pokoj za lepší, jinak bychom byli dost v koncích kvůli rámusu. A jestli chcete silný až adrenalinový zážitek, leťte z letiště na Korfi večer - neskutečný nával na minimálním prostoru a k tomu to odbavování..
Celkově asi převažovala pozitiva, hlavně kvůli koupání a možnosti si půjčit motorku a jezdit po ostrově.Problém ale byl, že hotel je na průsečíků 2 až 4 v noci rámusících zařízení, z nichž nejhorší patřilo právě k hotelu. Pokojík maličký a vesměs i malé postele-140 šířka pro 2. Celkem se moc neuklízelo a ani se moc nevynášely koše s použ. toal. papírem. Jinak větší část personálu fajn (hlavně paní Alexandra z kuchyně a lidé z půjčovny,). A také nám na požádání vyměnili pokoj za lepší, jinak bychom byli dost v koncích kvůli rámusu. A jestli chcete silný až adrenalinový zážitek, leťte z letiště na Korfi večer - neskutečný nával na minimálním prostoru a k tomu to odbavování..
Když se šlo asi půl kilometru za hotel na konci hlavní pláže, bylo tam krásné a dost volné místo s bezvadným pískem , výhledem na vzdálené hory a td.
StravaCelkem malý výběr hlavně příloh(stále hranolky) , ale dost chutné, ale poněkud přesolené. Žádný nával u bufetu.
Ubytovanieviz výše
Službyviz výše
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (1) (0)
Zavolajte nám alebo spusťte live chat a my vám zabezpečíme dovolenku, na ktorú budete ešte dlho spomínať.
Sme k dispozícii Po-Pia 7:00-22:00, So-Ne 8:00-22:00.
Načítavam mapu a popis lokality...