Alkyon Beach Hodnotenie: 3/5
od 469 € za os.
Prejsť k obsahu | Prejsť k hlavnému menu
od 469 € za os.
od 363 € za os.
od 640 € za os.
od 282 € za os.
Graf ukazuje predpokladaný vývoj cien v nasledujúcich mesiacoch.
Jednotlivé stĺpce zobrazujú minimálnu cenu za osobu v danom mesiaci. Cena sa môže líšiť v zavislosti od dĺžky zájazdu.
Popisy, recenzie a fotografie uvedené v informáciách predstavujú subjektívne dojmy ich autorov a nie sú súčasťou oficiálneho popisu objektu zo strany organizátora zájazdu (cestovnej kancelárie). Skutočná podoba izieb a ich vybavenia sa môže od uvedených informácií líšiť, za čo spoločnosť Invia nenesie zodpovednosť. Oficiálny popis poskytnutý organizátorom zájazdu je dostupný na stránke vami vybraného zájazdu po zadaní termínu, o ktorý máte záujem.
Nehodnotené (na základe 10 hodnotení)
Jana Kavříková
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2016 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)
Anonym
Overená recenzia Dátum pobytu: Jún 2015 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)
Filtrovať recenzie
Martina Urbanová
Overená recenzia Dátum pobytu: September 2016 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Kdybychom byli Angličané a ne Češi, asi bych pak mohla napsat beautiful holiday, jako angličtí hosté do návštěvní knihy v hotelu.
Jinak velký dík a pochvala delegátce Ivance Blahové, byla jedním slovem prostě super. :-)
Kdybychom byli Angličané a ne Češi, asi bych pak mohla napsat beautiful holiday, jako angličtí hosté do návštěvní knihy v hotelu.
Jinak velký dík a pochvala delegátce Ivance Blahové, byla jedním slovem prostě super. :-)
Pláž v Arillas je krásná, čistá, široká a dlouhá, dostatek místa pro každého. Jen ty metry nějak nesouhlasí, bylo psáno 300 metrů od pláže, to se nám nezdálo, tak jsme vyzkoušeli Google maps a náš pocit byl správný. Vzdálenost hotelu od moře je téměř 500 metrů. Nám to ale nevadilo, měli jsme půjčené auto a cestovali po ostrově, což doporučuji všem, kdo se nechce jen válet na pláži. V Arillas toho totiž moc k vidění není, ale ostrov je krásný se spoustou památek i přírodních zajímavostí.
StravaStrava v tomto hotelu byla asi naše největší noční můra této dovolené. Měli jsme pobyt se snídaní, už nikdy více snídani servírovanou, možná vůbec žádnou. První den se nám líbila, ale ke konci už jsme se rozhodovali, zda vůbec půjdeme. Byla totiž stále stejná a střídalo se několik kombinací. Takto vypadala snídaně pro dva:
1. talířek : 4 kolečka salámu ( střídaly se dva druhy) + 4 ks sýra ( střídal se tavený plátkovaný a tavený mazací) + rajče nebo okurka
2. talířek : 4 ks marmelády, 2 ks medu, 6 ks máslíčka
3. talířek : 2 - 4 ks jakési buchty nebo 2 jogurty nebo balené croissanty
4. talířek : 6 ks z jedné strany opečeného toustového chleba
K tomu káva nebo čaj a sklenička džusu ( spíš nějaká limo nebo něco takového, hořké, nepoživatelné).
Nejsme nijak vybíraví, doma určitě monstrózní snídaně nepořádáme, ale tohle fakt ne. Poslední dny už jsme se opravdu hodně přemáhali něco z toho pozřít. A navíc většina z toho podle značek byla nakoupena v Lidlu ( sýry, salámy, jogurty, buchty...možná všechno). Nic proti tomuto obchodu, nakupuji v něm taky, ale v Řecku bych si radši dala řecký jogurt, řecký sýr.
Jediné pozitivní na snídaních bylo, že se podavaly až do deseti hodin, mohli jsme si přispat. Ale i u snídaní se dělaly rozdíly, zatímco manželovi obsluha ( Kostas) sebrala hrneček od kávy, kterou si vzal po snídani k bazénu, se slovy, že snídaně do desíti (bylo 10,10h), angláni si chodili, jak chtěli, dorazili v deset a byli obslouženi.
Na dvouhvězdičkový hotel je Marwelous určitě slušně vybavený, spousta věcí příjemně překvapí. Ve dveřích na balkon jsou sítě, takže komáři nemají šanci, pokud si dáte pozor. A kdyby přece jen, nad postelí visí moskytiéra, což jsme nikde jinde ještě neměli. Velké plus byla klimatizace zdarma, ale podle vyjádření delegátky už příští rok nebude.Dále trezor zdarma, také většinou bývá za penízky. Je to příjemné, nemusíte veškerou hotovost nosit sebou nebo řešit, kam ji schovat. Poměrně velký a hezký balkon, na který ze stran od sousedů není vidět, máte dostatek soukromí. Na druhou stranu na něm není sušák, takže šňůru a kolíčky sebou, jinak jste nuceni osušky, plavky atd. házet přes zábradlí. Jako největší minusy bych zmínila strašně tvrdé matrace, takže se člověk hodně těší na vlastní postel, a pak taky papírové zdi, všechno je strašně slyšet. Ale to už je spíš o lidech a jejich bezohlednosti. Když se vracím z flámu ve čtyři ráno, proč bych byl ticho. A když vstávám v sedm, snažím se, vstávali všichni se mnou. Jinak je v hotelu pouze 11 pokojů, takže z tohoto hlediska spíš rodinný hotel.
SlužbyAsi odpovídající hvězdičkám, jednu výměnu povlečení člověk přežije, ručníky by to chtělo aspoň dvakrát. Už jsme byli ve dvouhvězdičkovém ubytování a ručníky nám měnili obden. Asi to nebude jen o těch hvězdičkách.
Spíš nám vadil přístup pana Kostase, viz moje úvodní myšlenka. A nebyl to jen náš názor, byli jsme v hotelu dva české páry, mladí z Prahy to viděli úplně stejně.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (2) (0)
Jana Kavříková
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2016 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)
Anonym
Overená recenzia Dátum pobytu: September 2015 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Výborná lokace, krásné a čisté pláže v okolí, dobrá dostupnost služeb. Delegátka přijela několikrát pozdě (naposledy o 30min) bez omluvy. Ubytování odpovídalo ceně. Cesta autobusem byla dobrá, jediné co vytýkám byly méně časté zastávky řidičů (po více než 4 hodinách) - toaleta byla od půli cesty uzavřená. Rozšířila bych také nabídku nápojů, které bylo možné u řidičče zakoupit - alespoň čistá voda by byla příjemná. Ne každý je zvyknutý pít sladké ledové čaje. Ocenila bych také, kdyby delegát byl přítomen i na cestě trajektem (po příjezdu z ostrova jsme čekali okolo 30 min. na autobus bez informací, co se děje).
Výborná lokace, krásné a čisté pláže v okolí, dobrá dostupnost služeb. Delegátka přijela několikrát pozdě (naposledy o 30min) bez omluvy. Ubytování odpovídalo ceně. Cesta autobusem byla dobrá, jediné co vytýkám byly méně časté zastávky řidičů (po více než 4 hodinách) - toaleta byla od půli cesty uzavřená. Rozšířila bych také nabídku nápojů, které bylo možné u řidičče zakoupit - alespoň čistá voda by byla příjemná. Ne každý je zvyknutý pít sladké ledové čaje. Ocenila bych také, kdyby delegát byl přítomen i na cestě trajektem (po příjezdu z ostrova jsme čekali okolo 30 min. na autobus bez informací, co se děje).
Pláž výborná, s čistou vodou. Mnoho malých pláží v okolí. Vzhledem k termínu mimo sezónu minimum návštěvníků.
StravaStrava v hotelu neodpovídala očekávání, ale nejspíše odpovídala ceně. Stravovali jsme se mimo. Místní supermarkety měly bohatou nabídku, do pekárny jsme chodili do vedlejšího letoviska. Doporučujeme rybárnu/tavernu Fishmerman's" a malý The view bar na kopci mezi Arrilas a Agios Stefanos.
UbytovanieUbytování bylo čisté, kvalita odpovídala ceně. Ochota personálu byla vzhledem k poslednímu termínu již na bodu mrazu. Bohužel bylo příliš dáváno najevo, že již nejsme tak úplně vítáni. Snídaně každý den stejné. Při dotazu, zda mi mohou přinést ráno teplý čaj (namísto vychladlého v konvici) mi bylo řečeno, že nevědí jak. Úklid probíhal každý den, výměna ručníku 1x za cca 4 dny. Teplá voda kdykoli k dispozici. Hotel rozhodně není 350m od pláže, vzdálenost je mnohem delší....
SlužbyStandardní ubytování.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (2) (2)
Jana T.
Overená recenzia Dátum pobytu: September 2015 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
hezká dovolená, příjemné letovisko
hezká dovolená, příjemné letovisko
dobrá
Stravastrava dobrá
Ubytovanieubytování velmi dobré
Službycelkový dojem výborný
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (2) (0)
Anonym
Overená recenzia Dátum pobytu: September 2015 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)
Zavolajte nám alebo spusťte live chat a my vám zabezpečíme dovolenku, na ktorú budete ešte dlho spomínať.
Sme k dispozícii Po-Pia 7:00-22:00, So-Ne 8:00-22:00.