Alkyon Beach Hodnotenie: 3/5
od 469 € za os.
Prejsť k obsahu | Prejsť k hlavnému menu
od 469 € za os.
od 282 € za os.
od 363 € za os.
od 640 € za os.
Graf ukazuje predpokladaný vývoj cien v nasledujúcich mesiacoch.
Jednotlivé stĺpce zobrazujú minimálnu cenu za osobu v danom mesiaci. Cena sa môže líšiť v zavislosti od dĺžky zájazdu.
Popisy, recenzie a fotografie uvedené v informáciách predstavujú subjektívne dojmy ich autorov a nie sú súčasťou oficiálneho popisu objektu zo strany organizátora zájazdu (cestovnej kancelárie). Skutočná podoba izieb a ich vybavenia sa môže od uvedených informácií líšiť, za čo spoločnosť Invia nenesie zodpovednosť. Oficiálny popis poskytnutý organizátorom zájazdu je dostupný na stránke vami vybraného zájazdu po zadaní termínu, o ktorý máte záujem.
Nehodnotené (na základe 21 hodnotení)
Veronika K.
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2016 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Poměr ceny a hodnoty je mimořádně vynikající!
Poměr ceny a hodnoty je mimořádně vynikající!
Pláž byla blízko a velmi čistá, byla krásná.
StravaSnídaně mohla být vydatnější (více pečiva a více uzenin nebo vajec).
UbytovaniePokoj nebyl v den příjezdu zcela dokonale uklizený, ale kromě toho byl každý den uklízený. Vybavení a zařízení pokoje bylo vkusné.
SlužbyWi-Fi bohužel fungovalo velmi slabě, s tím jsme nebyli spokojeni!
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (3) (1)
Marie Junková
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2018 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Bola táto recenzia užitočná? (0) (1)
Filtrovať recenzie
Hana Svobodová
Overená recenzia Dátum pobytu: September 2018 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Dovolená "na poslední chvíli" proběhla v pohodě, ubytování, rozvoz z letiště, organizace schůzek delegátky, vše v pohodě.
Dovolená "na poslední chvíli" proběhla v pohodě, ubytování, rozvoz z letiště, organizace schůzek delegátky, vše v pohodě.
Pláž čistá, udržovaná
StravaVe stravování nám chyběla polévka, připomínky byly ke stále se opakujícím pokrmům. Přesto bylo vše chutné a
v dostatečném množství stále doplňující.
Ubytování standardní, čisto, dostatečný úklid.
SlužbySlužby hotelu bez připomínek, personál velice příjemný.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)
Zuzana S.
Overená recenzia Dátum pobytu: September 2018 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Kromě nevyspání kvůli hluku od aut ze silnice se nám vše líbilo a dovolenou jsme si užili.
Kromě nevyspání kvůli hluku od aut ze silnice se nám vše líbilo a dovolenou jsme si užili.
Bohužel bez zajímavostí k potápění. Ocenili jsme hřiště na plážový volejbal. O kousek dál od "lehátkové" pláže byla pláž prázdnější, takže super. Fajn jsou i sladké sprchy přímo na pláži. Dá se také z tohoto místa odjet na výlety lodí, půjčit si paddleboard, šlapadlo atd.
StravaRozmanitá, pestrá, výborná!
UbytovanieJednodušší, ale zvládnutelné. Nejhorší však je blízká dvouproudová silnice, kvůli které jsme nemohli spát (až po zakoupení špuntů do uší se dalo). Lidé, kteří měli pokoj na zadní straně hotelu prý spali v pohodě.
SlužbyNemám co vytknout, pán na recepci velmi milý a ochotný, personál usměvavý a bez chyby.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)
Marie Junková
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2018 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Bola táto recenzia užitočná? (0) (1)
Miroslav K.
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2018 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Zájezd byl zakoupen na last minute. Spokojenost
Zájezd byl zakoupen na last minute. Spokojenost
Pět minut pěšky, kalnější voda. Na ostrově plno krásných pláží. Doporučuji vypůjčení motorky nebo auta.
StravaDobrá.
UbytovanieHotel situován u rušné silnice, špunty do uší doporučuji.
SlužbySpokojenost, příjemný majitel.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (2) (0)
Karla Vosejpka
Overená recenzia Dátum pobytu: Jún 2018 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
CK,kromě delegátky nenabídl nic.
Jen předražené výlety,kde avízují ,že pokud si klient zakoupí výlet jinde nenese žádnou odpovědnost.To stejně nenese,protože jste vhozeni do skupiny ostatních výletníků z místní cestovky a delegát z CK tam vůbec není!
Poláci byli na o tom o mnoho lépe(i cenově za samotný zájezd) a také si kupovali výlety přímo u místní cestovky,ušetřili spoustu euro.
CK,kromě delegátky nenabídl nic.
Jen předražené výlety,kde avízují ,že pokud si klient zakoupí výlet jinde nenese žádnou odpovědnost.To stejně nenese,protože jste vhozeni do skupiny ostatních výletníků z místní cestovky a delegát z CK tam vůbec není!
Poláci byli na o tom o mnoho lépe(i cenově za samotný zájezd) a také si kupovali výlety přímo u místní cestovky,ušetřili spoustu euro.
Na pláži docela zklamání,kdo sní o blankytném modrém moři s čistou vodou, zeleni oplývající bude zklamán.
Pláž je do podkovy a vedle je kotvení mnoha lodí,které připlouvají i odplouvají,někdy se nesl vzduchem odér benzínu či nafty.
Pláž je oblázková,neudržovaná,do vody je vstup pozvolný,nejsou tam žádní živočichové ani rostlinstvo,nesněte o sbírání mušliček:(Rozhodně doporučuji boty do vody.
Pokud chcete zažít něco jiného-mapu,půjčit si auto,skútr ,nebo čtyřkolku a vyrazit na nádhernou západní pláž.
Strava byla výborná v duchu řecké kuchyně,bylo kuřecí,vepřové,hovězí,jehněčí maso i ryby.Dostatek příloh,zeleniny i ovoce,sýry.
Bylo i přístupné po celý den pitná voda z barelu na recepci.Voda se tam dá vzhledem k množství minerálu použít jen k vaření.
První dojem po příjezdu v noci byl otřesný,dokonce jsem chtěla jít na recepci ať nás přestěhují,do rána jsem nespala,jakový tam byl puch.Ráno měli i ostatní stejnou depku.Nakonec jsem místnost i koupelnu s wc vystříkala včetně stěn dezinfekcí Sanytol.není tam síť proti hmyzu a i přes to,že jsme se preventívně chránili,jsme doštípaní,ani nevíme čím.
Na wc se házejí použitý toaletní papír házií do koše,no příjemné to není,ale co dělat,že?
Úklid byl prováděn denně,použité k výměně ručníky je třeba hodit v koupelně na zem.
Bazén,denně vyčištěn,zameteno kolem a vystříkano.
Majitel hotelu,uklízející ,obsluhující kuchařky velice milí a vstřícní lidé.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (4) (0)
Zavolajte nám alebo spusťte live chat a my vám zabezpečíme dovolenku, na ktorú budete ešte dlho spomínať.
Sme k dispozícii Po-Pia 7:00-22:00, So-Ne 8:00-22:00.
Načítavam mapu a popis lokality...