Thinalos Hodnotenie: 3/5
od 641 € za os.
Prejsť k obsahu | Prejsť k hlavnému menu
od 641 € za os.
od 234 € za os.
od 297 € za os.
od 470 € za os.
Graf ukazuje predpokladaný vývoj cien v nasledujúcich mesiacoch.
Jednotlivé stĺpce zobrazujú minimálnu cenu za osobu v danom mesiaci. Cena sa môže líšiť v zavislosti od dĺžky zájazdu.
Popisy, recenzie a fotografie uvedené v informáciách predstavujú subjektívne dojmy ich autorov a nie sú súčasťou oficiálneho popisu objektu zo strany organizátora zájazdu (cestovnej kancelárie). Skutočná podoba izieb a ich vybavenia sa môže od uvedených informácií líšiť, za čo spoločnosť Invia nenesie zodpovednosť. Oficiálny popis poskytnutý organizátorom zájazdu je dostupný na stránke vami vybraného zájazdu po zadaní termínu, o ktorý máte záujem.
Dobré (na základe 72 hodnotení)
102. najlepšie hodnotený z 447 hotelov v Korfu
Rita V.
Overená recenzia Dátum pobytu: Jún 2024
Zažili jsme spoustu zábavy!
Zažili jsme spoustu zábavy!
Vybrali jsme pláž naproti ubytování. Bylo to blízko, nebylo to přeplněné, čisté, ale část mořských řas. Výhled je krásný.
StravaNebylo zásobování. Ale bylo spousta možností, jak se najíst na místě.
UbytovanieCo bylo slíbeno, jsme dostali, jsme spokojeni.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (1) (0)
Gizella Mária Kapásiné Lipcsei
Overená recenzia Dátum pobytu: September 2018 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Počasí bylo skvělé, moře teplé, sice ne zcela křišťálově čisté, ale kvalita byla přijatelná. Viděli jsme nádherné krajiny. Kvalita pláží v Sidari není zrovna nejlepší, ale ještě to spadá do přijatelné kategorie. Celkově to nebyla špatná dovolená.
Počasí bylo skvělé, moře teplé, sice ne zcela křišťálově čisté, ale kvalita byla přijatelná. Viděli jsme nádherné krajiny. Kvalita pláží v Sidari není zrovna nejlepší, ale ještě to spadá do přijatelné kategorie. Celkově to nebyla špatná dovolená.
Pláž je asi 80 metrů dlouhá. Používání lehátek je zpoplatněné, ale započítávají se do toho i nápoje. Pláž je trochu písčitá a kamenitá, pozvolna se prohlubuje, na břehu je hodně mořských řas. Voda není průzračná. Mušle nejsou, jen po velkém hledání.
StravaByli jsme soběstační, ale jídla jsme si snadno zajistili.
UbytovanieApartmán Katerina dokonale splnil naše očekávání. Naše dojmy byly pozitivní ve srovnání s tím, co jsme si přečetli na fóru předem. Je velmi dobře situován, vše je v blízkosti. Zahrada a terasa apartmánu jsou velmi příjemné, mají pravý středomořský charakter. Bylo to příjemné místo k pobytu.
SlužbyWi-Fi připojení fungovalo s přestávkami. Na týden jsme dostali jednu roli toaletního papíru, jeden malý a jeden velký ručník, výměna není. Likvidace odpadu je povinností ubytovaných. Bohužel na celém ostrově není vyřešena jejich likvidace a odvoz. Teplá voda byla obvykle k dispozici, kromě dvou případů, ale během krátké doby to vyřešili.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (4) (0)
Filtrovať recenzie
Rita V.
Overená recenzia Dátum pobytu: Jún 2024
Zažili jsme spoustu zábavy!
Zažili jsme spoustu zábavy!
Vybrali jsme pláž naproti ubytování. Bylo to blízko, nebylo to přeplněné, čisté, ale část mořských řas. Výhled je krásný.
StravaNebylo zásobování. Ale bylo spousta možností, jak se najíst na místě.
UbytovanieCo bylo slíbeno, jsme dostali, jsme spokojeni.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (1) (0)
Gyöngyi B.
Overená recenzia Dátum pobytu: September 2022 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Hodně čekání u trajektu, kvůli rezervaci.Nelíbilo se mi trochu hrubé chování řidičů autobusů.
Hodně čekání u trajektu, kvůli rezervaci.Nelíbilo se mi trochu hrubé chování řidičů autobusů.
Pláž byla blízko. Kdyby tam nebylo tolik odpadků a plevele, bylo by to ještě nádhernější.
StravaRestaurace vedle hotelu byla opravdu skvělá.
UbytovanieTrochu špinavý a sjetý,
Službyjaká služba? přestal fungovat internet, záchod spláchnutý, / říkali jsme si, ale nic se nestalo / pavučiny, málo nádobí a příborů, co tam bylo, taky trochu sešlo.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)
Kálmán Bikki
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2022 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Výlet byl perfektní!! Zdvořilí užiteční řidiči! !
Výlet byl perfektní!! Zdvořilí užiteční řidiči! !
Pláž je posetá odpadky, není tam žádný odpad, i když tam je!! Týden jsme neviděli, že se posbíraly odpadky, nejsou ani vysypané koše!! Mořská voda je však čistá!!
StravaNepoužili jsme to!
UbytovanieČištění zanechává mnoho přání!! Roztržená moskytiéra. Konektory jsou dostupné pouze s prodlužovacím kabelem!! Žádný vysoušeč vlasů!!! Byla tu však velká Smart TV... (pro ty, kteří ji potřebují)
SlužbyPrůměrný!!!
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)
Anonym
Overená recenzia Dátum pobytu: Jún 2019 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Jsem spokojený.
Jsem spokojený.
Pro nás byla voda 10 metrů daleko. Moře bylo krásné a čisté, dno bylo vidět, k hlubším částem je potřeba trochu dojít. Ideální pro děti.
StravaVyhovuje.
UbytovaniePokoj a balkon mohly být trochu větší. Postele jsou pohodlné. U sprchy mi chybila sprchová kabina. Umístění je dobré.
SlužbySe vším jsem spokojený. Průvodci jsou ochotní, velmi milí.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (1) (0)
Helena F.
Overená recenzia Dátum pobytu: Jún 2019 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Nikdy viac na Korfu autobusom !!! Do prístavu sme prišli ráno 6.30,šoféri nám vyložili kufre, dali nám informácie ako si vyzdvihneme lístky na trajekt a odfrcali. Šok bol, že lístky na trajekt boli cestovkou objednane na12. 15.V horúčavách, malé deti sme cakali 5,5hod pod holým nebom,,, Hrôza!!!
Nikdy viac na Korfu autobusom !!! Do prístavu sme prišli ráno 6.30,šoféri nám vyložili kufre, dali nám informácie ako si vyzdvihneme lístky na trajekt a odfrcali. Šok bol, že lístky na trajekt boli cestovkou objednane na12. 15.V horúčavách, malé deti sme cakali 5,5hod pod holým nebom,,, Hrôza!!!
Pláž sme mali cca 150 m, jemný piesok, celkom čisté plaze, lehátka a slnečníky za konzumné, ale zato more bolo teplunke, pozvolny vstup. Maximálna spokojnost.
StravaStravovať sme sa chodili do reštaurácií, jedlo typický grécke ale drahé,,
UbytovanieStudia Katerina,, mali sme mať výhľad na more, ale bola to len strana smerom k moru. Žiadne more sme nevideli. Co sa týka ubytovania hodnotím strašné,, špinavé, komáre, mravce, muchy. Oproti ubytovne je bazurina takže smrad.
Bola táto recenzia užitočná? (2) (1)
Zavolajte nám alebo spusťte live chat a my vám zabezpečíme dovolenku, na ktorú budete ešte dlho spomínať.
Sme k dispozícii Po-Pia 7:00-22:00, So-Ne 8:00-22:00.
Načítavam mapu a popis lokality...