S výletem bylo vše v pořádku.
PlážPláž je vzdálená asi 5 minut chůze. Všude jsou lehátka, za která se musí platit, ale je tu i volná část pláže.Voda je průzračná a pomalu se prohlubuje. Pravidelně uklízí, všude jsou odpadkové koše, které naštěstí využívají rekreanti.
StravaNepoužili jsme to.
UbytovaniePoloha ubytování je velmi dobrá. Vše blízko,pláž,restaurace,supermarket.Naštěstí byl náš pokoj ve zrekonstruovaném horním patře,ale bohužel jsou v hotelu apartmány s velmi špatnou polohou.Minimální vybavení nám vyhovovalo. Okolí ubytování je neuklizené.Bohužel na ostrově je mnoho malých i velkých hlodavců, byli jsme o tom informováni. Bohužel nám jednou v noci také jeden vešel, teprve pak bylo řečeno, aby dveře a okna zůstala zavřená po celou dobu.
SlužbyNepoužili jsme to.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate