Acharavi Garden
od 217 € za os.
Prejsť k obsahu | Prejsť k hlavnému menu
od 217 € za os.
od 328 € za os.
od 362 € za os.
od 295 € za os.
Graf ukazuje predpokladaný vývoj cien v nasledujúcich mesiacoch.
Jednotlivé stĺpce zobrazujú minimálnu cenu za osobu v danom mesiaci. Cena sa môže líšiť v zavislosti od dĺžky zájazdu.
Popisy, recenzie a fotografie uvedené v informáciách predstavujú subjektívne dojmy ich autorov a nie sú súčasťou oficiálneho popisu objektu zo strany organizátora zájazdu (cestovnej kancelárie). Skutočná podoba izieb a ich vybavenia sa môže od uvedených informácií líšiť, za čo spoločnosť Invia nenesie zodpovednosť. Oficiálny popis poskytnutý organizátorom zájazdu je dostupný na stránke vami vybraného zájazdu po zadaní termínu, o ktorý máte záujem.
Nehodnotené (na základe 30 hodnotení)
Lenka B.
Overená recenzia Dátum pobytu: September 2018 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Super dovolena
Super dovolena
Super pláže cca 1km od hotelu,my ale jezdili autem na jiné.Ostrov ma co nabídnout.
StravaHotel summertime nabízel ne moc dobře stravování,Joanna mile překvapila!
UbytovaniePerfektní,čisté,jen tvrdé matrace
SlužbyNevyuzivali jsme
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)
Lucie N.
Overená recenzia Dátum pobytu: September 2018 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Ubytování, okolí a pláž bezvadné.
Horší je to však s delegatkou.
Jela jsem na dovolenou se sestrou a jejími 2 dětmi. Zaplatila za ně plnou cenu zájezdu.
Hodinový transfer do hotelu jsem měla na klíně v autobuse dítě které ani nebylo mé. Jelikož nebyla schopna zajistit dostatek míst pro převoz osob do hotelu.
Její jednani nebylo zrovna milé a vstřícné s ohledem na to že jedna s platicimi klienty.
Ubytování, okolí a pláž bezvadné.
Horší je to však s delegatkou.
Jela jsem na dovolenou se sestrou a jejími 2 dětmi. Zaplatila za ně plnou cenu zájezdu.
Hodinový transfer do hotelu jsem měla na klíně v autobuse dítě které ani nebylo mé. Jelikož nebyla schopna zajistit dostatek míst pro převoz osob do hotelu.
Její jednani nebylo zrovna milé a vstřícné s ohledem na to že jedna s platicimi klienty.
Bola táto recenzia užitočná? (2) (0)
Filtrovať recenzie
Tomáš Kaňok
Overená recenzia Dátum pobytu: September 2018 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
ač moc nevyšlo počasí tak jsme si to užili. Vyplatí si půjčit skůtr a projet se. Jídlo v restauracích kvalitní. Hezké pláže. Nehorázný bordel kolem silnic. Hodne budov v špatném stavu.
ač moc nevyšlo počasí tak jsme si to užili. Vyplatí si půjčit skůtr a projet se. Jídlo v restauracích kvalitní. Hezké pláže. Nehorázný bordel kolem silnic. Hodne budov v špatném stavu.
pláže povětšinou čisté. Bohužel často plné lehátek (nevyužitých) a tak se nebylo někdy kde dát deku a lehnout. Menší ostrůvky na kousek na doplavání což bylo super. Příjemný písek u pláží
Stravastrava odpovídala ceně. V sunshine byl větší výběr. Často se stávalo že voda na čaj byla jen teplá. Jinak si nemáme nač stěžovat. Džusy byly mizerné kvality ale co už. Jejich buchta napuštěná sladkou vodou zvláštní. Výběr salátů super.
Ubytovaniepro dva to bylo akorat. Neumim si predstavit ze bychom byli v tomto pokoji 4 jak normalně bývá. Jen jedna skríň. Pokoj víceméně nevybaven ale to nám nevadilo. Jen mýdlo tam mohlo být. Uklízečka chodila většinou co druhý den. Vynesla koš, ustlala ale nevyměnila prosteradlo. Ani ručník který jsme schválen hodili na zem v koupelně. A to ani jednou během celého pobytu.
Službyviz ubytování
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)
Lucie N.
Overená recenzia Dátum pobytu: September 2018 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Ubytování, okolí a pláž bezvadné.
Horší je to však s delegatkou.
Jela jsem na dovolenou se sestrou a jejími 2 dětmi. Zaplatila za ně plnou cenu zájezdu.
Hodinový transfer do hotelu jsem měla na klíně v autobuse dítě které ani nebylo mé. Jelikož nebyla schopna zajistit dostatek míst pro převoz osob do hotelu.
Její jednani nebylo zrovna milé a vstřícné s ohledem na to že jedna s platicimi klienty.
Ubytování, okolí a pláž bezvadné.
Horší je to však s delegatkou.
Jela jsem na dovolenou se sestrou a jejími 2 dětmi. Zaplatila za ně plnou cenu zájezdu.
Hodinový transfer do hotelu jsem měla na klíně v autobuse dítě které ani nebylo mé. Jelikož nebyla schopna zajistit dostatek míst pro převoz osob do hotelu.
Její jednani nebylo zrovna milé a vstřícné s ohledem na to že jedna s platicimi klienty.
Bola táto recenzia užitočná? (2) (0)
Anonym
Overená recenzia Dátum pobytu: September 2018 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Upřimně nás to nenadchlo. Zpočátku jsme byli ze všeho zklamaní, ale pak jsme si zvykli a snažili jsme vidět jen to hezké :-)
Upřimně nás to nenadchlo. Zpočátku jsme byli ze všeho zklamaní, ale pak jsme si zvykli a snažili jsme vidět jen to hezké :-)
Pláž je cca 1-1,5 km, Mezi hotely jezdí zdarma doprava (od Summertime je to výrazně blíže), nemá však pevný řád. Je to o štěstí, které jsme měli za celý pobyt jednou. Pokud se vydáte k pláži pěšky, je lemovaná různě poházenými odpadky, které v tom vedru nevoněli po fialkách. V dobe našeho pobytu měli problémy se svozem. Když jsme si půjčili auto, tak za městem jsme viděli odpadky na obou stranách silnice v délce cca 500m . Pláže jsou hezké, vyplatí se jít na vzdálenější pláže, kde není tolik lidí.
StravaVaří v Summertime odkud pak vozí jídlo i do Joana hotelu. Joana hotel je komornější. Lze se stravovovat v obou hotelech. Summertime nám nejvíce vadilo, že je možné v době obědů a večeří kouřit, občas nestíhali doplňovat. Jinak jidlo každý den stejné, akorát obměňovali omáčky. Po 7 dnech nám to lezlo i užima :o) Na všem bylo vidět, že nám dávají nejlevnější suroviny. Místo skleniček umělohmotné kelímky. Už je chyběli plastové příbory => Nedoporučujeme si dávat All Inclusive
UbytovanieLevné ubytování, kde nečekejte 100% čistotu. Internet fungoval skvěle. Měli jsme apartmán, kde byla součástí kuchyňka v které byla jedna sklenička, 5 šálku od kávy, pár příborů a to bylo vše. Lepší kdyby tam snad ani nebyla :-) O doplňování toaletního papíru si občas musíte říct.:-) Dle stránek měla být klimatizace v ceně, ale byla za příplatek 5 EUR, ale to je asi to nejmenší ... => Na přespání stačí ...
SlužbySlužby hotelů nevyužíváme, akorát poslední den jsme vyzkoušeli bazén. Je lepší si půjčit auto a projet ostrov :o)
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)
Hana Čechová
Overená recenzia Dátum pobytu: September 2018 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Prijemne okoli hotelu s množstvím květin bohužel nekorespondovalo s okolim ulice plne odpadku a hlučné a nebezpecne dopravy s chybějícím chodníky.
Prijemne okoli hotelu s množstvím květin bohužel nekorespondovalo s okolim ulice plne odpadku a hlučné a nebezpecne dopravy s chybějícím chodníky.
Ok , není přímo u hotelu, čtvrt hodinky cesty.
StravaVelmi dobře jídlo, vše v poradku
UbytovaniePekne
SlužbyVelmi příjemný personál hotelu ok, jen bohuzel málo fungující služba shuttle busu,l nejasne casy transferu.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)
Lenka B.
Overená recenzia Dátum pobytu: September 2018 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Super dovolena
Super dovolena
Super pláže cca 1km od hotelu,my ale jezdili autem na jiné.Ostrov ma co nabídnout.
StravaHotel summertime nabízel ne moc dobře stravování,Joanna mile překvapila!
UbytovaniePerfektní,čisté,jen tvrdé matrace
SlužbyNevyuzivali jsme
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)
Zavolajte nám alebo spusťte live chat a my vám zabezpečíme dovolenku, na ktorú budete ešte dlho spomínať.
Sme k dispozícii Po-Pia 7:00-22:00, So-Ne 8:00-22:00.