Celkově byla dovolená dobrá. Půjčili jsme si auto na 3 dny. O to zajímavější to bylo.
PlážFantasticky čistá voda. Přistáli jsme v zátoce, kde byl stín.
StravaJídlo bylo každý den z 95 % stejné. Saláty byly vynikající, ale maso a ryby byly často nevýrazné a připravované z nekvalitních surovin. Koktejly, pivo, víno a nealkoholická káva byly také přijatelné. Ale pili jsme většinou jen vodu. Voda z kohoutku se nedala pít, ale dovolili nám si naplnit lahve s vodou. Personál je velmi milý.
UbytovanieBylo to velmi čisté, uklízeli každý den. Měli jsme skvělý pokoj s přístupem k bazénu. Měli jsme štěstí. Byl to nejlepší pokoj v celém hotelu. Personál byl milý. Pokoj byl tichý. Všechno bylo velmi blízko.
SlužbyBazén byl čistý. Úklid probíhal denně. Odpadky byly také odvezeny, což bylo důležité, protože toaletní papír se shromažďoval v koši.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate