Hotel vyžaduje kompletní rekonstrukci. Mnoho pokojů je zchátralých, špinavých a vlhkých a některé jsou viditelně plesnivé. Před odjezdem jsem kontaktoval hotel i cestovní kancelář Travelplanet, abych se ujistil, že jako rodina se dvěma dětmi nám bude přidělen rodinný pokoj se samostatnou ložnicí pro rodiče. Byl jsem informován, že nám takový pokoj bude přidělen – se samostatným pokojem pro děti a dveřmi oddělujícími ložnici rodičů. Takové pokoje v hotelu skutečně existují, ale žádný nám nebyl přidělen. Jak se později ukázalo, k dispozici je jen malý počet takových pokojů. Navíc jsme byli ubytováni v pokoji, který byl napaden plísní. Terasu jsme také nemohli používat, protože pokoj se nacházel přímo vedle skládky odpadků. V prostoru byl nepříjemný zápach, hluk ventilátoru byl slyšet 24 hodin denně a popelářské vozy pravidelně narušovaly klid. Okamžitě jsme problém nahlásili na recepci s tím, že pokoj neodpovídá nabídce a informacím, které jsme obdrželi před odjezdem. Byli jsme však informováni, že změna pokoje není možná. Je zajímavé, že další hosté v podobné situaci dostali nové pokoje. Jeden z nich nahlásil problém rezidentovi o několik hodin dříve a byl ve stejný den přemístěn do stejného rodinného pokoje, jaký nám byl slíben. Navíc byl podobný pokoj přidělen i páru bez dětí. Po nahlášení problému rezidentovi nám bylo nejprve řečeno, že změna pokoje není možná. Když jsem jí sdělil, že další hosté dostali nové pokoje, přiznala, že je to pravda, a znovu požádala o změnu na recepci. Nakonec nám byl přidělen jiný pokoj – bez plísně a bez výhledu na kontejner – ale měl stejnou velikost a stále chyběla samostatná ložnice pro rodiče. Již po jednom dni v novém pokoji se ukázalo, že sprcha je špatně postavená. Po několika minutách sprchování se velká část pokoje zaplavila vodou.