Bohužel stav a služby hotelu byly sotva na přijatelné úrovni.
PlážPo opuštění hotelového areálu vede cesta přes nebezpečné schody a keře k udržované oblázkové pláži. Odtud se po několika minutách chůze dostaneme do příjemné, písčité a mělké zátoky, která je spíše ideální pro koupání a relaxaci.
StravaBylo tam hodně nedostatku, dva dny nebyla zmrzlina, jeden den nemohli točit pivo a poslední den jim došla sůl.
UbytovanieSlužby a vybavení hotelu jsou většinou srovnatelné s dvouhvězdičkovým hotelem. Ve srovnání s tříhvězdičkovými hotely je nabídka jídla a nápojů mnohem skromnější a méně kvalitní, stejně jako služby nižší kvality.
SlužbyKvalita jídla v baru u bazénu byla extrémně zklamáním. Pizza, kterou nabízeli, byla suchá, ovoce bylo zvadlé místo čerstvé a hranolky byly nedopečené. Celkový dojem bohužel naznačuje, že tyto potraviny již nesplňují ani základní požadavky lidské spotřeby.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate