Apartmány Maria
od 653 € za os.
Prejsť k obsahu | Prejsť k hlavnému menu
od 653 € za os.
od 844 € za os.
od 576 € za os.
od 505 € za os.
Graf ukazuje predpokladaný vývoj cien v nasledujúcich mesiacoch.
Jednotlivé stĺpce zobrazujú minimálnu cenu za osobu v danom mesiaci. Cena sa môže líšiť v zavislosti od dĺžky zájazdu.
Popisy, recenzie a fotografie uvedené v informáciách predstavujú subjektívne dojmy ich autorov a nie sú súčasťou oficiálneho popisu objektu zo strany organizátora zájazdu (cestovnej kancelárie). Skutočná podoba izieb a ich vybavenia sa môže od uvedených informácií líšiť, za čo spoločnosť Invia nenesie zodpovednosť. Oficiálny popis poskytnutý organizátorom zájazdu je dostupný na stránke vami vybraného zájazdu po zadaní termínu, o ktorý máte záujem.
Fantastické (na základe 30 hodnotení)
7. najlepšie hodnotený z 124 hotelov v Kefalónia
Levente Kiss
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2016 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Jsme vracející se hosté, byli jsme maximálně spokojeni se vším, hostitel byl milý.
Jsme vracející se hosté, byli jsme maximálně spokojeni se vším, hostitel byl milý.
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)
Anonym
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2016 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Všechno bylo velmi dobré, jeden týden byl málo.
Všechno bylo velmi dobré, jeden týden byl málo.
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)
Filtrovať recenzie
Tímea Tóth
Overená recenzia Dátum pobytu: September 2016 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Wi-Fi fungovalo pouze ve společných prostorách, přitom mělo být i na pokoji. Když viděli, že uklízím, dostal jsem kuchyňskou utěrku a mycí houbičku. Později jsme si také vyžádali nádobí, chyběla i moskytiéra. Koupelna potřebuje rekonstrukci.
Wi-Fi fungovalo pouze ve společných prostorách, přitom mělo být i na pokoji. Když viděli, že uklízím, dostal jsem kuchyňskou utěrku a mycí houbičku. Později jsme si také vyžádali nádobí, chyběla i moskytiéra. Koupelna potřebuje rekonstrukci.
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)
Levente Kiss
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2016 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Jsme vracející se hosté, byli jsme maximálně spokojeni se vším, hostitel byl milý.
Jsme vracející se hosté, byli jsme maximálně spokojeni se vším, hostitel byl milý.
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)
Gergő Tihanyi
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2016 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Měli jsme se dobře, začátkem srpna jsme byli na Kefalonii týden během hlavní sezóny. Na objevování ostrova jsme si na 3 dny půjčili auto, takže dovolená byla dobrodružná i odpočinková. Navštívili jsme krásná místa, někdy se ještě vrátíme, abychom zjistili, jestli tam stále je skála na pláži Fteri, kde jsem požádal svou přítelkyni o ruku. :)
Měli jsme se dobře, začátkem srpna jsme byli na Kefalonii týden během hlavní sezóny. Na objevování ostrova jsme si na 3 dny půjčili auto, takže dovolená byla dobrodružná i odpočinková. Navštívili jsme krásná místa, někdy se ještě vrátíme, abychom zjistili, jestli tam stále je skála na pláži Fteri, kde jsem požádal svou přítelkyni o ruku. :)
Byli jsme na několika plážích. Lassi má krásnou čistou, pomalu se prohlubující, zelenkavou vodu, vybudované pláže, pro nás byla nejoblíbenější Platis Gialos. Fteri je nejkrásnější, nádherně modrá, nevybudovaná. Ve Fiskardu jsme byli na pláži Foki, kde se dobře potápí, voda má zelenkavou barvu. Pláž Myrtos je ohromující, ale velké vlny nás několikrát smetly. :) Byli jsme také na pláži Antisamos, voda je zde velmi čistá, ale pláž je úzká a přeplněná.
StravaStravu jsme nepožadovali, několikrát jsme vařili a jedli v restauraci. Naším oblíbeným místem byla taverna Tzoigas v Lassii.
UbytovaniePřízemní apartmánový dům, chyběla nám moskytiéra a výhled na moře, ale kromě toho jsme byli spokojeni. Během jednoho týdne uklízeli dvakrát.
SlužbyNení relevantní, protože jsme byli v apartmánu. Na předchozí stránce, kde jsem čtyřikrát hodnotil 10/5, to pro nás nebyly relevantní otázky.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)
Anonym
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2016 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Všechno bylo velmi dobré, jeden týden byl málo.
Všechno bylo velmi dobré, jeden týden byl málo.
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)
Anonym
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2016 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Krásné pláže, klidné, čisté rekreační místo, blízko hlavního města
Krásné pláže, klidné, čisté rekreační místo, blízko hlavního města
Několik vynikajících pláží bez přeplněnosti, vzdálenost není problém
UbytovanieVhodné vybavení, přátelský personál
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)
Zavolajte nám alebo spusťte live chat a my vám zabezpečíme dovolenku, na ktorú budete ešte dlho spomínať.
Sme k dispozícii Po-Pia 7:00-22:00, So-Ne 8:00-22:00.