Remetzo Village Hodnotenie: 3/5
od 539 € za os.
Prejsť k obsahu | Prejsť k hlavnému menu
od 539 € za os.
od 560 € za os.
od 457 € za os.
od 531 € za os.
Graf ukazuje predpokladaný vývoj cien v nasledujúcich mesiacoch.
Jednotlivé stĺpce zobrazujú minimálnu cenu za osobu v danom mesiaci. Cena sa môže líšiť v zavislosti od dĺžky zájazdu.
Popisy, recenzie a fotografie uvedené v informáciách predstavujú subjektívne dojmy ich autorov a nie sú súčasťou oficiálneho popisu objektu zo strany organizátora zájazdu (cestovnej kancelárie). Skutočná podoba izieb a ich vybavenia sa môže od uvedených informácií líšiť, za čo spoločnosť Invia nenesie zodpovednosť. Oficiálny popis poskytnutý organizátorom zájazdu je dostupný na stránke vami vybraného zájazdu po zadaní termínu, o ktorý máte záujem.
Dobré (na základe 70 hodnotení)
44. najlepšie hodnotený z 124 hotelov v Kefalónia
Dagmar F.
Overená recenzia Dátum pobytu: September 2025
Maximální spokojenost
Maximální spokojenost
přístup perfektní,lidí málo tak že super
Stravadobré,dostatečné ani jsme to nemohly sníst
Ubytovanieútulné
Službydobrý
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)
Jana Š.
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2024
Skvělá dovolená. Byli jsme velmi spokojeni.
Skvělá dovolená. Byli jsme velmi spokojeni.
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)
Filtrovať recenzie
Dagmar F.
Overená recenzia Dátum pobytu: September 2025
Maximální spokojenost
Maximální spokojenost
přístup perfektní,lidí málo tak že super
Stravadobré,dostatečné ani jsme to nemohly sníst
Ubytovanieútulné
Službydobrý
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)
Tomáš S.
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2025
Dovolená se vydařila a byli jsme maximálně spokojeni. Velké poděkování patří i delegátce Saše, která byla velmi vstřícná a ochotná
vždy poradit.
Dovolená se vydařila a byli jsme maximálně spokojeni. Velké poděkování patří i delegátce Saše, která byla velmi vstřícná a ochotná
vždy poradit.
Skvělá dostupnost, cca 100m , pláž písečná s pozvolným vstupem. I v sezoně téměř prázdná.
StravaBohaté servírované snídaně o více chodech, které se téměř nedaly sníst.
UbytovanieUbytování odpovídalo hotelu 3* , denní úklid, prostorná koupelna, wifi na pokoji, klimatizace.
SlužbyDenní úklid, pravidelná výměna prádla, super personál.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)
Anonym
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2025
Byl jsem v mnoha hotelech v Řecku, Egyptě a Turecku, ale tento byl nejhorší. Kdyby byl tento hotel v Maďarsku, zdravotní úřady by ho zavřely. Jeho nádvoří nesplňuje žádné hygienické (ani ty nejzákladnější!) požadavky!
Byl jsem v mnoha hotelech v Řecku, Egyptě a Turecku, ale tento byl nejhorší. Kdyby byl tento hotel v Maďarsku, zdravotní úřady by ho zavřely. Jeho nádvoří nesplňuje žádné hygienické (ani ty nejzákladnější!) požadavky!
Snídaně je nechutná. Ať si majitel rozhodne cokoli, to dostanete na talíř, není na výběr. První den jsme dostali dva krajíce chleba pro dva, jeden bílý a jeden hnědý. Bílý byl suchý. Druhý den nám dali shnilý ananas. Poté jsme si koupili snídani v nedalekém supermarketu, i když jsme si ji zaplatili předem.
UbytovanieBazény jsou špinavé, je v nich písek, listí, hmyz, zkrátka všechno možné. Dětský bazén je ve stejném stavu. Žádný rodič se zdravým rozumem by tam své dítě nepustil. Bok většího bazénu nad vodou je tak pokrytý blátem, že si do něj děti napsaly jména. Zahrada kolem bazénu je také plná odpadků, hmyzu a písku. Kabiny se špinavými závěsy a matracemi spíše odpuzují než přitahují, ale i obyčejná lehátka jsou nechutně špinavá a potrhaná. Stoly, které k nim patří, nebyly celý týden uklizené, takže je na nich rozlitá káva, písek, hlína, sušené ovoce a ptačí trus. Šílí se z toho žaludek. Stav zahradní sprchy je nepopsatelný. Jsou zde 3 wifi sítě, z nichž - 98 % času - žádná nefunguje, ani Google nenačte. Protože hotelový areál není oplocený, může dovnitř kdokoli a z bazénu tu pijí toulaví psi. Po obou stranách hotelové budovy vede silnice - jedna strana je nepřístupná pro motorky a auta, druhá je promenáda, která vás dovede do centra města, je tu rušno i v noci, takže si ani na této straně neodpočinete. Asi do jedné hodiny ráno. Celé místo je zchátralý chaos a kdybych o tom věděl, tak bych si tu rezervoval pokoj. Pokoje jsou malé, klimatizace hlučná a větrání koupelny není vyřešené. Nejprve nám dali pokoj s výhledem na město, který neměl ani skříň na oblečení. Pokoj s výhledem na moře skříň měl, ale žádné police.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (3) (0)
Alice K.
Overená recenzia Dátum pobytu: September 2024
Hotel je starší, ale zrenovovaný, má skvělé umístění, klidná lokalita, přitom kdo centra pěšky 5 minut, když jdete pomalu, je tam spousta výborných restaurací, pokud však hledáte diskotéky a rušné bary, tak jeďte jinam. Celkově jsme byli velmi spokojení a užili jsme si krásnou dovolenou. Ostrov je hornatý, kdo má rád serpentiny, přijde si na své.
Hotel je starší, ale zrenovovaný, má skvělé umístění, klidná lokalita, přitom kdo centra pěšky 5 minut, když jdete pomalu, je tam spousta výborných restaurací, pokud však hledáte diskotéky a rušné bary, tak jeďte jinam. Celkově jsme byli velmi spokojení a užili jsme si krásnou dovolenou. Ostrov je hornatý, kdo má rád serpentiny, přijde si na své.
Pláž, písečná, u hotelu nic moc, je městská a tak se o ni nikdo nestará. Hoteloví hosté proto zůstávají u bazénu a do moře si jen odskočí. Vstup je velmi pozvolný, ale voda byla čistá. Půjčili jsme si auto a objeli, mimo jiné, i další pláže, které byly daleko hezčí, ale bez hotelů.
StravaMěli jsme jen snídani, která je servírovaná, množství velké, nikdy jsme všechno nesnědli. Večer jsme vyzkoušeli několik restaurací, jak typické řecké kuchyně, tak rybí restaurace, jak doporučené průvodkyní, tak i ty, které jsme našli sami, všude vařili skvěle.
UbytovaniePokoj byl dost malý, ale týden se to dá vydržet. Klimatizace byla v ceně, a fungovala výborně.
SlužbyVyužili jsme i bar na pláži, všichni zaměstnanci byli velmi ochotní, drobný nedostatek v koupelně vyřešili v podstatě obratem
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (5) (0)
Jana Š.
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2024
Skvělá dovolená. Byli jsme velmi spokojeni.
Skvělá dovolená. Byli jsme velmi spokojeni.
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)
Zavolajte nám alebo spusťte live chat a my vám zabezpečíme dovolenku, na ktorú budete ešte dlho spomínať.
Sme k dispozícii Po-Pia 7:00-22:00, So-Ne 8:00-22:00.
Načítavam mapu a popis lokality...