Hotel Mediterraneé

Grécko-Kefalónia-Argostolion

Viac o ubytovaní

Podobné hotely v tejto lokalite

Ospravedlňujeme sa, ale všetky termíny do hotela sú vypredané.

Sledujte predpokladaný vývoj cien v nasledujúcich mesiacoch

Vyberte si termín

Popis ubytovania

Číslo hotela: 38 709

Poloha

Veľmi komfortný plážový rezort je situovaný na pokojnom mieste, priamo pri krásnej piesočnatej pláži Lassi Beach, asi 2 km od živého hlavného mesta Argostoli. Nákupné možnosti a zábavu majú hostia priamo v hoteli alebo v centre mesta (obchody, reštaurácie, taverny, bary, turistické atrakcie, historické pamiatky, tradičný trh, požičovne automobilov a motocyklov). Transfer z medzinárodného letiska trvá 30 minút.

Vybavenie

Moderný hotelový rezort disponuje 225 izbami, rozmiestnenými v zaujímavo architektonicky riešené viacposchodové budove s krásnym výhľadom na pobreží. Klientom je k dispozícii vzdušná vstupná hala s recepciou, trezory, zmenárňou, turistickými informáciami a lobby barom, hlavná reštaurácia, výťah, internetový kútik (za poplatok), WiFi pripojenie (zdarma), spoločenská miestnosť so satelitnou TV, klenotníctvo, mini market, úschovňa batožiny, herňa, veľký vonkajší bazén, detský bazén, snack bar pri bazéne, opaľovací terasa (ležadlá a slnečníky zadarmo), športoviská a parkovisko.

Ubytovanie

Elegantne zariadené, priestranné dvojlôžkové izby s možnosťou prístelky sú vybavené sociálnym zariadením (sprcha alebo vaňa, toaleta, fén), telefónom, klimatizáciou, rádiom, satelitný TV, minibarom, trezorom, rýchlovarnou kanvicou, chladničkou a balkónom (výhľad na more alebo do záhrady) . Hotel má niekoľko izieb prispôsobených hendikepovaným klientom (na vyžiadanie). Detská postieľka a vysoká jedálenská stolička je k dispozícii na vyžiadanie. WiFi na izbe je k dispozícii zdarma. Ubytovanie je nefajčiarske.

Strava

Polpenzia obnáša raňajky a večere podávané formou bohatého bufetu (nápoje pri večere sú za poplatok). Pri večeri je vyžadované formálne oblečenie (dlhé nohavice u mužov). Hotel organizuje pravidelné tematické večere s ochutnávkou tradičných špecialít.

Služby

Rozsiahly prázdninový rezort si získava svojich hostí vynikajúce úrovňou poskytovaných služieb, pestrou kuchyňou aj polohou priamo pri krásnej pláži. Organizuje pravidelné zábavné programy so živou hudbou a tematické večere. Umožňuje športové aktivity ako napr. Stolný tenis, plávanie, tenis, šípky a motorizované aj nemotorizované vodné športy na pláži (za poplatok). Pre relaxáciu je určený veľký vonkajší bazén s opaľovací terasou.

Služby za poplatek

Zmenáreň, trezory, vodné športy na pláži, lehátka a slnečníky na pláži.

Pláž

Pekná, široká piesočnatá pláž Lassi Beach s pozvoľným vstupom do mora, blankytne modrou vodou a sezónne ponukou motorizovaných aj nemotorizovaných vodných športov (za poplatok) sa nachádza priamo pred rezortom. Klientom sú k dispozícii lehátka a slnečníky (za poplatok).

Informácie o hoteli

 • Vzdialenosť od pláže 20 m
 • Klimatizácia áno
 • Vonkajší bazén áno
 • Lehátka a slnečníky pri bazéne zadarmo, Lehátka a slnečníky na pláži zadarmo áno
 • TV áno
 • Chladnička áno
 • Detské ihrisko áno
 • Tenis áno
 • Wifi zadarmo áno
 • Kuchynský kút áno

Recenzia hotela

Hodnotenie 4,9/5
Invia

Fantastické (1 hodnotení)

Ubytovanie 5,0/5

Strava 5,0/5

Okolie 5,0/5

Cena 4,5/5

5. najlepšie hodnotený z 463 hotelov v Kefalónia

Mónika Szirmai September 2013

Dátum pobytu: 26.8. - 2.9.2013

Hodnotenie 4,9/5

K tomuto hodnoteniu nie je k dispozícií žiadny komentár.

Celkové hodnotenie

K tomuto hodnoteniu nie je k dispozícií žiadny komentár.

Ubytovanie 5,0/5

Strava 5,0/5

Okolie 5,0/5

Cena 4,5/5

Mapa a oblasť

Mapa nemusí obsahovať všetky nájdené hotely. Poloha hotelov na mape má len informatívny charakter. Nahlásiť

Doprava letecky

02:30 h

Popis

Kefalónia je najväčší z Iónskych ostrovov, ktorej neuveriteľne krásna a fascinujúca príroda svojou rozmanitosťou pripomína pestrú mozaiku. Z údolia vystupuje k vrcholom pohorie Aenos, bujná lesná vegetácia s jedinečnou jedľou kefalónskou. Svahy Kefalónie sú osádzané viničom, z ktorého sa lisuje výborné víno Robola. 

Západné pobrežie ostrova lemujú príkre útesy a pôvabné okruhliakové pláže. Juh ostrova má zvláštne kúzlo a pripomína stále kvitnúcu záhradu, južné pláže sú pokryté zlatkavým pieskom a sú ideálnym miestom pre odpočinok. Najpozoruhodnejším unikátnym prírodným javom, ktorý tu môžete obdivovať je voda strácajúca sa pri morských mlynoch Katavothres, ktorá sa potom objavuje na opačnej strane ostrova pri jazere Melissani. Ďalším prírodným úkazom, ktorý si môžete na vlastné oči prehliadnuť, je skala pri osade Kounopetra, o ktorej sa hovorí, že je pohyblivá. Okrem toho sú na ostrove vzácne jaskyne, kláštory obývané mníchmi a zvyšky benátskych hradov. Kefalonia je to pravé miesto pre milovníkov nespútanej a divokej prírody, tajomných a magických miest, ktoré radi objavujú neznáme a nové zákutia, a pritom uprednostňujú súkromie a pokoj na plážach. 
 • Vzdialenosť od pláže 20 m
 • Doba letu Doba letu z Bratislavy 02:30

Počasie

Aktuálne počasie

 • Teplota 32 °C v noci 19 °C

 • Teplota vody 25 °C

Predpoveď na ďalšie dni

 • Zajtra 31 °C v noci 19 °C

 • Sobota 31 °C v noci 19 °C

 • Nedeľa 29 °C v noci 22 °C

 • Pondelok 30 °C v noci 21 °C

Najlepší čas pre dovolenku

 • Najlepší
 • Dobrá
 • Nízka sezóna
 1. Január
 2. Február
 3. Marec
 4. Apríl
 5. Máj
 6. Jún
 7. Júl
 8. August
 9. September
 10. Október
 11. November
 12. December