Dagmar M.
Overená recenzia Dátum pobytu: September 2019 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Hezké , čisté, příjemné prostředí. Příjemní lidé.
Hezké , čisté, příjemné prostředí. Příjemní lidé.
V místě ubytování jsou čtyři pláže, dvě písčité a dvě oblázkové. Každý si určitě najde, která mu vyhovuje. Moře krásně čisté. Hodně rybiček, což jsem jinde v Řecku neviděla.
StravaSnídaně - dostačující, ale každý den beze změny.
UbytovanieUbytování pěkné,jednoduché,ale vše čisté !
SlužbyDobré.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)
