Mirka Josefina Nováková
Overená recenzia Dátum pobytu: September 2018 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Až na závěrečnou nejistotu s odplutím parádní dovolená.Krásné počasí, poloprázdné pláže, průzračné moře. Delegátka - Alena - měla perfektně zařízenou dopravu a operativně zařídila opravu kol, jež byly v na konci sezóny v dost nepojízdném stavu - nefungující brzdy, řídké duše:( Poradila si i se zapeklitou dopravou při vichřici - děkujeme!
Až na závěrečnou nejistotu s odplutím parádní dovolená.Krásné počasí, poloprázdné pláže, průzračné moře. Delegátka - Alena - měla perfektně zařízenou dopravu a operativně zařídila opravu kol, jež byly v na konci sezóny v dost nepojízdném stavu - nefungující brzdy, řídké duše:( Poradila si i se zapeklitou dopravou při vichřici - děkujeme!
Na pláže jsme si dojeli na zamluvených kolech, ty krásné oblázkové jsou v dosahu 5 a více kilometrů. Městská písčitá se nám nezamlouvala.
StravaZájezdy vybíráme bez stravy, vaříme si sami. Zařízení kuchyně je velmi skromné - 1 hrnec, 1 pánev, žádná mísa, chyběl i velký nůž na melouna a struhadlo jsme si koupili:)
UbytovanieUbytování nad centrem města vysoko, ale počítali jsme s tím. Odměnou za téměř kolmé vytlačení kol:) nám byl nádherný výhled na přístav a okolní kopce. V noci nás rušili řvoucí kohouti, doporučujeme ucpávky do uší:)
SlužbyMajitele jsme nepotkali, ale úklid a výměna ložního prádla i ručníků proběhl ještě 2x za pobyt - skvělé!
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (0) (1)









