Informácie k požiaru na gréckych ostrovoch Rhodos a Korfu
  • S ohľadom na vývoj situácie informácie pravidelne aktualizujeme na https://www.invia.sk/press/tlacove-spravy/.
  • Aktuálne informácie, najdôležitejšie upozornenia, núdzové linky a najčastejšie otázky k situácii na gréckych ostrovoch nájdete aj na stránkach Ministerstva zahraničných vecí Slovenskej republiky. (https://www.mzv.sk)

Hotel Vila Dimitris

Hodnotenie: /5

Grécko, Epirus, Párga

Pre tento hotel nie sú k dispozícii žiadne ponuky

Vybrať iný hotel

Podobné hotely v tejto lokalite

Sledujte predpokladaný vývoj cien v nasledujúcich mesiacoch

Vyberte si termín

Neoficiálny popis ubytovanie

Číslo hotela: 58 525

Poloha

Príjemná rodinná vilka je situovaná na veľmi atraktívnom mieste (v olivovom háji), neďaleko centra známeho letoviska Parga, len 150 m od krásnej piesočnatej pláže Valtos. Nákupné možnosti a zábavu majú hostia 20 minút chôdze od ubytovania (reštaurácie, taverny, kaviarne, bary, obchody, tradičný trh, turistické atrakcie, strediská vodných športov). Pre cesty do centra mesta je možné použiť lodné taxi (za poplatok). Medzinárodné letisko Preveza je vzdialené 80 km.

Vybavenie

Moderná vilka ponúka ubytovanie v štýlovej dvojposchodovej budove obklopené zeleňou. Klientom je k dispozícii úschovňa batožín, záhradka s posedením a grilom, exteriérový bazén, opaľovací terasa (ležadlá a slnečníky zadarmo) a parkovisko.

Ubytovanie

Vkusne zariadené, priestranné apartmány s možnosťou ubytovania až pre 4 osoby sú vybavené sociálnym zariadením (sprcha, toaleta, fén), klimatizáciou (za poplatok), trezorom (za poplatok), kuchynským kútom (základný riad, chladnička, varič, rýchlovarná kanvica), dvoma oddelenými spálňami, káblovú TV a balkónom alebo terasou s posedením. K dispozícii sú aj dvojlôžkové štúdiá s možnosťou prístelky. Detská postieľka a vysoká jedálenská stolička je k dispozícii na vyžiadanie. Ubytovanie je nefajčiarske.

Strava

Bez stravy - hostia si môžu variť vo vlastnej, dobre vybavenej kuchynke alebo využiť služby niektorej zo štýlových reštaurácií či taverien v okolí.

Služby

Veľmi dobre vedené apartmány si získavajú svojich hostí moderným ubytovaním, polohou v blízkosti krásnej pláže aj priateľskou pohostinnú atmosférou. Hostia môžu relaxovať v príjemnej záhradke s grilom a bazénom alebo navštíviť centrum mesta s mnohými možnosťami zábavy i športového vyžitia.

Služby za poplatek

Klimatizácia, trezory, vodné športy na pláži, lehátka a slnečníky na pláži.

Pláž

Nádherná, široká piesočnatá pláž Valtos Beach s pozvoľným vstupom do mora, priezračne čistou vodou a sezónne ponukou motorizovaných aj nemotorizovaných vodných športov (za poplatok) sa nachádza 150 m od vilky (prístup cez miestnu komunikáciu). Klientom sú k dispozícii lehátka a slnečníky (za poplatok).

Informácie o hoteli

  • Vzdialenosť od pláže Pláž 150 m
  • Vzdialenosť od centra mesta Centrum 1000 m
  • Vzdialenosť od letiska Letisko 80 km
  • Lehátka a slnečníky na pláži zadarmo Lehátka a slnečníky na pláži zadarmo áno
  • TV TV áno
  • Chladnička Chladnička áno
  • Kľudná lokalita Kľudná lokalita áno

Nenašli ste zájazd, ktorý by spĺňal všetky vaše priania?

Zavolajte nám alebo spusťte live chat a my vám zabezpečíme dovolenku, na ktorú budete ešte dlho spomínať.

Sme k dispozícii Po-Pia 7:00-22:00, So-Ne 8:00-22:00.

+421 2 3221 0451