Nikiforos Village
od 311 € za os.
Prejsť k obsahu | Prejsť k hlavnému menu
od 311 € za os.
od 472 € za os.
od 171 € za os.
od 905 € za os.
Graf ukazuje predpokladaný vývoj cien v nasledujúcich mesiacoch.
Jednotlivé stĺpce zobrazujú minimálnu cenu za osobu v danom mesiaci. Cena sa môže líšiť v zavislosti od dĺžky zájazdu.
Popisy, recenzie a fotografie uvedené v informáciách predstavujú subjektívne dojmy ich autorov a nie sú súčasťou oficiálneho popisu objektu zo strany organizátora zájazdu (cestovnej kancelárie). Skutočná podoba izieb a ich vybavenia sa môže od uvedených informácií líšiť, za čo spoločnosť Invia nenesie zodpovednosť. Oficiálny popis poskytnutý organizátorom zájazdu je dostupný na stránke vami vybraného zájazdu po zadaní termínu, o ktorý máte záujem.
Nehodnotené (na základe 21 hodnotení)
Éva Mária Kabatek
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2018 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Měli jsme se velmi dobře. Sarti je stále krásnější a už několik let tam jezdíme právě kvůli tomu.
Měli jsme se velmi dobře. Sarti je stále krásnější a už několik let tam jezdíme právě kvůli tomu.
Apartmán Kitsa je velmi blízko k pobřeží, proto tam rádi jezdíme. Voda byla velmi dobrá a pláž také čistá. Obsluha tam byla také skvělá.
StravaJedli jsme v restauraci, jídla byla velmi chutná a číšníci velmi milí.
UbytovanieS ubytováním jsme spokojeni, v apartmánu Kitsa jsme byli počtvrté. Majitel je velmi milý a pokoje byly také v pořádku.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (1) (0)
Éva Kabatek
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2015 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Byli jsme v Sartině několikrát a jsme velmi spokojeni. Stále se více rozvíjí a dělají vše pro ty, kteří tam tráví dovolenou.
Byli jsme v Sartině několikrát a jsme velmi spokojeni. Stále se více rozvíjí a dělají vše pro ty, kteří tam tráví dovolenou.
Moře je nádherně čisté a i pobřeží. Obsluha na pláži byla také příkladná. Ale to je přece SARTI !! :-)
StravaJedli jsme v restauraci a snažili jsme se vyzkoušet více míst. Všude nás přivítali přátelsky a jídlo bylo velmi chutné. Obsluha byla dokonalá!
UbytovanieDruhýkrát jsme byli ubytováni v apartmánu Kitsa a jsme maximálně spokojeni. Pokoje jsou čisté a uklizené, majitelé jsou velmi milí.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (2) (0)
Filtrovať recenzie
István Seregély
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2019 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Celkově jsem byl spokojený, i když je stále co zlepšovat (jako příklad bych uvedl apartmány v Chorvatsku, které považuji za měřítko). Nicméně řecká pohostinnost a laskavost vše tyto nedostatky vyváží, a proto mám Řecko rád a doporučuji ho všem, navzdory drobným chybám.
Celkově jsem byl spokojený, i když je stále co zlepšovat (jako příklad bych uvedl apartmány v Chorvatsku, které považuji za měřítko). Nicméně řecká pohostinnost a laskavost vše tyto nedostatky vyváží, a proto mám Řecko rád a doporučuji ho všem, navzdory drobným chybám.
Pláž je velmi blízko, asi 50 metrů, poloha hotelu je vynikající. Voda je čistá, i když je zde asi 3 metrový pás blízko břehu, kde je poměrně špinavá (vypadá to jako drobné dřevní štěpky nebo suché listí), dále od břehu je však voda křišťálově čistá, a to se projevuje jen při silném vlnobití.
StravaNemohu se vyjádřit, protože jsme byli soběstační.
UbytovanieKvalita ubytování, jak jsem již výše hodnotil, má ještě co zlepšovat, zejména koupelna je už dost opotřebovaná. Je vidět, že jde o starý apartmán, i když musím dodat na obranu cestovní kanceláře, že řecké apartmány jsou bohužel většinou takové. Klimatizace se bohužel vypne, když opustíte apartmán, nechápu tento způsob šetření, protože když se znovu zapne, spotřebuje mnohem více energie. Navíc si za ni účtují poměrně vysoký příplatek a klimatizuje pouze jednu místnost.
SlužbyNemohu se vyjádřit, protože kromě klimatizace jsme nevyužili žádné jiné služby, i když si myslím, že jiné ani nebyly.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (1) (0)
Katalin Cserhalmi
Overená recenzia Dátum pobytu: September 2018 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Cesta probíhala autobusem, řidiči byli milí a ochotní.
Cesta probíhala autobusem, řidiči byli milí a ochotní.
Pobřeží je nádherné, písčité, s drobnými oblázky, není prudce hluboké, část pobřeží je velmi čistá, není přeplněná.
StravaByli jsme soběstační
UbytovanieNáš apartmán byl velmi čistý, dobře vybavený, pohodlný, blízko moře a centra. Bylo to zvláštní zážitek večer sedět na terase s vinnou révou.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)
Éva Mária Kabatek
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2018 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Měli jsme se velmi dobře. Sarti je stále krásnější a už několik let tam jezdíme právě kvůli tomu.
Měli jsme se velmi dobře. Sarti je stále krásnější a už několik let tam jezdíme právě kvůli tomu.
Apartmán Kitsa je velmi blízko k pobřeží, proto tam rádi jezdíme. Voda byla velmi dobrá a pláž také čistá. Obsluha tam byla také skvělá.
StravaJedli jsme v restauraci, jídla byla velmi chutná a číšníci velmi milí.
UbytovanieS ubytováním jsme spokojeni, v apartmánu Kitsa jsme byli počtvrté. Majitel je velmi milý a pokoje byly také v pořádku.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (1) (0)
Éva Kabatek
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2015 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Byli jsme v Sartině několikrát a jsme velmi spokojeni. Stále se více rozvíjí a dělají vše pro ty, kteří tam tráví dovolenou.
Byli jsme v Sartině několikrát a jsme velmi spokojeni. Stále se více rozvíjí a dělají vše pro ty, kteří tam tráví dovolenou.
Moře je nádherně čisté a i pobřeží. Obsluha na pláži byla také příkladná. Ale to je přece SARTI !! :-)
StravaJedli jsme v restauraci a snažili jsme se vyzkoušet více míst. Všude nás přivítali přátelsky a jídlo bylo velmi chutné. Obsluha byla dokonalá!
UbytovanieDruhýkrát jsme byli ubytováni v apartmánu Kitsa a jsme maximálně spokojeni. Pokoje jsou čisté a uklizené, majitelé jsou velmi milí.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (2) (0)
LÁSZLÓ TELEGDI
Overená recenzia Dátum pobytu: Jún 2015 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Dovolená byla v pořádku
Dovolená byla v pořádku
MÍRNĚ ZANEŘÁDĚNÝ
StravaNEBYLO
UbytovanieV APARTMÁNU KAPALA ZÁVADA NA TOALETĚ, CHYBĚLO VĚTRÁNÍ KOUPELNY, SPRCHOVÝ KOUT NENÍ OHRANIČENÝ
SlužbyNEBYLO
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)
Zavolajte nám alebo spusťte live chat a my vám zabezpečíme dovolenku, na ktorú budete ešte dlho spomínať.
Sme k dispozícii Po-Pia 7:00-22:00, So-Ne 8:00-22:00.