Agnieszka M.
Overená recenzia Dátum pobytu: Máj 2024
Bylo to super....vše bylo tak, jak úřad nabízel....vřele doporučuji!!!!
Bylo to super....vše bylo tak, jak úřad nabízel....vřele doporučuji!!!!
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)
Prejsť k obsahu | Prejsť k hlavnému menu
od 739 € za os.
Graf ukazuje predpokladaný vývoj cien v nasledujúcich mesiacoch.
Jednotlivé stĺpce zobrazujú minimálnu cenu za osobu v danom mesiaci. Cena sa môže líšiť v zavislosti od dĺžky zájazdu.
Popisy, recenzie a fotografie uvedené v informáciách predstavujú subjektívne dojmy ich autorov a nie sú súčasťou oficiálneho popisu objektu zo strany organizátora zájazdu (cestovnej kancelárie). Skutočná podoba izieb a ich vybavenia sa môže od uvedených informácií líšiť, za čo spoločnosť Invia nenesie zodpovednosť. Oficiálny popis poskytnutý organizátorom zájazdu je dostupný na stránke vami vybraného zájazdu po zadaní termínu, o ktorý máte záujem.
Výborné (na základě 3 hodnocení)
57. najlepšie hodnotený z 298 hotelov v Chalkidiki
Agnieszka M.
Overená recenzia Dátum pobytu: Máj 2024
Bylo to super....vše bylo tak, jak úřad nabízel....vřele doporučuji!!!!
Bylo to super....vše bylo tak, jak úřad nabízel....vřele doporučuji!!!!
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)
Marek G.
Overená recenzia Dátum pobytu: September 2025
Hotel obecně splňoval naše požadavky, ale zdaleka nic takového nenabízí. Většinu času jsme strávili poznáváním Chalkidiki autem, takže nedostatky hotelu neubraly na kvalitě našeho pobytu. Hotel má úžasnou polohu a krásné výhledy. Personál recepce byl velmi přátelský a ochotný.
Hotel obecně splňoval naše požadavky, ale zdaleka nic takového nenabízí. Většinu času jsme strávili poznáváním Chalkidiki autem, takže nedostatky hotelu neubraly na kvalitě našeho pobytu. Hotel má úžasnou polohu a krásné výhledy. Personál recepce byl velmi přátelský a ochotný.
Jídlo bylo smíšené – snídaně byly monotónní a repetitivní s malým výběrem. Oběd byl skromný. Večeře byla chutná, ale rozmanitost minimální. Byla to snaha o naprosto omezený rozpočet. Typických řeckých jídel bylo málo. Nápoje k večeři si lze přinést z baru – pouze v plastových kelímcích; žádné sklenice na stole. Objednávka vína nebo vody u stolu je za příplatek. Zmrzlina byla vynikající, ale také za příplatek. Plážový bar – zdarma pouze pro hosty s all inclusive! Pivo, voda a cola. Nápoje si můžete přinést z hotelu. Vedoucí baru byl arogantní a hrubý. Bohužel hotel nemá fontánu s minerální vodou. V baru vám budou podávat kohoutkovou nebo perlivou vodu v plastovém kelímku nebo lahvi (stojí za to si přinést vlastní). V pokojích nejsou žádné lahve s vodou. All inclusive je výhradně pro Poláky. Takže zbytek světa tyto zvyky nepřekvapují.
UbytovanieRezervovali jsme si pokoj s výhledem na moře a dostali jsme větší pokoj s bočním výhledem, který byl mnohem pohodlnější – klidný, méně slunečního světla a velký pokoj. Koupelna byla docela stará a rozhodně potřebuje rekonstrukci, ale čistá a bez zápachu. Pokoj je přístupný pouze po schodech, takže není vhodný pro osoby s omezenou pohyblivostí. Má individuální klimatizaci.
SlužbyPláž - Na pláži je dostatek lehátek a slunečníků. Přístup je tunelem pod silnicí. Pláž je písčitá, s snadným přístupem do vody a můžete chodit naboso. Ručníky jsou k dispozici na recepci za zálohu; není třeba si je nosit z domova. Bazén je čistý a kvalita vody je kontrolována. U bazénu jsou lehátka, stoly a židle. Toto je v podstatě místo k sezení, ne k opalování, takže bazén je často téměř prázdný. Recepce je přátelská a ochotná. Úklid probíhá denně, ručníky a povlečení se mění každé dva dny. Zábava neexistuje, s dalšími možnostmi zábavy, jako je přístřešek na šipky, dětská herna a několik hracích automatů.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)
Filtrovať recenzie
Marek G.
Overená recenzia Dátum pobytu: September 2025
Hotel obecně splňoval naše požadavky, ale zdaleka nic takového nenabízí. Většinu času jsme strávili poznáváním Chalkidiki autem, takže nedostatky hotelu neubraly na kvalitě našeho pobytu. Hotel má úžasnou polohu a krásné výhledy. Personál recepce byl velmi přátelský a ochotný.
Hotel obecně splňoval naše požadavky, ale zdaleka nic takového nenabízí. Většinu času jsme strávili poznáváním Chalkidiki autem, takže nedostatky hotelu neubraly na kvalitě našeho pobytu. Hotel má úžasnou polohu a krásné výhledy. Personál recepce byl velmi přátelský a ochotný.
Jídlo bylo smíšené – snídaně byly monotónní a repetitivní s malým výběrem. Oběd byl skromný. Večeře byla chutná, ale rozmanitost minimální. Byla to snaha o naprosto omezený rozpočet. Typických řeckých jídel bylo málo. Nápoje k večeři si lze přinést z baru – pouze v plastových kelímcích; žádné sklenice na stole. Objednávka vína nebo vody u stolu je za příplatek. Zmrzlina byla vynikající, ale také za příplatek. Plážový bar – zdarma pouze pro hosty s all inclusive! Pivo, voda a cola. Nápoje si můžete přinést z hotelu. Vedoucí baru byl arogantní a hrubý. Bohužel hotel nemá fontánu s minerální vodou. V baru vám budou podávat kohoutkovou nebo perlivou vodu v plastovém kelímku nebo lahvi (stojí za to si přinést vlastní). V pokojích nejsou žádné lahve s vodou. All inclusive je výhradně pro Poláky. Takže zbytek světa tyto zvyky nepřekvapují.
UbytovanieRezervovali jsme si pokoj s výhledem na moře a dostali jsme větší pokoj s bočním výhledem, který byl mnohem pohodlnější – klidný, méně slunečního světla a velký pokoj. Koupelna byla docela stará a rozhodně potřebuje rekonstrukci, ale čistá a bez zápachu. Pokoj je přístupný pouze po schodech, takže není vhodný pro osoby s omezenou pohyblivostí. Má individuální klimatizaci.
SlužbyPláž - Na pláži je dostatek lehátek a slunečníků. Přístup je tunelem pod silnicí. Pláž je písčitá, s snadným přístupem do vody a můžete chodit naboso. Ručníky jsou k dispozici na recepci za zálohu; není třeba si je nosit z domova. Bazén je čistý a kvalita vody je kontrolována. U bazénu jsou lehátka, stoly a židle. Toto je v podstatě místo k sezení, ne k opalování, takže bazén je často téměř prázdný. Recepce je přátelská a ochotná. Úklid probíhá denně, ručníky a povlečení se mění každé dva dny. Zábava neexistuje, s dalšími možnostmi zábavy, jako je přístřešek na šipky, dětská herna a několik hracích automatů.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)
Agnieszka M.
Overená recenzia Dátum pobytu: Máj 2024
Bylo to super....vše bylo tak, jak úřad nabízel....vřele doporučuji!!!!
Bylo to super....vše bylo tak, jak úřad nabízel....vřele doporučuji!!!!
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)
Zavolajte nám alebo spusťte live chat a my vám zabezpečíme dovolenku, na ktorú budete ešte dlho spomínať.
Sme k dispozícii Po-Pia 7:00-22:00, So-Ne 8:00-22:00.
Načítavam mapu a popis lokality...