Poseidon Hotel Sea Resort Hodnotenie: 4/5
od 456 € za os.
Prejsť k obsahu | Prejsť k hlavnému menu
od 456 € za os.
od 463 € za os.
od 371 € za os.
od 580 € za os.
Graf ukazuje predpokladaný vývoj cien v nasledujúcich mesiacoch.
Jednotlivé stĺpce zobrazujú minimálnu cenu za osobu v danom mesiaci. Cena sa môže líšiť v zavislosti od dĺžky zájazdu.
Popisy, recenzie a fotografie uvedené v informáciách predstavujú subjektívne dojmy ich autorov a nie sú súčasťou oficiálneho popisu objektu zo strany organizátora zájazdu (cestovnej kancelárie). Skutočná podoba izieb a ich vybavenia sa môže od uvedených informácií líšiť, za čo spoločnosť Invia nenesie zodpovednosť. Oficiálny popis poskytnutý organizátorom zájazdu je dostupný na stránke vami vybraného zájazdu po zadaní termínu, o ktorý máte záujem.
Dobré (na základe 239 hodnotení)
86. najlepšie hodnotený z 298 hotelov v Chalkidiki
Kateřina D.
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2018 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Super dovolená
Super dovolená
krásná, nepřelidněná
Stravabez stravy
UbytovanieBez problému
Službystandard
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (3) (0)
Alena O.
Overená recenzia Dátum pobytu: Jún 2018 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Dovolená byla krásná. Jedná se o klidné místo. Spíš tak trochu vesnice. Hotel ma krásný bazén pro malé i velké. Jsou zde pořádány hezké Řecké večery.
Dovolená byla krásná. Jedná se o klidné místo. Spíš tak trochu vesnice. Hotel ma krásný bazén pro malé i velké. Jsou zde pořádány hezké Řecké večery.
Pláž je nedaleko hotelu. Je kratší, ale táhne se podél moře. Je písčitá a čistá. Jen po kraji roste tráva a občas jsou tu vyplavene řasy.. Treba po bouřce.
StravaStravu jsem hotelu jsem neochutnala. Pouze bar ma vynikající koktejly. Jen smothie bych doporučila dělat z čerstvého ovoce.
UbytovanieJednoduše vybavené apartmany. 2 pokoje. V každém pokoji 2 postele, skříň, noční stolky, toaletka se zrcadlem a balkon s jídelním stolem. Menší kuchyňka s malým vařičem. Nádobí jen jeden velký hrnec a jeden malinký, talíře, příbory, cedník a hrníčky se sklenickami.
SlužbyZaměstnanci hotelu jsou velmi vstřícní. Zejména Kostas. A velmi ochotni jsou zaměstnanci cestovní kanceláře. Jsou tu pořádány různé animační programy. Ale ne tak ve velkém jako třeba v Itálii.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (1) (0)
Filtrovať recenzie
Martin R.
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2024
Hotel můžeme doporučit jen pro ty nejméně náročné turisty a to bez stravy. Vezměte ale v potaz, že nejbližší místo k nákupu potravin je vzdáleno 1300 m. Jinak místo, moře a pláž je velmi hezké. Rádi se sem vrátíme, ale do jiného hotelu.
Hotel můžeme doporučit jen pro ty nejméně náročné turisty a to bez stravy. Vezměte ale v potaz, že nejbližší místo k nákupu potravin je vzdáleno 1300 m. Jinak místo, moře a pláž je velmi hezké. Rádi se sem vrátíme, ale do jiného hotelu.
Krása, ráj na Zemi. Pláž je čistá, voda křišťálová. Najde si zde své místečko jak vyznavatel ruchu plážového baru s hudbou, ale i ten, kdo upřednostňuje klid a relax.
StravaStravu jsme reklamovali, jelikož Invia nám prodala polopenzi s podstatně odlišným popisem než samotná cestovní kancelář. Nedostalo se nám tedy řecké kuchyně - vařily dvě ukrajinky (pirohy, boršč apod.), nebyl výběr ze dvou jídel a slibovaná polévka chyběla zcela, za celých 10 dnů nebyl jediný kousek ovoce, snídaně stále stejné a chudé (jeden druh pečiva, salámu i sýra), nebyla možnost nápojů na večeři - pouze čistá voda.
UbytovanieZastaralý nábytek, nedostatečné vybavení kuchyně (nádobí, skleničky, příbory apod.), mravenci, rozvrzaná postel, proleželé nevyhovující matrace, v koupelně nejsou poličky na drogerii, protéká záchod a vydává podivné zvuky, terasu začoudí kuřáci z přiléhajících apartmánů, před apartmánem je v těsné blízkosti chodník, který znamená žádné soukromí - je vám vidět až do postele, chybějící žárovky, el. dvouplotýnkový vařič má nízký výkon.
SlužbyJedinou službou byl hotelový bazén s předraženým barem, kde majitel uspořádal noční zábavu srbské mládeže, která nebyla ubytovaná v hotelu, ale přivezl je autobus. Tato zábava byla ukončena policíí, kterou někdo z místních zavolal pro rušení nočního klidu.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)
Barbara Vávrová
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2024
Poměr cena/kvalita je odpovídající. V hotelu byla za poplatek klimatizace, bez možností zapůjčení větráku - ty sme si jeli koupit MHD do sousedního města, cena za větráky stejná a vzali sme si je domů.
WiFi sice fajn, ale dopoledne a večer bez šance, takže ani u baru se nedalo platit kartou.
Byli sme bez jídla takže to nehodnotím
Kdo už v Řecku byl tak ho spousta věcí nepřekvapí - spozdeni busu pul hodiny. Niance které by se daly jednoduše opravit, ale nikdo to neřeší
Poměr cena/kvalita je odpovídající. V hotelu byla za poplatek klimatizace, bez možností zapůjčení větráku - ty sme si jeli koupit MHD do sousedního města, cena za větráky stejná a vzali sme si je domů.
WiFi sice fajn, ale dopoledne a večer bez šance, takže ani u baru se nedalo platit kartou.
Byli sme bez jídla takže to nehodnotím
Kdo už v Řecku byl tak ho spousta věcí nepřekvapí - spozdeni busu pul hodiny. Niance které by se daly jednoduše opravit, ale nikdo to neřeší
V blízkosti hotelu dva bary kde je za utratu(od 50ti €) možnost lehátko se slunečníkem. To je proti mému přesvědčení raději jsem si koupila slunečník - proti tomu nikdo nic nenamita. Mimo hlavní pláž když je klidné moře super potápění. Na pláž je to každopádně 4min chůze a ač to tak z fotek nevypadá k hotelu není žádné větší převýšení a cesta je pohodlná
StravaZ komentářů těch co stravu měli rozhodně nedoporučuji. Za tu cenu lepší najíst se u místních
UbytovanieKvalita odpovídala kvalitě vše bylo funkční, co bylo rozbité hned bylo spraveno
SlužbyCenově velmi přijatelný bar, místní údržbář uhani pěkne turistky. Zdarma kulečník, fotbálek...
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)
Anonym
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2024
Krásná dovolená, skvělé ubytování a nádherné moře. Velmi příjemní majitelé hotelu a veškerý personál.
Krásná dovolená, skvělé ubytování a nádherné moře. Velmi příjemní majitelé hotelu a veškerý personál.
Krásná pláž s hrubším pískem a kamínky. Moře bylo průzračné a velmi teplé.Vstup do vody trošku kamenitý, potom písčitý. Na pláži málo lidí, užili jsme si klidnou dovolenou.
StravaStravování v hotelu jsme nevyužili.
UbytovanieApartmán byl čistý, vzdušný a s krásným výhledem na moře a městečko.
SlužbyV hotelovém komplexu se nachází bar a pěkný bazén. Vše krásně udržované a čisté. K dispozici také kulečník.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)
Tomasz Grzegorz D.
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2024
Hotel krásný ,pokoje krásné jen z postele trochu bolela záda ,ale za 3 dny to přešlo. U hotelu bazen suprový ,plus lehatka se slunecniky .K moři celkem blízko.Do města se člověk prošel, ale zase ne nějaké drama.Paní delegátka byla taky velmi milá.
Hotel krásný ,pokoje krásné jen z postele trochu bolela záda ,ale za 3 dny to přešlo. U hotelu bazen suprový ,plus lehatka se slunecniky .K moři celkem blízko.Do města se člověk prošel, ale zase ne nějaké drama.Paní delegátka byla taky velmi milá.
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)
Ludmila P.
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2024
Umístění v pohodě, jen by to chtělo větší apartmány s větším a funkčním vybavením do kuchyně. Jinak to bylo vše v pohodě a hlavně super delegátka paní Alena Horká, která neměla jediný problém, vše vyřešila hned, ukázala, poradila, prostě paráda.
Umístění v pohodě, jen by to chtělo větší apartmány s větším a funkčním vybavením do kuchyně. Jinak to bylo vše v pohodě a hlavně super delegátka paní Alena Horká, která neměla jediný problém, vše vyřešila hned, ukázala, poradila, prostě paráda.
Cca 8minut pěšky, bylo to kousek
StravaStravovali jsme se sami v blízkém městečku cca 1,5km a bylo to super.
UbytovanieMalý apartmán, který stačí na přespání a nachystání něco málo jídla. Pokud by byly apartmány větší, bylo by to rozhodně komfortnější. Více nádobí by se také hodilo a samozřejmě plně funkční vařič, ne jen s jednou plotýnkou.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)
Zavolajte nám alebo spusťte live chat a my vám zabezpečíme dovolenku, na ktorú budete ešte dlho spomínať.
Sme k dispozícii Po-Pia 7:00-22:00, So-Ne 8:00-22:00.
Načítavam mapu a popis lokality...