Aktuálne pre cesty do Grécka

Hotel Alexander Beach

Hodnotenie: 3/5

Grécko, Attika

Zákazníci zatiaľ nehodnotili tento hotel Hotel nie je hodnotený

Zobraziť všetky recenzie

Zrekonstruovaný moderní hotel Ideální pro jednotlivce i rodiny s dětmi Dobrá lokalita Lehátka a slunečníky zdarma

Viac o ubytovaní

Pre tento hotel nie sú k dispozícii žiadne ponuky

Vybrať iný hotel

Podobné hotely v tejto lokalite

Ste flexibilný? Vyberte si lacnejší mesiac a ušetrite!

Graf ukazuje predpokladaný vývoj cien v nasledujúcich mesiacoch.

Jednotlivé stĺpce zobrazujú minimálnu cenu za osobu v danom mesiaci. Cena sa môže líšiť v zavislosti od dĺžky zájazdu.

Vyberte si termín

Popis ubytovanie

Popisy, recenzie a fotografie uvedené v informáciách predstavujú subjektívne dojmy ich autorov a nie sú súčasťou oficiálneho popisu objektu zo strany organizátora zájazdu (cestovnej kancelárie). Skutočná podoba izieb a ich vybavenia sa môže od uvedených informácií líšiť, za čo spoločnosť Invia nenesie zodpovednosť. Oficiálny popis poskytnutý organizátorom zájazdu je dostupný na stránke vami vybraného zájazdu po zadaní termínu, o ktorý máte záujem.

Popis ubytovanie

Informácie o hoteli

  • Vzdialenosť od pláže Pláž 20 m
  • Vzdialenosť od letiska Letisko 14 km
  • Klimatizácia Klimatizácia áno
  • Vonkajší bazén Vonkajší bazén áno
  • Lehátka a slnečníky pri bazéne zadarmo, Lehátka a slnečníky na pláži zadarmo Lehátka a slnečníky pri bazéne zadarmo áno
  • TV TV áno
  • Bar Bar áno
  • Wifi zadarmo Wifi zadarmo áno

Recenzia hotela

Hrozné (na základe 15 hodnotení)

Informácie o overovaní recenzí

Hodnotenie 1,9 / 5

Strava 1,0 / 5

Ubytovanie 2,5 / 5

Okolie 2,7 / 5

Služby 1,8 / 5

Cena 1,5 / 5

14. najlepšie hodnotený z 26 hotelov v Attika

Anonym

Hodnotenie 3,4 / 5

Overená recenzia Dátum pobytu: August 2025

V okolí nejsou žádné obchody...

V okolí nejsou žádné obchody...

Strava 2,0 / 5

Ubytovanie 4,0 / 5

Okolie 4,0 / 5

Služby 3,0 / 5

Cena 3,0 / 5

Pláž

Pláže v okolí krásné.

Strava

Snídaně celý týden stejné, chybí ovoce...

Ubytovanie

Vše ok.

Služby

...

Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate

Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)

Iveta H.

Hodnotenie 3,1 / 5

Overená recenzia Dátum pobytu: Jún 2025

Pláž uklízeli každý den, i uklid pokoje byl v pořádku a uklízečkám není co vytknout, uklid pokoje byl každý den, co mě velmi chybělo, že na pokoji chyběli sklenice na vodu. Stravování formou bufetu to určitě nebylo, jídlo nám nandali a byli to ,,vrabčí,, porce. Před hotelem vedla čtyřproudá silnice, v popisu CK ale o tom nebyla žádná zmínka. Pláž dost kamenitá a bez bot do vody, to bylo dost nepříjemné. Vstup do moře byl pouze po lávkách přes velké kameny. Nebyli jsme v Řecku poprvé a chyběli nám promenády po pláži nebo taverny, v okolí pouze jeden mini market, kde se dalo koupit pouze pití, jinak v okruhu cca 8-10 km žádný obchod ani taverna, což v prospektu o dovolené také nebylo uvedeno....V podstatě krom cesty na pláž, nebylo kam se jít projít po okolí. A kromě hotelu se nebylo ani kde najíst, takže bych tento hotel s polopenzí určitě nedoporučila.

Pláž uklízeli každý den, i uklid pokoje byl v pořádku a uklízečkám není co vytknout, uklid pokoje byl každý den, co mě velmi chybělo, že na pokoji chyběli sklenice na vodu. Stravování formou bufetu to určitě nebylo, jídlo nám nandali a byli to ,,vrabčí,, porce. Před hotelem vedla čtyřproudá silnice, v popisu CK ale o tom nebyla žádná zmínka. Pláž dost kamenitá a bez bot do vody, to bylo dost nepříjemné. Vstup do moře byl pouze po lávkách přes velké kameny. Nebyli jsme v Řecku poprvé a chyběli nám promenády po pláži nebo taverny, v okolí pouze jeden mini market, kde se dalo koupit pouze pití, jinak v okruhu cca 8-10 km žádný obchod ani taverna, což v prospektu o dovolené také nebylo uvedeno....V podstatě krom cesty na pláž, nebylo kam se jít projít po okolí. A kromě hotelu se nebylo ani kde najíst, takže bych tento hotel s polopenzí určitě nedoporučila.

Strava 3,0 / 5

Ubytovanie 3,0 / 5

Okolie 3,0 / 5

Služby 3,0 / 5

Cena 2,0 / 5

Pláž

Pláž sice uklízeli každý den, ale byla dost kamenitá a bez bot do vody to bylo dost nepříjemné, vstup do moře byl možný jen po lávkách přes velké kameny, lehátka a slunečníky byli na pláži zdarma, pro hotelové hosty. Občas se ukázala i obsluha. Na pláž se chodilo z hotelu podchodem, protože mezi pláží a hotelem vedla čtyřproudová silnice, která byla dost hlučná přes den i v noci, pro malé děti bych toto nedoporučovala.

Strava

Měli jsme polopenzi a při večeři strava formou bufetu, byla jen částečně, maso bylo na příděl /nandal nám kuchař/ a vše ostatní jsme si mohli vybrat samy, při příletu v noci jsme sice dostali večeři, ale nebylo kde ohřát a studená rýže s masem nebyla uplně dobrá volba, navíc bez jakéhokoliv pítí i třeba jen vody.
Porce masa v hotelu byli opravdu jak pro vrabce. Snídaně byli v pohodě.

Ubytovanie

Pokoj byl prostorný a dostačující, jen hluk z čtyřproudé silnice, spíš možná dálnice, byl nepříjemný a balkon se nedal moc využít. Na pokoji nebyli ani sklenice na vodu. Na pokoji nám nešla klimatizace a lednička, což moc děkujeme delegátce, že ihned začala řešit. Delegátka byla velice příjemná a se vším nám ihned pomohla a zjednala nápravu, za což ji moc děkujeme.

Služby

Obsluha u baru nebyla moc příjemná. S obsluhou u bazenu to bylo už lepší.

Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate

Bola táto recenzia užitočná? (2) (0)

Filtrovať recenzie

Romana Š.

Hodnotenie 1,0 / 5

Overená recenzia Dátum pobytu: September 2025

Na to, že podle CK hotel prošel v květnu celkovou rekonstrukcí, byly pokoje dost zdevastované. Voda v hotelovém bazéně čistá. Pokoje uklízené, výměna ručníků také bez problémů. Nejsem náročný strávník, ale kuchař byl zřejmě bez prostředků a hlavně bez fantazie. V jídelně jsem si připadala jako na škole v přírodě: tác, talíř, příbor a dávka jídla, která byla denně stejná. Jedno jídlo, tři přílohy (ty byly na výběr), žádné ovoce, žádný moučník, voda.

Na to, že podle CK hotel prošel v květnu celkovou rekonstrukcí, byly pokoje dost zdevastované. Voda v hotelovém bazéně čistá. Pokoje uklízené, výměna ručníků také bez problémů. Nejsem náročný strávník, ale kuchař byl zřejmě bez prostředků a hlavně bez fantazie. V jídelně jsem si připadala jako na škole v přírodě: tác, talíř, příbor a dávka jídla, která byla denně stejná. Jedno jídlo, tři přílohy (ty byly na výběr), žádné ovoce, žádný moučník, voda.

Strava 1,0 / 5

Ubytovanie 1,0 / 5

Okolie 1,0 / 5

Služby 1,0 / 5

Cena 1,0 / 5

Pláž

V popisu hotelu je uvedeno, že leží přímo na pláži. Tak to rozhodně není. Mezi hotelem a pláží byla čtyřproudá komunikace, tah na Atény, takže neustálý provoz. Přístup na pláž je krkolomný, podchodem pod silnicí a ještě cca po 40 schodech bez zábradlí dolů k pláži. Pláž byla čistá, moře nádherné, přesto sem už nikdy nepojedu.

Strava

Velice, velice omezená. Kuchař nám sice přál, přiděloval velké porce, ale po třech dnech už jsme výdejny jídla, kuchaře a jeho nabídky měli plné zuby.

Ubytovanie

Ihned po příjezdu jsme měnili pokoj kvůli nebezpečně vypadající elektrické zásuvce, utrženému WC prkénku a vodovodní baterii, která stříkala všemi směry. Recepční byly velice ochotné a vstřícné, s výměnou pokoje nebyl problém. Na pokojích ani v koupelnách nebyl žádný prostor na ukládání věcí.

Služby

Personál byl vstřícný, číšníci dokonce nosili jídlo z hotelového baru až na pláž, která byla pod úrovní silnice, takže to pro ně byla hodně náročná cesta.

Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate

Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)

Iva T.

Hodnotenie 1,6 / 5

Overená recenzia Dátum pobytu: August 2025

Bohužel velké zklamání, ubytování neodpovídá uváděným 4 hvězdičkám. All inclusive velké zklamání. Neodpovídající kvalita služeb. Výrazné nedostatky v oblasti stravování ovlivnily negativně průběh pobytu.

Bohužel velké zklamání, ubytování neodpovídá uváděným 4 hvězdičkám. All inclusive velké zklamání. Neodpovídající kvalita služeb. Výrazné nedostatky v oblasti stravování ovlivnily negativně průběh pobytu.

Strava 1,0 / 5

Ubytovanie 2,0 / 5

Okolie 2,0 / 5

Služby 1,0 / 5

Cena 1,0 / 5

Pláž

Pláž veřejná, vstup do moře přes lávku, nutno mít boty do vody.

Strava

Totální katastrofa. Snídaně každý den stejná, jeden druh okoralého pečiva, vejce, párky, slanina, jogurt, marmeláda. V poledne a večer stravu přiděluje kuchař. Zelenina a ovoce poskrovnu až po mnoha urgencích. Stravování se pobobá špatné závodní jídelně.

Ubytovanie

Hotelové pokoje skromně zařízené, v koupelně chybí zásuvka, fén. Úklid pravidelný. Krásný výhled na moře, což kazí čtyřproudová silnice přímo pod hotelem, velmi rušná. Hotelový bazén, restaurace a bar slouží pro širokou veřejnost z okolí.

Služby

Dostačující, úklid pravidelný. Personál nepříjemný, nejhorší obsluha v baru.

Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate

Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)

Daniel B.

Hodnotenie 1,9 / 5

Overená recenzia Dátum pobytu: August 2025

Upravené v súlade s Pravidlá

Hotel vypadá dobře čistě očividně po rekonstrukci z balkonu je krásný výhled na moře ale tím bohužel pozitiva končí pocit z personálu byl takový smíšený recepční i pokojské byli milé ale například barmanky v hotelovém baru jo to už je jiná pohádka za celou dovolenou neviděl se ani jednu usmát
Pokud jste přijeli na dovolenou a řekli si že už se těšíte až se pořádně a chutne najíte tak bych zvolil restauraci me gusta zhruba 60 m od hotelu z kopce dolů jelikož v hotelu se rozhodně dobrého jídla nedočkáte

Celkové hodnocení
-Ubytování podpruměrné primarně kvuli madracím a ne zrovna bezpečným zásuvkám
+Okolí krásně dá se dělat hromada výletů
- Jidlo upřímně Jadno z nejhorších co sem kdy na dovolené mně mněl např večeře připomínali spíš školí jídelnu než hotel.
Zajděte si radši do restaurace me gusta kousek od hotelu ušetří vám ti hromadu střevních potíží
+Výlety od cestovní kanceláře jsou rozmanité a rozhodně si v nich člověk vybere pro výlety po okolí na ostrovy či do aten ideální

Hotel vypadá dobře čistě očividně po rekonstrukci z balkonu je krásný výhled na moře ale tím bohužel pozitiva končí pocit z personálu byl takový smíšený recepční i pokojské byli milé ale například barmanky v hotelovém baru jo to už je jiná pohádka za celou dovolenou neviděl se ani jednu usmát
Pokud jste přijeli na dovolenou a řekli si že už se těšíte až se pořádně a chutne najíte tak bych zvolil restauraci me gusta zhruba 60 m od hotelu z kopce dolů jelikož v hotelu se rozhodně dobrého jídla nedočkáte

Celkové hodnocení
-Ubytování podpruměrné primarně kvuli madracím a ne zrovna bezpečným zásuvkám
+Okolí krásně dá se dělat hromada výletů
- Jidlo upřímně Jadno z nejhorších co sem kdy na dovolené mně mněl např večeře připomínali spíš školí jídelnu než hotel.
Zajděte si radši do restaurace me gusta kousek od hotelu ušetří vám ti hromadu střevních potíží
+Výlety od cestovní kanceláře jsou rozmanité a rozhodně si v nich člověk vybere pro výlety po okolí na ostrovy či do aten ideální

Strava 1,0 / 5

Ubytovanie 1,0 / 5

Okolie 4,0 / 5

Služby 1,0 / 5

Cena 2,0 / 5

Pláž

Kamenitá ale najdou se tam i převážně písčité části ten uklid na ní nebyl žádný zátrak ale nic co by bylo tak strašného

Strava

Strava ach na tu jsem se těšil měli jsme zakoupenou polopenzi v dokumentech od cestovky a na stránkách hotelu jsou psány snídaně a večře formou švédských stolů to teoreticky bylo ale osekali ti jak se to jen dalo a u jídla které zbylo kvalita opravdu nestála za to nejlepší co ten bufet skýtal byl sýr volské oka utopené v oleji opravdu skvělý chleba med a radoby máslo chybí tam jakákoli zelenina ovoce u cerealijí tedy u toho jednoho nejlevnějšího druhu co tam byl často chybělo mléko

Večeře bch přirovnal k také kantýně jen z menším výběrem druhů jidel + maso bylo na příděl

Ubytovanie

Pokud jste si přijeli odpočinout a dobře se vyspat tak doufám že máte rádi tvrdé postele jelikož na pokojích jsou pružinové madrace na kterých ten spánek zrovna slast nebyla každý den jsem byl rozlámaný+ bych si dal pozor na vypadávající zásuvky u nás na pokoji byla dokonce jedna vypadlá ze zdi.Klimatizace

Služby

Ty jsem popravdě moc nevyužili jednou jsme si obědnali přes recepci taxi

Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate

Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)

Anonym

Hodnotenie 3,4 / 5

Overená recenzia Dátum pobytu: August 2025

V okolí nejsou žádné obchody...

V okolí nejsou žádné obchody...

Strava 2,0 / 5

Ubytovanie 4,0 / 5

Okolie 4,0 / 5

Služby 3,0 / 5

Cena 3,0 / 5

Pláž

Pláže v okolí krásné.

Strava

Snídaně celý týden stejné, chybí ovoce...

Ubytovanie

Vše ok.

Služby

...

Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate

Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)

Petr K.

Hodnotenie 2,5 / 5

Overená recenzia Dátum pobytu: August 2025

Hotel se nachází u velmi frekventované silnice, takže kdo chce klid, tak tam ho určitě nehledejte, hotel ale pěkný, super výhled na moře, super přístup k moři a vzdálenost.

Hotel se nachází u velmi frekventované silnice, takže kdo chce klid, tak tam ho určitě nehledejte, hotel ale pěkný, super výhled na moře, super přístup k moři a vzdálenost.

Strava 1,0 / 5

Ubytovanie 3,0 / 5

Okolie 4,0 / 5

Služby 3,0 / 5

Cena 2,0 / 5

Pláž

Super přístup a vzdálenost na pláž od hotelu

Strava

Špatně umyté skleničky-které jsme si museli čistit sami.
U snídaně nebyla žádná zelenina ani ovoce(nechápeme do teď) a na hotel s All inclusive opravdu slabý výběr jídla, některé jídlo nám nepřišlo úplně čerstvé("karbanátky" kyselá chuť).

Ubytovanie

Na pokoji nebyl fén a ovladač od tv, o který jsme hned druhý den žádali, přesto nebyl po celý pobyt dodán.

Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate

Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)

Nenašli ste zájazd, ktorý by spĺňal všetky vaše priania?

Zavolajte nám alebo spusťte live chat a my vám zabezpečíme dovolenku, na ktorú budete ešte dlho spomínať.

Sme k dispozícii Po-Pia 7:00-22:00, So-Ne 8:00-22:00.

+421 2 3221 0451