Aktuálne pre cesty do Egypta

Hotel Sunrise Remal Beach (ex. Melton Beach)

Hodnotenie: 5/5

Egypt, Sharm El Sheikh

Zákazníci zatiaľ nehodnotili tento hotel Hotel nie je hodnotený

Zobraziť všetky recenzie

Ideální podmínky pro potápění Blízko letiště a zároveň přímo u tyrkysových vod Rudého moře Několik restaurací a barů 4 bazény

Viac o ubytovaní

od 418 za os.

Vyberte termín

Vybrali sme pre vás

Ste flexibilný? Vyberte si lacnejší mesiac a ušetrite!

Graf ukazuje predpokladaný vývoj cien v nasledujúcich mesiacoch.

Jednotlivé stĺpce zobrazujú minimálnu cenu za osobu v danom mesiaci. Cena sa môže líšiť v zavislosti od dĺžky zájazdu.

Vyberte si termín

Popis ubytovanie

Popis

Hotel je navržen v překrásném stylu moderní arabské architektury a nachází se v oblasti Ras Nasrani, která je proslulá svými nádhernými korálovými útesy a úchvatnými výhledy na ostrov Tiran. Hotel vás osloví moderními a komfortními pokoji, širokým výběrem a la carte restaurací a aktivními zábavními možnostmi pro každého. Tento hotel je vhodný pro hosty všech věkových kategorií s různými zájmy a koníčky.

Informace

  • Celkový počet pokojů: 248

Hotelové služby

  • Wi-Fi: Zdarma
  • Doktor: Za příplatek
  • Konferenční místnost: Za příplatek
  • Čistírna: Za příplatek
  • Prádelna: Za příplatek

Pláž

  • Typ pláže: Soukromé
  • Slunečníky: Zdarma
  • Plážové ručníky: Zdarma
  • Lehátko: Zdarma
  • Molo: Zahrnuto

Bazén

  • Ručníky: Zdarma
  • Slunečníky: Zdarma
  • Lehátko: Zdarma
  • Venkovní bazén: Vyhřívané
  • Stan / přístřešek: Zahrnuto

Sport

  • Vodní sporty: Za příplatek
  • Aerobik: Zdarma
  • Kulečník: Zdarma
  • Vodní pólo: Zdarma
  • Plážový volejbalový kurt: Zdarma
  • Potápěčské centrum: Za příplatek
  • Šipky: Zdarma
  • Stolní tenis: Zdarma
  • Padel tenis: Zdarma
  • Tělocvična: Zdarma

Zábava

  • Animační programy: Zdarma
  • Večerní programy: Zdarma

Restaurant Felucca

  • Dress code v restauraci: Ano
  • Dress code v restauraci: Ano
  • Dress code v restauraci: Ano
  • Dress code v restauraci: Ano
  • Dress code v restauraci: Ano
  • Dress code v restauraci: Ano
  • Dress code v restauraci: Ano

Chiringuito Beach Bar

  • Lobby bar: Ano
  • Bar u bazénu: Ano
  • Bar u bazénu: Ano
  • Bar u bazénu: Ano
  • Plážový bar: Ano
  • Plážový bar: Ano
  • Plážový bar: Ano

Pro děti

  • Dětský klub: Zahrnuto
  • Animátoři: Zahrnuto
  • Dětský bazén: Zahrnuto
  • Herní místnost: Zahrnuto
  • Mini disko: Zahrnuto
  • Hřiště: Zahrnuto
  • Restaurační židle: Zahrnuto
  • Chůva: Za příplatek

Beauty and treatment

  • Sauna: Za příplatek
  • SPA: Za příplatek
  • Péče o tělo: Za příplatek
  • Vířivka: Za příplatek
  • Kosmetické ošetření: Za příplatek
  • Masáže: Za příplatek
  • Parní kabina: Za příplatek
  • Hamam: Za příplatek
  • Manikúra, pedikúra: Za příplatek
  • Kadeřnictví: Za příplatek

Obecné informace

Původní název: Sunrise Remal Beach

Typ hotelu: Plážový hotel

Řetězec: Sunrise Resort & Cruises

  • Přihlásit se: 14:00
  • Odhlásit se: 12:00
  • Rok výstavby: 2004
  • Rok renovace: 2024

Typy služeb

  • AI (All Inclusive)

Lokace

  • Město: Sharm EL Sheikh
  • Země: Egypt
  • GPS souřadnice: 27.96511843131293, 34.4164682399396

Doprava

  • Letiště: Sharm El Sheikh International Airport
  • Vzdálenost k letišti: 10 km

Family Swim Up Suite Pool View

The rooms have access to the swim up pool, which belongs to the rooms of this category (not private).*robes / slippers (for adults only)

Family Suite Garden View

*robes / slippers (for adults only)

Standard Suite Sea View

Extra bed – mobile single bed 0.9 m x 1.9 m. Only one extra bed is provided. *robes / slippers (for adults only)

Junior Swim Up Suite Sea View or Sea Front

The rooms have access to the swim up pool, which belongs to the rooms of this category (not private).bathrobes/slippers (adults only)

Junior Suite Garden or Pool or Partial Sea View

Garden / pool view / partial sea view.bathrobes/slippers (adults only)

Standard Suite Garden or Partial Sea View

Extra bed – mobile single bed 0.9 m x 1.9 m. Only one extra bed is provided. *robes / slippers (for adults only)

Junior Suite Sea Front

bathrobes/slippers (adults only)

Standard Suite Garden or Pool Side View

Extra bed – mobile single bed 0.9 m x 1.9 m. Only one extra bed is provided. Garden/pool view.*robes / slippers (for adults only)

Junior Swim Up Suite Garden or Pool or Pool Side View

The rooms have access to the swim up pool, which belongs to the rooms of this category (not private).bathrobes/slippers (adults only)

Family Suite Sea or Partial Sea View

*robes / slippers (for adults only)

Junior Suite Sea View

bathrobes/slippers (adults only)

Popisy, recenzie a fotografie uvedené v informáciách predstavujú subjektívne dojmy ich autorov a nie sú súčasťou oficiálneho popisu objektu zo strany organizátora zájazdu (cestovnej kancelárie). Skutočná podoba izieb a ich vybavenia sa môže od uvedených informácií líšiť, za čo spoločnosť Invia nenesie zodpovednosť. Oficiálny popis poskytnutý organizátorom zájazdu je dostupný na stránke vami vybraného zájazdu po zadaní termínu, o ktorý máte záujem.

Popis ubytovanie

Informácie o hoteli

  • Vzdialenosť od centra mesta Centrum 15 km
  • Klimatizácia Klimatizácia áno
  • Vonkajší bazén Vonkajší bazén áno
  • Vnútorný bazén Vnútorný bazén áno
  • Lehátka a slnečníky pri bazéne zadarmo Lehátka a slnečníky pri bazéne zadarmo áno
  • TV TV áno
  • Minibar, Bar Minibar áno
  • Detský kútik, Detské ihrisko, Detský bazén Detský kútik áno
  • Tenis, Volejbal Tenis áno
  • Potápačské centrum Potápačské centrum áno
  • Fitness Fitness áno
  • Animačné programy Animačné programy áno
  • Bezbariérový prístup Bezbariérový prístup áno
  • Hotelová reštaurácia Hotelová reštaurácia áno
  • Kaviareň Kaviareň áno
  • Nonstop recepcia Nonstop recepcia áno

Recenzia hotela

Výborné (na základe 10 hodnotení)

Informácie o overovaní recenzí

Hodnotenie 4,7 / 5

Strava 4,5 / 5

Ubytovanie 4,5 / 5

Okolie 5,0 / 5

Služby 4,5 / 5

Cena 5,0 / 5

25. najlepšie hodnotený z 193 hotelov v Sharm El Sheikh

Jaroslav Lorinc

Hodnotenie 5,0 / 5

Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2011 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi 

Strava 5,0 / 5

Cena 5,0 / 5

Pláž

Čistá, počet lehátek dostačující. Ručníky měměny dle přání hosta.

Strava

Strava byla velmi dobrá a rozmanitá.Jediným nedostatkem bylo větší množství osob při obědě, takže v jídelně nebylo dostatek místa, bylo hlučněji a také obsluha byla velmi zatížená. V průběhu dovolené došlo k nápravě. Jinak byla obsluha příjemná a rychlá a milá.

Ubytovanie

Pokoj byl pěkný velký. Mechanická klimatizace hlučnější, ale účinná. Pokoj byl situován s výhledem na moře.

Služby

Recepce dle mého názoru řádně nespolupracovala s delegátkou. Např. buzení při odjezdu - asi opomenuto.Jiné služby byly poskytnuty řádně a ochotně, vyřízeny okamžitě.
Pokoj byl každý den řádně uklizen, sociální zařízení bylo vždy čisté. Ručníky denně měněny, rovněž ložní prádlo.

Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate

Bola táto recenzia užitočná? (8) (0)

Markéta Göbelová

Hodnotenie 4,9 / 5

Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2012 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi 

celkově bych hodnotila velice kladně, jen těch 11 dní bylo sakra málo, dala bych si tam tak celý měsíc :-D
Co bylo také zajímavé, tak v daný termín jsme na hotelu byli jen my jako česi, jinak samý rusové, italopvé a pár lidiček z Anglie. Od managera jsme se dozvěděli, že čechů moc prý nemívají a nevědí proč. Já si myslím, že je to tím, že hotel není přímo na pláži a češi jsou prostě asi líní či vybíraví a tak si radši volí hotel hned u moře.
Přítel měl připomínky k tomu, že jak jsme letěli na noc a do hotelu přijeli v ranních hodinách,zůstali jsme bez vody a jakékoliv stravy až do doby než nás ubytovali. Takže je třeba si připravit nějaké ty drobné na zakoupení něčeho k překonání této doby.
A bez znalosti jazyků by zde byl člověk ztracen. Vzhledem k návštěvnosti hotelu uměj místní dobře anglicky, rusky, italsky, česky jen Ahoj, jak se mas? :-D

celkově bych hodnotila velice kladně, jen těch 11 dní bylo sakra málo, dala bych si tam tak celý měsíc :-D
Co bylo také zajímavé, tak v daný termín jsme na hotelu byli jen my jako česi, jinak samý rusové, italopvé a pár lidiček z Anglie. Od managera jsme se dozvěděli, že čechů moc prý nemívají a nevědí proč. Já si myslím, že je to tím, že hotel není přímo na pláži a češi jsou prostě asi líní či vybíraví a tak si radši volí hotel hned u moře.
Přítel měl připomínky k tomu, že jak jsme letěli na noc a do hotelu přijeli v ranních hodinách,zůstali jsme bez vody a jakékoliv stravy až do doby než nás ubytovali. Takže je třeba si připravit nějaké ty drobné na zakoupení něčeho k překonání této doby.
A bez znalosti jazyků by zde byl člověk ztracen. Vzhledem k návštěvnosti hotelu uměj místní dobře anglicky, rusky, italsky, česky jen Ahoj, jak se mas? :-D

Strava 5,0 / 5

Ubytovanie 5,0 / 5

Okolie 5,0 / 5

Služby 4,0 / 5

Cena 5,0 / 5

Pláž

Pláž nebyla nikterak velikanánská,ale dostačující. Vždycky jsme měli dost míst na výběr a v odpoledních hodinách, kdy většina lidí zůstávala na hotelovém komplexu u bazénu (aby náhodou nepřišli o odpolední all inclusive snack sváču) jsme měli pláž téměr jen pro sebe :-) Vstup do moře byl možný pouze přes molo, jinak se člověk mohl na kraj moře plácnout a jen tak se nechat omývat vlnama. Není tudíž moc vhodné pro rodiny s malinkatými dětmi, protože vstup z pláže do moře byl přes omleté korály a tak to bez botek moc nešlo a dál už pak byly ostré korály.
Na pláži je bar, kde vám namíchají alko i nealko nápoje v rámci all inclusive.
Co mě zde trošku otravovalo život byly každodenní návštěvy místích "naháněčů" na masáže :-) ke konci už jsem na ně vážně neměla náladu :-)

Strava

nooo co na to říct, měla jsem z toho obavy já i přítel,ale nakonec jsme byli mile překvapeni. Každý den měl člověk na výběr z několika druhů jídel. Některé byli řiptaveny v nahřívaných "kotlíkách" nebo vám udělají čerstvé těstoviny s omáčkou (většinou to bývala něco jako bolognese) a nebo si člověk zašl dát něco z grilu. Rána byla taky báječná člověk si pravdu každej den mohl dát něco jiného a přesto by to za celý pobyt všechno neozkoušel (z toho co tam měli). A ovoce tam chutnalo uplně jinak něž u nás, prostě bylo takové jako sladší nebo jak to říct, přírodní a čerstvé, ničím nedháněné aby po cestě dozrálo :-)

Ubytovanie

ubytování super, byť je hotel opravdu dost rozlehlý, měli jsme to z pokoje všude blízko ( na recepci, do restaurace, do bázenu). Náš dvoulůžkový pokoj s terasou byl plně dostačující, vybavení taky uplně super. V každém pokoji maj trezúrek, minibar, TV, několik zrcadel kde se můžete pozorovat, jak každým dnem chytáte užasné mořské opálení :-) v koupelce fén, takže nemusíte řešit dilema, že fén vám v kufru zabere půl kila ( když je jen 15 kilo na osobu) :-D úklidová četa se taky vždycky vyřádila a připravila překvápko ve formě ručníkových výtvorů. Jediné co mě jednou dost vypeklo je to, že přestala téct voda, zrovna když jsem měla našampónovanou hlavu :-/ ale to se tak prostě nekdy stane a bylo to jen jednou za pobyt, takže zanedbatelné.
Co bylo také zajímavé, tak v daný termín jsme na hotelu byli jen my jako česi, jinak samý rusové, italopvé a pár lidiček z anglie

Služby

služby hotelu jsme až tk nezkoušeli, jednou jsme si objednali autobusový výlet do blízkého městečka,ale to bylo vše. Také jsme prubli místního "profesional photo" :-D ale profík to moc nebyl, byť vystavené fotografie měl hezké, řekla bych,že je je fotil někdo jiný. Když nám večer ukazoval co s námi nafotil bylo fotek 78,ale krom 5 byli všechny ostřený někam nevím kam, jen ne na obličej, takže vlastně byly nepoužitelný a za to si řekl téměr 1000Kč. Protože já se focením zabývám ( dřív jako fotomodelka a nyný jako forografka) tak jsem se tomu musela jen pousmát a udělat si fotky sama :-D jinak jsou všici na hotelu nesmírně milí a ochotní.

Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate

Bola táto recenzia užitočná? (8) (0)

Filtrovať recenzie

Eva L.

Hodnotenie 4,7 / 5

Overená recenzia Dátum pobytu: Jún 2023

se zájezdem jsme byli spokojení, služby, servis, jídlo i ubytování skvělé.
Koupání v moři i u bazénu nádherné.
Jediné mínus je že veškerá klientela jsou rusky mluvící lidé...

se zájezdem jsme byli spokojení, služby, servis, jídlo i ubytování skvělé.
Koupání v moři i u bazénu nádherné.
Jediné mínus je že veškerá klientela jsou rusky mluvící lidé...

Strava 4,0 / 5

Ubytovanie 4,0 / 5

Okolie 5,0 / 5

Služby 4,0 / 5

Cena 5,0 / 5

Pláž

Šnorchlování paráda. U moře více lidí, ale vzhledem k tomu, že pláže jsou dostatečně velké, se lidé rozutečou.
Nevýhoda je oproti množství lidí, málo lehátek. Nikdy jsme nesehnali volné se slunečníkem.
Jinak všude čisto a voda příjemná.

Strava

Strava klasická, formou bufetu. Vše k dispozici, jídlo i pití. Spokojenost.

Ubytovanie

Pokoje jsou pěkné a čisté. V jednom pokoji jsme neměli balkon, vyhověli nám se přestěhovat, ale tam nešla wifi.
Takže jsme se stěhovali do původního pokoje. I přesto, že neměl balkon, byl moc pěkný.

Služby

Zaměstnanci jsou všichni velice milí a ochotní. Je škoda, že se všude domluvíte pouze rusky.

Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate

Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)

Jan Kovacik

Hodnotenie 3,5 / 5

Overená recenzia Dátum pobytu: September 2012 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi 

Strava 3,0 / 5

Ubytovanie 3,0 / 5

Okolie 3,0 / 5

Služby 3,0 / 5

Cena 3,0 / 5

Bola táto recenzia užitočná? (1) (0)

Anonym

Hodnotenie 4,3 / 5

Overená recenzia Dátum pobytu: September 2012 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi 

Od druhého dne - jakmile jsme si odpočinuli po noční cestě a vzrušení spojeném se změnou pokoje a malými reklamacemi - cítili jsme se velmi dobře. Plavali jsme velmi daleko, oběma směry, a kochali se částí pobřeží nazývanou Zahrada korálů. (Až později jsme se lekli naší odvahy...) Personál byl milý a zdvořilý, v restauraci jsme měli problém jen s hygienou, ale snažili jsme se to překonat. (spousta much, ptáci, špinavý, umazaný stůl)

Od druhého dne - jakmile jsme si odpočinuli po noční cestě a vzrušení spojeném se změnou pokoje a malými reklamacemi - cítili jsme se velmi dobře. Plavali jsme velmi daleko, oběma směry, a kochali se částí pobřeží nazývanou Zahrada korálů. (Až později jsme se lekli naší odvahy...) Personál byl milý a zdvořilý, v restauraci jsme měli problém jen s hygienou, ale snažili jsme se to překonat. (spousta much, ptáci, špinavý, umazaný stůl)

Strava 3,0 / 5

Ubytovanie 4,0 / 5

Okolie 5,0 / 5

Služby 4,0 / 5

Cena 5,0 / 5

Pláž

Písečná pláž byla měkká a nebyla přeplněná. Během dne i večera bylo možné přejít na pláž Melia Sharm. Do vody se dalo vstoupit pouze z mola. Bohužel poslední den jsme se nemohli koupat v moři, protože předchozí odpoledne potápěči viděli žraloka právě u našeho mola (voda je zde velmi hluboká). Vzbudilo to velký poplach, molo bylo uzavřeno a motorové čluny jezdily tam a zpět až do pozdního večera. Viděli jsme krásné korály, murény, nádherné ryby a rejnoky. Na naši pláž často přijíždělo mnoho lodí se šnorchlisty a potápěči.

Strava

Setkali jsme se s užším výběrem než při našich předchozích 3 egyptských cestách. Jídla byla čerstvá, z moučníků a ovoce bylo možné vybírat bohatěji, z masitých jídel a polévek spíše chyběl výběr. Ryby se na stole objevovaly každý den, my jsme je jedli každý den. Ani tentokrát jsme neonemocněli. Na oběd jsme museli jít z pláže do restaurace, pokud jsme chtěli jíst - bylo to tak dobré. Nápoje, zmrzlinu a odpolední malé zbytky moučníků bylo možné konzumovat i na pláži.

Ubytovanie

Komplex rekreačních budov. Některé vily jsou na velmi dobrých místech, ale některé jsou také velmi daleko od restaurace a pláže. V pokoji byly pohodlné, velké postele, klimatizace pomohla potlačit venkovní hluk. Arabský chlapec, který prováděl úklid, byl velmi milý a ochotný, i když jsme první den probrali záležitosti týkající se čistoty. Okolí budov bylo hezky upravené, plné barevných květin. Poslední den jsme si užili i bazény s přelivovou vodou.

Služby

První den nás velmi zasáhlo, že nám spolu s dalšími dvěma maďarskými rodinami chtěli dát zchátralý, od všeho vzdálený, špinavý pokoj. Úmyslně to udělali, aby si za spropitné mohli pokoj vyměnit za jiný. Samozřejmě už tehdy měli i pěkný pokoj na skvělém místě. Požádali jsme zde také o úklid a pak už bylo vše v pořádku. Ostatní dny byli milí a i my jsme se cítili dobře. Dostali jsme dost minerální vody, večer byly skromné hudební programy, od kterých jsme ani nechtěli víc.

Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate

Bola táto recenzia užitočná? (6) (0)

Libor Junga

Hodnotenie 3,7 / 5

Overená recenzia Dátum pobytu: September 2012 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi 

My jsme tento zájezd měli jako LM a za tuto cenu byl opravdu super. Obrázky i popisky na stránkách CA i CK odpovídaly skutečnosti.
Po přečtení některých recenzí, kdy si lidé stěžovali na své delegáty, kteří za nimi nechodili na schůzky jsme měli strach, ale byli jsme mile překvapeni. Delegát za námi pravidelně chodil ve smluvené termíny. Vždy nám se vším poradil.
Ručníky, lehátka a slunečník u bazénu i na pláži jsme měli v ceně. Bazén byl vždy čistý, s lehátky nikdy nebyl problém.

My jsme tento zájezd měli jako LM a za tuto cenu byl opravdu super. Obrázky i popisky na stránkách CA i CK odpovídaly skutečnosti.
Po přečtení některých recenzí, kdy si lidé stěžovali na své delegáty, kteří za nimi nechodili na schůzky jsme měli strach, ale byli jsme mile překvapeni. Delegát za námi pravidelně chodil ve smluvené termíny. Vždy nám se vším poradil.
Ručníky, lehátka a slunečník u bazénu i na pláži jsme měli v ceně. Bazén byl vždy čistý, s lehátky nikdy nebyl problém.

Strava 3,0 / 5

Ubytovanie 3,0 / 5

Okolie 3,0 / 5

Služby 3,0 / 5

Cena 5,0 / 5

Pláž

Pláž byla čistá, písčitá s pozvolným vstupem do moře. Do moře se muselo ale chodit přes molo, kvůli korálům. Na pobřeží se dalo ležet a opalovat. Moře bylo čisté, korály krásné. Vhodné pro potápěče. S lehátky na pláži nebyl problém. Pláž byla cca 500 metru z kopce od hotelu. Pravidelně jezdil hotelový autobus, který vozil turisty tam i zpět. U pláže byl i menší bar.

Strava

Strava byla dobrá. Jídlo opakující se, ale pokaždé na jiný způsob, ale to je u all inclusive normální. Velký výběr zeleniny a zákusků, menší výběr ovoce. Jakmile jídlo došlo, tak ho okamžitě doplňovali.

Ubytovanie

V ceně zájezdu jsme měli lednici, trezor, individuálně ovladatelnou klimatizaci a televizi. Pravidelně nám chodili uklízet a za menší bakšiš jsme se dočkali i různých ručníkových výtvorů :)

Služby

Personál hotelu byl velmi milý, služby hotelu kvalitní. O zábavu v hotelu se starali animátoři, kteří přes den vedli aqua aerobic, protahování, různé taneční programy a večer zajišťovali zábavné programy.

Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate

Bola táto recenzia užitočná? (1) (0)

Markéta Göbelová

Hodnotenie 4,9 / 5

Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2012 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi 

celkově bych hodnotila velice kladně, jen těch 11 dní bylo sakra málo, dala bych si tam tak celý měsíc :-D
Co bylo také zajímavé, tak v daný termín jsme na hotelu byli jen my jako česi, jinak samý rusové, italopvé a pár lidiček z Anglie. Od managera jsme se dozvěděli, že čechů moc prý nemívají a nevědí proč. Já si myslím, že je to tím, že hotel není přímo na pláži a češi jsou prostě asi líní či vybíraví a tak si radši volí hotel hned u moře.
Přítel měl připomínky k tomu, že jak jsme letěli na noc a do hotelu přijeli v ranních hodinách,zůstali jsme bez vody a jakékoliv stravy až do doby než nás ubytovali. Takže je třeba si připravit nějaké ty drobné na zakoupení něčeho k překonání této doby.
A bez znalosti jazyků by zde byl člověk ztracen. Vzhledem k návštěvnosti hotelu uměj místní dobře anglicky, rusky, italsky, česky jen Ahoj, jak se mas? :-D

celkově bych hodnotila velice kladně, jen těch 11 dní bylo sakra málo, dala bych si tam tak celý měsíc :-D
Co bylo také zajímavé, tak v daný termín jsme na hotelu byli jen my jako česi, jinak samý rusové, italopvé a pár lidiček z Anglie. Od managera jsme se dozvěděli, že čechů moc prý nemívají a nevědí proč. Já si myslím, že je to tím, že hotel není přímo na pláži a češi jsou prostě asi líní či vybíraví a tak si radši volí hotel hned u moře.
Přítel měl připomínky k tomu, že jak jsme letěli na noc a do hotelu přijeli v ranních hodinách,zůstali jsme bez vody a jakékoliv stravy až do doby než nás ubytovali. Takže je třeba si připravit nějaké ty drobné na zakoupení něčeho k překonání této doby.
A bez znalosti jazyků by zde byl člověk ztracen. Vzhledem k návštěvnosti hotelu uměj místní dobře anglicky, rusky, italsky, česky jen Ahoj, jak se mas? :-D

Strava 5,0 / 5

Ubytovanie 5,0 / 5

Okolie 5,0 / 5

Služby 4,0 / 5

Cena 5,0 / 5

Pláž

Pláž nebyla nikterak velikanánská,ale dostačující. Vždycky jsme měli dost míst na výběr a v odpoledních hodinách, kdy většina lidí zůstávala na hotelovém komplexu u bazénu (aby náhodou nepřišli o odpolední all inclusive snack sváču) jsme měli pláž téměr jen pro sebe :-) Vstup do moře byl možný pouze přes molo, jinak se člověk mohl na kraj moře plácnout a jen tak se nechat omývat vlnama. Není tudíž moc vhodné pro rodiny s malinkatými dětmi, protože vstup z pláže do moře byl přes omleté korály a tak to bez botek moc nešlo a dál už pak byly ostré korály.
Na pláži je bar, kde vám namíchají alko i nealko nápoje v rámci all inclusive.
Co mě zde trošku otravovalo život byly každodenní návštěvy místích "naháněčů" na masáže :-) ke konci už jsem na ně vážně neměla náladu :-)

Strava

nooo co na to říct, měla jsem z toho obavy já i přítel,ale nakonec jsme byli mile překvapeni. Každý den měl člověk na výběr z několika druhů jídel. Některé byli řiptaveny v nahřívaných "kotlíkách" nebo vám udělají čerstvé těstoviny s omáčkou (většinou to bývala něco jako bolognese) a nebo si člověk zašl dát něco z grilu. Rána byla taky báječná člověk si pravdu každej den mohl dát něco jiného a přesto by to za celý pobyt všechno neozkoušel (z toho co tam měli). A ovoce tam chutnalo uplně jinak něž u nás, prostě bylo takové jako sladší nebo jak to říct, přírodní a čerstvé, ničím nedháněné aby po cestě dozrálo :-)

Ubytovanie

ubytování super, byť je hotel opravdu dost rozlehlý, měli jsme to z pokoje všude blízko ( na recepci, do restaurace, do bázenu). Náš dvoulůžkový pokoj s terasou byl plně dostačující, vybavení taky uplně super. V každém pokoji maj trezúrek, minibar, TV, několik zrcadel kde se můžete pozorovat, jak každým dnem chytáte užasné mořské opálení :-) v koupelce fén, takže nemusíte řešit dilema, že fén vám v kufru zabere půl kila ( když je jen 15 kilo na osobu) :-D úklidová četa se taky vždycky vyřádila a připravila překvápko ve formě ručníkových výtvorů. Jediné co mě jednou dost vypeklo je to, že přestala téct voda, zrovna když jsem měla našampónovanou hlavu :-/ ale to se tak prostě nekdy stane a bylo to jen jednou za pobyt, takže zanedbatelné.
Co bylo také zajímavé, tak v daný termín jsme na hotelu byli jen my jako česi, jinak samý rusové, italopvé a pár lidiček z anglie

Služby

služby hotelu jsme až tk nezkoušeli, jednou jsme si objednali autobusový výlet do blízkého městečka,ale to bylo vše. Také jsme prubli místního "profesional photo" :-D ale profík to moc nebyl, byť vystavené fotografie měl hezké, řekla bych,že je je fotil někdo jiný. Když nám večer ukazoval co s námi nafotil bylo fotek 78,ale krom 5 byli všechny ostřený někam nevím kam, jen ne na obličej, takže vlastně byly nepoužitelný a za to si řekl téměr 1000Kč. Protože já se focením zabývám ( dřív jako fotomodelka a nyný jako forografka) tak jsem se tomu musela jen pousmát a udělat si fotky sama :-D jinak jsou všici na hotelu nesmírně milí a ochotní.

Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate

Bola táto recenzia užitočná? (8) (0)

Nenašli ste zájazd, ktorý by spĺňal všetky vaše priania?

Zavolajte nám alebo spusťte live chat a my vám zabezpečíme dovolenku, na ktorú budete ešte dlho spomínať.

Sme k dispozícii Po-Pia 7:00-22:00, So-Ne 8:00-22:00.

+421 2 3221 0451

Načítam

Načítavam mapu a popis lokality...

Ďalšie hotely, ktoré by vás mohli zaujať