Beata T.
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2023
Bylo to skvělé. Rád bych se tam vrátil
Bylo to skvělé. Rád bych se tam vrátil
Pláž velmi velká, čistá, bez problémů s lehátky, přímo u ní nádherný útes.
StravaSpousta jídla, vše chutné a čerstvé.
UbytovanieVelký pokoj s druhým menším, koupelna a kuchyňský kout. Postel je velmi velká a pohodlná, koupelna je také velká. Balkon se sušákem a zahradním nábytkem velmi pohodlný a prostorný.Čistota
SlužbyVečeře a la carte odhalení. Romantické, atmosférické, chutné se skvělými službami.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (1) (0)







