Anonym
Overená recenzia Dátum pobytu: Jún 2026
Krásná dovolená. Vše podle představ již jsem byla po druhé v tomto hotelu a nemám co vytknout.
Krásná dovolená. Vše podle představ již jsem byla po druhé v tomto hotelu a nemám co vytknout.
Krásná zdržování, na pláži bar obsluha i u lehátek donesou Vám drinky.
StravaPestrá strava každý si najde své podle chuti.
Dortíky,pečivo, ryby, snídaně. Odpolední sračky dostačující. Příjemná obsluha plná úsměvu snahy Vám vyjít vstříc.
Krásné čisté udržované, každý den čisté ručníky i na pláž, minibar, voda balená každx̌ den doplňována v lahvích. Servis na jedničku.
SlužbyNadstandardní, vstřícné.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)







