Eva M.
Overená recenzia Dátum pobytu: Október 2025
Ubytovanie sme vybrali podľa potrieb takže švédske stoly a iba raňajky bolo super, blízko na pláž, lacné lehátka a slnečníky, čisto...... spokojnosť pre nás veľká
Ubytovanie sme vybrali podľa potrieb takže švédske stoly a iba raňajky bolo super, blízko na pláž, lacné lehátka a slnečníky, čisto...... spokojnosť pre nás veľká
Piesočná, vybavená slnečníkmi, sprchy, wc, bufety a blízkosť reštaurácii na promenáde
Hotel je od pláže cca 300 metrov, veľmi pohodlné
Iba raňajky, švédske stoly , pre nás dostatočné, užili sme si lokálnu stravu v mnohých restauraciavh
UbytovanieČistá, upratané každý deň, vybavená, prekvapivo veľmi dobrá úroveň ????
SlužbyUpratovanie, bazén , reštaurácia na raňajky.... spokojnosť, bez akýchkoľvek problemov
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)







