Markéta S.
Overená recenzia Dátum pobytu: December 2025
Užili jsme si ubytování ne hotelového typu, ale ve studiu v zrekonstruovanem mistnim kamennem dome..Citili jsme se tam velmi dobre.
Užili jsme si ubytování ne hotelového typu, ale ve studiu v zrekonstruovanem mistnim kamennem dome..Citili jsme se tam velmi dobre.
Od našeho ubytování byla pláž dál,bydleli jsme ve vesničce blíž k vnitrozemí..My ale nejeli za koupanim, ale cestováním.
StravaUbytovani jsme měli bez stravy, kuchyňka byla dostatečně vybavená
.Při příjezdu nas cekal bochník chleba, vajička, džemík a maslíčko i lahev s vodou.. To bylo velmi miléna vzhledem k našemu nočnímu prijezdu se to velmi hodilo.
Studio bylo jednoduse zarizene, ale naprosto dostacujici, ciste. Jediny problem, se kterym jsme se setkali, bylo chladno pri prijezdu, ale druhy den byl problem vyresen pres provozovatele, ktery nam poslal pracovnika, ktery nam zprovoznil klimatizaci tak, aby topila. Pak jiz bylo vse v poradku.
SlužbyÚklid probíhal obden, což nám naprosto vyhovovalo. Jen ručniky byly hodně použité a k dispozici jen tekuté mydlo, ne šampon. Ale anibto není velka výtka z naší strany, byl to obycejný venkovský dum a nečekali jsme luxus.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)







