Nikola J.
Overená recenzia Dátum pobytu: September 2025
Vše co se týká hotelu tak bylo v pořádku, jedině co bych vytkla transfer a čekání řidiče mimo letiště, který nás nehledal, jiné logo cestovky nás zmátlo, nakonec jsme se naštěstí našli.
Vše co se týká hotelu tak bylo v pořádku, jedině co bych vytkla transfer a čekání řidiče mimo letiště, který nás nehledal, jiné logo cestovky nás zmátlo, nakonec jsme se naštěstí našli.
Krásna
StravaNebyla
UbytovanieDobré, personál perfektní, uklid vše ok.
SlužbyDobré
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)






