Vladimír K.
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2025
Bylo to proste super uz jsme tu byli po pate v radě všem vřele doporučuji
Bylo to proste super uz jsme tu byli po pate v radě všem vřele doporučuji
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)
Prejsť k obsahu | Prejsť k hlavnému menu
od 693 € za os.
Graf ukazuje predpokladaný vývoj cien v nasledujúcich mesiacoch.
Jednotlivé stĺpce zobrazujú minimálnu cenu za osobu v danom mesiaci. Cena sa môže líšiť v zavislosti od dĺžky zájazdu.
Hotel Iberostar Herceg Novi se nachází na klidném pobřeží zálivu Boka Kotorska v Černé Hoře, přibližně 8 km od centra Herceg Novi. Nabízí moderní ubytování s výhledy na moře či zahradu a přímo u pláže. Velkou výhodou je stravování ve formě all inclusive. Hosté zde mají k dispozici venkovní bazén, bary a restaurace nebo wellness či fitness.Nabízí se výlet do města Herceg Novi, kde je možné vidět centrum města s tureckou věží, pravoslavný klášter Savina nebo pozůstatky historického opevnění či studnu Karandža.
Vzdálenost
Doprava
Okolí
Hotelová pláž
Hotelová pláž
Středisko
Vybavení
Sport a zábava
Parkování
Informace
Dvoulůžkový pokoj s přistýlkou
Dvoulůžkový pokoj s přistýlkou, výhled do zahrady
Dvoulůžkový pokoj s přistýlkou, boční výhled na moře
Dvoulůžkový pokoj s přistýlkou, výhled na moře
All inclusive
Cena zahrnuje
Cena nezahrnuje
Popisy, recenzie a fotografie uvedené v informáciách predstavujú subjektívne dojmy ich autorov a nie sú súčasťou oficiálneho popisu objektu zo strany organizátora zájazdu (cestovnej kancelárie). Skutočná podoba izieb a ich vybavenia sa môže od uvedených informácií líšiť, za čo spoločnosť Invia nenesie zodpovednosť. Oficiálny popis poskytnutý organizátorom zájazdu je dostupný na stránke vami vybraného zájazdu po zadaní termínu, o ktorý máte záujem.
Výborné (na základe 6 hodnotení)
18. najlepšie hodnotený z 154 hotelov v Čierna Hora
Vladimír K.
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2025
Bylo to proste super uz jsme tu byli po pate v radě všem vřele doporučuji
Bylo to proste super uz jsme tu byli po pate v radě všem vřele doporučuji
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)
Anonym
Overená recenzia Dátum pobytu: Jún 2023
dovolená byla fantastická, se všem max. spokojenost
dovolená byla fantastická, se všem max. spokojenost
Bola táto recenzia užitočná? (1) (0)
Filtrovať recenzie
Vladimír K.
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2025
Bylo to proste super uz jsme tu byli po pate v radě všem vřele doporučuji
Bylo to proste super uz jsme tu byli po pate v radě všem vřele doporučuji
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)
Sebastian D.
Overená recenzia Dátum pobytu: Máj 2024
Nádherné zařízení, ideální pro relaxaci, krásný výhled, prvotřídní čistota.
Nádherné zařízení, ideální pro relaxaci, krásný výhled, prvotřídní čistota.
Bola táto recenzia užitočná? (1) (0)
Anonym
Overená recenzia Dátum pobytu: Jún 2023
dovolená byla fantastická, se všem max. spokojenost
dovolená byla fantastická, se všem max. spokojenost
Bola táto recenzia užitočná? (1) (0)
Markéta Jarkovská
Overená recenzia Dátum pobytu: September 2019 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Co nás trochu překvapilo, že se neobjevil delegát. Naštěstí jsme neměli žádný vážný problém.
Všude je to do kopce, po cestě nebo po schodech. Pro vozíčkáře to není, pro chromé a staré lidi je to také náročné.
Nejmilejší je personál hotelu, domorodci jsou docela bubáci. Kdo je zvyklý, že se na něj v obchodě nebo na benzině prodavačka usměje, tak je zklamán. Ani stánkaři nejsou dvakrát vstřícní.
Hotel je v září v sedm večer už ponořen do tmy, protože slunce zapadne za hory. Na druhé straně zátoky je ještě trochu světlo.
Animátoři jsou srandovní, každý večer byla nějaká zábava. I když někdy to byly blbosti, tak to potěšilo.
Co nás trochu překvapilo, že se neobjevil delegát. Naštěstí jsme neměli žádný vážný problém.
Všude je to do kopce, po cestě nebo po schodech. Pro vozíčkáře to není, pro chromé a staré lidi je to také náročné.
Nejmilejší je personál hotelu, domorodci jsou docela bubáci. Kdo je zvyklý, že se na něj v obchodě nebo na benzině prodavačka usměje, tak je zklamán. Ani stánkaři nejsou dvakrát vstřícní.
Hotel je v září v sedm večer už ponořen do tmy, protože slunce zapadne za hory. Na druhé straně zátoky je ještě trochu světlo.
Animátoři jsou srandovní, každý večer byla nějaká zábava. I když někdy to byly blbosti, tak to potěšilo.
Pláž je čistá, ale jelikož je hotel v zátoce, občas se ve vodě nahromadí bordel z moře, který pak odnesou vlny kousek dál.
Pláž je buď betonová nebo z drobných kamínků a oblázků. Dá se to zvládnout i bez bot do vody.
Jídlo je fajn, ale za týden už máte kroasantů a rozmrazených koláčků dost. Kdo je zvyklý na český tmavý chléb, ať sedí doma. V nabídce je bílé pečivo.
Jinak je v nabídce všechno, ovoce, zelenina, sýry, maso všech druhů, saláty, pomazánky, salámy, ryby, pudinky, polévky, zmrzlina, pizza, těstoviny, párky, vejce, omelety, zrní a lupínky, různé zákusky...
Ubytování je v kopci, takže si musíte dvakrát rozmyslet, než opustíte pokoj, jestli jste něco nezapomněli, jinak pěkně do kopce, po schodech a pak výtahem zpátky... Jídelna je v kopci nad pláží a pod hotelem.
Všude čisto, uklízečky a uklízeči se snaží.
Od auta ke dveřím hotelu vám taxi doveze kufry. Můžete si pronajmout plážovou osušku, lehátka jsou zdarma.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (3) (1)
Zavolajte nám alebo spusťte live chat a my vám zabezpečíme dovolenku, na ktorú budete ešte dlho spomínať.
Sme k dispozícii Po-Pia 7:00-22:00, So-Ne 8:00-22:00.
Načítavam mapu a popis lokality...