Carine Hotel Park Hodnotenie: 4/5
od 279 € za os.
Prejsť k obsahu | Prejsť k hlavnému menu
od 279 € za os.
od 283 € za os.
od 195 € za os.
od 243 € za os.
Graf ukazuje predpokladaný vývoj cien v nasledujúcich mesiacoch.
Jednotlivé stĺpce zobrazujú minimálnu cenu za osobu v danom mesiaci. Cena sa môže líšiť v zavislosti od dĺžky zájazdu.
Popisy, recenzie a fotografie uvedené v informáciách predstavujú subjektívne dojmy ich autorov a nie sú súčasťou oficiálneho popisu objektu zo strany organizátora zájazdu (cestovnej kancelárie). Skutočná podoba izieb a ich vybavenia sa môže od uvedených informácií líšiť, za čo spoločnosť Invia nenesie zodpovednosť. Oficiálny popis poskytnutý organizátorom zájazdu je dostupný na stránke vami vybraného zájazdu po zadaní termínu, o ktorý máte záujem.
Fantastické (na základě 4 hodnocení)
10. najlepšie hodnotený z 154 hotelov v Čierna Hora
Lenka H.
Overená recenzia Dátum pobytu: Jún 2023
Krásné místo, čisté moře.
Krásné místo, čisté moře.
Hned před hotelem, kamínky.
StravaVelmi chutná místní kuchyně.
UbytovanieNa vysoké úrovni
SlužbyPříjemný pan majitel i personál hotelu.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)
Mgr. Alois V.
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2023
Odjížděli jsme s velkým očekáváním. Uchválilo nás místo, kde stál hotel, jeho okolí. Jedná se o klidné místo, s velmi, opravdu velmi příjemným personálem. Z hotelu bylo možné přejít přímo na pláž, a dále pak, ve velmi krátké době dojít k dalším oblázkovým plážím, a po kratší procházce na plážová betonová mola. Moře bylo čisté, voda průzračná, příjemně teplá. Na opačné straně se nacházel supermarket s „otevíračkou“ do 23 hod. a příznivými cenami (nijak zvlášť nepřevyšovaly ty v česku). Parkovat bylo možné přímo u hotelu (ale zde bylo přeplněno), my jsme stáli na parkovišti za supermarketem (místo vlastnil majitel hotelu), což nám dokonale vyhovovalo z důvodu výjezdů za poznáním Herceg Novi a jeho okolí. Černou horu určitě ještě navštívíme, a mohu-li to tak říci, každému, kdo si chce užít klidu, blankytného moře a překrásné přírody, mohu jen doporučit.
Odjížděli jsme s velkým očekáváním. Uchválilo nás místo, kde stál hotel, jeho okolí. Jedná se o klidné místo, s velmi, opravdu velmi příjemným personálem. Z hotelu bylo možné přejít přímo na pláž, a dále pak, ve velmi krátké době dojít k dalším oblázkovým plážím, a po kratší procházce na plážová betonová mola. Moře bylo čisté, voda průzračná, příjemně teplá. Na opačné straně se nacházel supermarket s „otevíračkou“ do 23 hod. a příznivými cenami (nijak zvlášť nepřevyšovaly ty v česku). Parkovat bylo možné přímo u hotelu (ale zde bylo přeplněno), my jsme stáli na parkovišti za supermarketem (místo vlastnil majitel hotelu), což nám dokonale vyhovovalo z důvodu výjezdů za poznáním Herceg Novi a jeho okolí. Černou horu určitě ještě navštívíme, a mohu-li to tak říci, každému, kdo si chce užít klidu, blankytného moře a překrásné přírody, mohu jen doporučit.
V místě byly oblázkové pláže, skalnaté výstupy, betonová mola. Voda byla průzračná, jednotlivé pláže byly ohraničeny – za ohraničením se dalo plavat, bylo možné zde šnorchlovat – a bylo toho mnoho, co pod hladinou bylo k vidění. Na plážích bylo možné pronajmout si lehátka a deštník, ale bylo možné zde být i s vlastní plážovou podložkou a deštníkem. Na většině pláží bylo možné zakoupit si nápoje, jídlo, dostupná byla zmrzlina, nanuky. Personál na plážích byl přívětivý, a co bylo potěšující, pláže NEBYLY přelidněné, byl zde klid, pohoda. Pokud si někdo chtěl půjčit vodní skútr, kánoi, paddleboard, musel se vydat o kousek dál, ale i tyto služby zde byly.
StravaV tomto směru bylo o nás také velmi dobře postaráno. Snídaně byly formou švédských stolů, všeho bylo dostatek, a bylo jedno, zda jsme přišli v 7:30 hod. anebo v 9.00 hod. Pro hosty zde byl připraven kávovar. Večeři jsme si mohli vybrat ze tří jídel – od jejich specialit a po „klasiku“ (smažený řízek, či pečené kuře). S tím, co nám nabídli, jsme byli velmi spokojení.
UbytovanieBylo vidět, že hotel prošel úpravou zevnějšku. Naše pokoje byly čisté, vybavené FUNKČÍ KLIMATIZACÍ a bez časových omezení. Na nábytku bylo vidět, že slouží již delší dobu, ale byl udržovaný, plně funkční. S postelovou matrací však nebyly žádné potíže, spalo se ni velmi dobře. Pokojík byl vybaven menší ledničkou a el. vařičem. Wifi byla na pokojích dostupná, ale signál často vypadával vlivem množství připojených klientů. Pokoje měly vlastní, a pěkné, sociální zařízení.
SlužbyPrvní setkání probíhá přes recepci. Byli jsme přivítáni velmi milou slečnou, plynně hovoří anglicky. Pak se nás ujal majitel hotelu – srdečně nás přivítal, a po krátkém popovídání si, jsme se ubytovali. V průběhu celého pobytu se o nás starala celá řada pracovníků vesměs rodinných příslušníků. Byli nám nápomocni s orientací v místě, pomohli nám při plánování výletů, jinými slovy – nic pro ně nebyl problém.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (3) (0)
Filtrovať recenzie
Jiří N.
Overená recenzia Dátum pobytu: September 2023
Zájezd byl celkově výborný, až na dopravu tam se čtyřmi přestupy a čekání na místní dopravce, zpět dva přestupy.
Asi přestupy byly z důvodu končící sezony a méně klientů.
Hotel umístěn přímo u moře s pláží a celkovou blízkou dostupností centra, nákupů, promenády po pěší cestě před hotelem,
v blízkosti mnoho historických objektů a možnost výletů lodí do Kotoru a okolí, včetně hor.
Zájezd byl celkově výborný, až na dopravu tam se čtyřmi přestupy a čekání na místní dopravce, zpět dva přestupy.
Asi přestupy byly z důvodu končící sezony a méně klientů.
Hotel umístěn přímo u moře s pláží a celkovou blízkou dostupností centra, nákupů, promenády po pěší cestě před hotelem,
v blízkosti mnoho historických objektů a možnost výletů lodí do Kotoru a okolí, včetně hor.
Různorodost pobřeží s řadou pláží a různým povrchem od oblázků, štěrku, betonových, vydlážděných ploch se sprchami,
přes přírodní zákoutí s drobnými oblázky a přístupem do vody lemovanými skálami a stromy.
Občerstení vždy v dosahu i s WC. Možnost potápění dle výběru.
Strava a množství bylo dostačující, trochu chyběla různorodost. Okolí i při místních výletech výborná.
UbytovanieSpokojenost s ubytováním i s milým personálem a ochotným přístupem k ubytovaným, až na počáteční problémy s nedostatkem
vody s opravou a čištěním dálkového vedení vody z Chorvatska. Pokoje vybaveny klimatizací, kuchyňkou s vybavením, lednicí.
Apartmán s balkonem a výhledem na moře. Hotel vybaven výtahem už při čtyřpodlaží.
Celkový dojem spokojenost, možnost místní zapůjčení kol, parkování a ochota majitelů a personálu, čistota.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (0) (1)
Mgr. Alois V.
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2023
Odjížděli jsme s velkým očekáváním. Uchválilo nás místo, kde stál hotel, jeho okolí. Jedná se o klidné místo, s velmi, opravdu velmi příjemným personálem. Z hotelu bylo možné přejít přímo na pláž, a dále pak, ve velmi krátké době dojít k dalším oblázkovým plážím, a po kratší procházce na plážová betonová mola. Moře bylo čisté, voda průzračná, příjemně teplá. Na opačné straně se nacházel supermarket s „otevíračkou“ do 23 hod. a příznivými cenami (nijak zvlášť nepřevyšovaly ty v česku). Parkovat bylo možné přímo u hotelu (ale zde bylo přeplněno), my jsme stáli na parkovišti za supermarketem (místo vlastnil majitel hotelu), což nám dokonale vyhovovalo z důvodu výjezdů za poznáním Herceg Novi a jeho okolí. Černou horu určitě ještě navštívíme, a mohu-li to tak říci, každému, kdo si chce užít klidu, blankytného moře a překrásné přírody, mohu jen doporučit.
Odjížděli jsme s velkým očekáváním. Uchválilo nás místo, kde stál hotel, jeho okolí. Jedná se o klidné místo, s velmi, opravdu velmi příjemným personálem. Z hotelu bylo možné přejít přímo na pláž, a dále pak, ve velmi krátké době dojít k dalším oblázkovým plážím, a po kratší procházce na plážová betonová mola. Moře bylo čisté, voda průzračná, příjemně teplá. Na opačné straně se nacházel supermarket s „otevíračkou“ do 23 hod. a příznivými cenami (nijak zvlášť nepřevyšovaly ty v česku). Parkovat bylo možné přímo u hotelu (ale zde bylo přeplněno), my jsme stáli na parkovišti za supermarketem (místo vlastnil majitel hotelu), což nám dokonale vyhovovalo z důvodu výjezdů za poznáním Herceg Novi a jeho okolí. Černou horu určitě ještě navštívíme, a mohu-li to tak říci, každému, kdo si chce užít klidu, blankytného moře a překrásné přírody, mohu jen doporučit.
V místě byly oblázkové pláže, skalnaté výstupy, betonová mola. Voda byla průzračná, jednotlivé pláže byly ohraničeny – za ohraničením se dalo plavat, bylo možné zde šnorchlovat – a bylo toho mnoho, co pod hladinou bylo k vidění. Na plážích bylo možné pronajmout si lehátka a deštník, ale bylo možné zde být i s vlastní plážovou podložkou a deštníkem. Na většině pláží bylo možné zakoupit si nápoje, jídlo, dostupná byla zmrzlina, nanuky. Personál na plážích byl přívětivý, a co bylo potěšující, pláže NEBYLY přelidněné, byl zde klid, pohoda. Pokud si někdo chtěl půjčit vodní skútr, kánoi, paddleboard, musel se vydat o kousek dál, ale i tyto služby zde byly.
StravaV tomto směru bylo o nás také velmi dobře postaráno. Snídaně byly formou švédských stolů, všeho bylo dostatek, a bylo jedno, zda jsme přišli v 7:30 hod. anebo v 9.00 hod. Pro hosty zde byl připraven kávovar. Večeři jsme si mohli vybrat ze tří jídel – od jejich specialit a po „klasiku“ (smažený řízek, či pečené kuře). S tím, co nám nabídli, jsme byli velmi spokojení.
UbytovanieBylo vidět, že hotel prošel úpravou zevnějšku. Naše pokoje byly čisté, vybavené FUNKČÍ KLIMATIZACÍ a bez časových omezení. Na nábytku bylo vidět, že slouží již delší dobu, ale byl udržovaný, plně funkční. S postelovou matrací však nebyly žádné potíže, spalo se ni velmi dobře. Pokojík byl vybaven menší ledničkou a el. vařičem. Wifi byla na pokojích dostupná, ale signál často vypadával vlivem množství připojených klientů. Pokoje měly vlastní, a pěkné, sociální zařízení.
SlužbyPrvní setkání probíhá přes recepci. Byli jsme přivítáni velmi milou slečnou, plynně hovoří anglicky. Pak se nás ujal majitel hotelu – srdečně nás přivítal, a po krátkém popovídání si, jsme se ubytovali. V průběhu celého pobytu se o nás starala celá řada pracovníků vesměs rodinných příslušníků. Byli nám nápomocni s orientací v místě, pomohli nám při plánování výletů, jinými slovy – nic pro ně nebyl problém.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (3) (0)
Lenka H.
Overená recenzia Dátum pobytu: Jún 2023
Krásné místo, čisté moře.
Krásné místo, čisté moře.
Hned před hotelem, kamínky.
StravaVelmi chutná místní kuchyně.
UbytovanieNa vysoké úrovni
SlužbyPříjemný pan majitel i personál hotelu.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)
Zavolajte nám alebo spusťte live chat a my vám zabezpečíme dovolenku, na ktorú budete ešte dlho spomínať.
Sme k dispozícii Po-Pia 7:00-22:00, So-Ne 8:00-22:00.