Avala Vily Hodnotenie: 4/5
od 292 € za os.
Prejsť k obsahu | Prejsť k hlavnému menu
od 292 € za os.
od 276 € za os.
od 161 € za os.
od 354 € za os.
Graf ukazuje predpokladaný vývoj cien v nasledujúcich mesiacoch.
Jednotlivé stĺpce zobrazujú minimálnu cenu za osobu v danom mesiaci. Cena sa môže líšiť v zavislosti od dĺžky zájazdu.
Popisy, recenzie a fotografie uvedené v informáciách predstavujú subjektívne dojmy ich autorov a nie sú súčasťou oficiálneho popisu objektu zo strany organizátora zájazdu (cestovnej kancelárie). Skutočná podoba izieb a ich vybavenia sa môže od uvedených informácií líšiť, za čo spoločnosť Invia nenesie zodpovednosť. Oficiálny popis poskytnutý organizátorom zájazdu je dostupný na stránke vami vybraného zájazdu po zadaní termínu, o ktorý máte záujem.
Fantastické (na základe 6 hodnotení)
8. najlepšie hodnotený z 154 hotelov v Čierna Hora
Dagmar M.
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2015 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Bola táto recenzia užitočná? (2) (7)
Petr Š.
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2018 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Pohodová, relaxační dovolená s pěkným ubytováním v plážovém hotelu s příjemným personálem a kvalitními službami. Obzvlášť jsme byly spokojeni s místní pláží.
Pohodová, relaxační dovolená s pěkným ubytováním v plážovém hotelu s příjemným personálem a kvalitními službami. Obzvlášť jsme byly spokojeni s místní pláží.
S pláže jsme absolutně nadšeni. Čistota pláže a moře byla vynikající, každý pokoj má na pláži vlastní slunečník a dvě lehátka +sedátko. Personál na pláži odváděl opravdu 100% práci. Pláž je s obsluhou: drinky, káva, něco malého k snědku, ovoce. Tady si opravdu nebylo vůbec na co stěžovat.
StravaMěli jsme polopenzi, snídaně i večeře probíhaly formou bufetu, což nám vyhovovalo, každý si nabral co se mu líbilo. Večeře potěšili větším sortimentem a obměnou než snídaně, ale i tak jsme se stravováním neměli žádný problém.
UbytovanieBydlely jsme ve čtyřlůžkovém pokoji s klimatizací, kuchyňkou a malou koupelnou. Pokoj neměl balkon, ale měl rezervovaný stůl na veřejné terase s výhledem na moře s čímž jsme byly spokojeni. Velice nás zaujal vchod do pokoje přes chodbu vytesanou ve skále to se hned tak někde nevidí. Celkově z ubytování převládá spokojenost.
SlužbyÚslužnost personálu na prvním místě,hned při příchodu na recepci nás recepční vítala s úsměvem a předala nás druhé milé kolegyni se kterou jsme vše hladce vyřídily anglicky. Poté se nás ujal portýr, který nás uvedl na pokoj a pomohl nám se zavazadly, uvedl nás také na parkoviště které absolutně neodpovídalo našim představám, alespoň nás uklidnilo, že bylo hlídané. Celkově služby hodnotíme pozitivně a co se nepovedlo, to se nějak napravilo :)
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (4) (0)
Filtrovať recenzie
Petr Š.
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2018 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Pohodová, relaxační dovolená s pěkným ubytováním v plážovém hotelu s příjemným personálem a kvalitními službami. Obzvlášť jsme byly spokojeni s místní pláží.
Pohodová, relaxační dovolená s pěkným ubytováním v plážovém hotelu s příjemným personálem a kvalitními službami. Obzvlášť jsme byly spokojeni s místní pláží.
S pláže jsme absolutně nadšeni. Čistota pláže a moře byla vynikající, každý pokoj má na pláži vlastní slunečník a dvě lehátka +sedátko. Personál na pláži odváděl opravdu 100% práci. Pláž je s obsluhou: drinky, káva, něco malého k snědku, ovoce. Tady si opravdu nebylo vůbec na co stěžovat.
StravaMěli jsme polopenzi, snídaně i večeře probíhaly formou bufetu, což nám vyhovovalo, každý si nabral co se mu líbilo. Večeře potěšili větším sortimentem a obměnou než snídaně, ale i tak jsme se stravováním neměli žádný problém.
UbytovanieBydlely jsme ve čtyřlůžkovém pokoji s klimatizací, kuchyňkou a malou koupelnou. Pokoj neměl balkon, ale měl rezervovaný stůl na veřejné terase s výhledem na moře s čímž jsme byly spokojeni. Velice nás zaujal vchod do pokoje přes chodbu vytesanou ve skále to se hned tak někde nevidí. Celkově z ubytování převládá spokojenost.
SlužbyÚslužnost personálu na prvním místě,hned při příchodu na recepci nás recepční vítala s úsměvem a předala nás druhé milé kolegyni se kterou jsme vše hladce vyřídily anglicky. Poté se nás ujal portýr, který nás uvedl na pokoj a pomohl nám se zavazadly, uvedl nás také na parkoviště které absolutně neodpovídalo našim představám, alespoň nás uklidnilo, že bylo hlídané. Celkově služby hodnotíme pozitivně a co se nepovedlo, to se nějak napravilo :)
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (4) (0)
Dagmar M.
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2015 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Bola táto recenzia užitočná? (2) (7)
Zavolajte nám alebo spusťte live chat a my vám zabezpečíme dovolenku, na ktorú budete ešte dlho spomínať.
Sme k dispozícii Po-Pia 7:00-22:00, So-Ne 8:00-22:00.
Načítavam mapu a popis lokality...