Máte výborný vkus, naši zákazníci boli s týmto hotelom nadmieru spokojní.

Hotel Apartmány Perla (Čanj)

Čierna Hora-Bar

Viac o ubytovaní

Podobné hotely v tejto lokalite

Ospravedlňujeme sa, ale všetky termíny do hotela sú vypredané.

Sledujte predpokladaný vývoj cien v nasledujúcich mesiacoch

Vyberte si termín

Popis ubytovania

Číslo hotela: 112 670

Poloha

Apartmány Perla stoja v letovisku Čanj na Barsky riviére, zhruba 10 kilometrov pod Petrovac na Moru a 7 kilometrov nad letoviskom Sutomore. Čanj je najsevernejším letoviskom obľúbené Barsky riviéry, ktorá priamo nadväzuje na riviéru Budvanskej. Jedná sa o menší, avšak vcelku živé letovisko s množstvom reštaurácií, kaviarní, občerstvenie a najrôznejších stánkov so suvenírmi a sezónnym tovarom.

Vybavenie

K vybaveniu hotela patrí 9 plne zariadených apartmánov. U vily je v záhrade aj gril a hojdacia lavica.

Ubytovanie

Apartmánový dom ponúka krásne nové a najmä luxusné ubytovanie spĺňajúce požiadavky aj tej najnáročnejšej klientely. Na vile je k dispozícii celkom 9 plne zariadených apartmánov odlíšených farbou nábytku i počtom lôžok. Vo všetkých apartmánoch aj priestoroch apartmánu Perla je k dispozícii Wi-Fi pripojenie k internetu. Samozrejmosťou je klimatizácia na všetkých apartmánoch (zdarma). Apartmány č. 1, 4 a 7 majú dve spálne, ap. č. 8 má namiesto balkónu francúzske okná.

Strava

Možnosť zaistenia polpenzie alebo plnej penzie v reštaurácii Mreža, ktorá sa nachádza priamo pri promenáde. Zvýhodnená cena pre hostí vily Perla.

Služby

Pre každý apartmán je vyhradené jedno parkovacie miesto priamo pri dome. Z Čanjské pláže môžete využiť prevoze lodí na tzv. "Kraljičina pláže", ktorá je prístupná len z mora. Plavba trvá cca 5 minút a rozhodne stojí za to, keďže ide o jednu z najkrajších pláží.

Pláž

Apartmánový dom sa nachádza zhruba 450 metrov od viac ako 1000 metrov dlhé pláže. Povrch pláže je rôzny, na začiatku pláže (bližšie k vile Perla) je pláž piesková, ďalej k centru Čanj skôr kamienková.

Informácie o hoteli

Destinácia

Doprava letecky

01:20 h

Popis

Bar je prímorské mestečko s 37 000 obyvateľmi, čo z neho robí najväčšie v južnej časti. Že mesto vzniklo až ku koncu 19.storočia poznáme hneď z neobvykle riešenej architektúry. Z miestneho prístavu jazdia trajekty do Talianska (Bari), Grécka a Slovinska po celý rok. Behom sezóny sú v provozu i ďalšie spoje podľa aktuálnych požiadavkov turistov. Končí tu železničná trať Belehrad - Podgorica - Bar.

Priamo centrum mesta nie je tak výrazné, nájdeme tu samé betónové stavby. Najkrásnejšou a najzelenejšou časťou je Topolica, ktorá leží len 500 m od prístavu. Určite by sme mali navštíviť palác pre kráľa Nikola I., ktorý bol postavený na konci 19. storočia a dnes pôsobí ako historické a archeologické múzeum. Leží v záhrade kde môžeme obdivovať niekoľko desiatok exotických drevín.

Kúpanie v tejto oblasti patrí k tým lepším v Baru. Pláž,ktorá má okolo 800 metrov, ponúka prechádzku k jachtárskemu prístavu. To ale nie je len jediná možnosť odpočinku na pláži. Ďalším je napr. dlhá, dvojkilometrová, lesom obklopená, oblázková pláž Šušanj.
Keď sa vydáme na loďke alebo člne južnejšie od Baru, nájdeme množstvo malinkých pláží, ktoré sú osamotené a priamo lákajú k preskúmaniu.

Úplne na samom juhu riviéry je známa pláž Tropicana, ktorá sa chváli prestížnym ocenením Modrej vlajky nielen za čistotu mora i prostredie, ale i za výbornú kvalitu poskytovaných služieb a ich bezpečnosť.
A to najlepšie nakoniec: Najvyhľadávanejšia a podľa miestnych najkrajšia pláž Barskej riviéry je tzv. Červená pláž. Názov je podľa romantickej farby, ktorú nájdete - piesok je červený, oblázy na plážach a dokonca i v mori sa blýska sem tam červený kamienok.
V Baru je všetkého dosť. Romantici sa môžu prechádzať v nekonečných olivových hájoch, ktorých olivy patria k najlepším na Jadrane.

Športovne založený jedinci sa taktiež zaručene nudiť nebudú. Môžu si vybrať loptové, atletické, vodné alebo podvodné športy napr. v stredisku Madjarica, na plážach alebo v potápačských centrách. Tie nájdeme v Baru hneď dve. V auguste sa môžete prihlásiť do známeho plaveckého marathónu, ktorý meria 5 km.

Zábavu si užijú všetci až už na miestnych diskotékach, kluboch, kinách, reštauráciách, kaviarňach a festivaloch pod šírym nebo. mesto patrí k najživším a najpestrejším. Milovníci histórie určite poteší Starý Bar, ktorý má doslovnú prezývku "mesto duchov". Niektoré domy boli postavené už v 10. a 11. storočí. Určite si urobte čas a vydajte sa na výlet. Nájdete zvyšky románskeho kostola a katedrály sv. Juraja, časti vodovodu zo 16. storočia a zachovalé kostoly sv. Kataríny a sv. Venerandy. Keď sa dohodláte na cestu v piatok určite urobíte dobre, pretože v piatky sa konajú preslávené miestne trhy.
 • Doba letu Doba letu z Bratislavy 01:20

Počasie

Aktuálne počasie

 • Teplota vody 23 °C

Najlepší čas pre dovolenku

 • Najlepší
 • Dobrá
 • Nízka sezóna
 1. Január
 2. Február
 3. Marec
 4. Apríl
 5. Máj
 6. Jún
 7. Júl
 8. August
 9. September
 10. Október
 11. November
 12. December