San Marino Resort Hodnotenie: 3/5
od 198 € za os.
Prejsť k obsahu | Prejsť k hlavnému menu
od 198 € za os.
od 247 € za os.
od 137 € za os.
od 144 € za os.
Graf ukazuje predpokladaný vývoj cien v nasledujúcich mesiacoch.
Jednotlivé stĺpce zobrazujú minimálnu cenu za osobu v danom mesiaci. Cena sa môže líšiť v zavislosti od dĺžky zájazdu.
Popisy, recenzie a fotografie uvedené v informáciách predstavujú subjektívne dojmy ich autorov a nie sú súčasťou oficiálneho popisu objektu zo strany organizátora zájazdu (cestovnej kancelárie). Skutočná podoba izieb a ich vybavenia sa môže od uvedených informácií líšiť, za čo spoločnosť Invia nenesie zodpovednosť. Oficiálny popis poskytnutý organizátorom zájazdu je dostupný na stránke vami vybraného zájazdu po zadaní termínu, o ktorý máte záujem.
Nehodnotené (na základe 10 hodnotení)
Eva C.
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2017 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
dovolena se vydarila,jako vždy,když jedu na Rab,nema to tu chybu.
dovolena se vydarila,jako vždy,když jedu na Rab,nema to tu chybu.
chůze přes parkový lesík
Stravavelmi chutná
Ubytovaniepříjemné
Službyodpovídající typu hotelu
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)
Eva C.
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2016 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Dovolena se velmi vydařila
Dovolena se velmi vydařila
přístup k pláži byl přes malý lesopark,udržovaná čistota všech částí,průzračná voda,báječná teplota moře,pohoda.
StravaStrava nám chutnala,jídlo bylo chutné
Ubytovanieubytování bylo pěkné,bez výhrad
SlužbyVybavení hotelu i jeho služby nám vyhovovaly
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (1) (0)
Filtrovať recenzie
Monika Grossová
Overená recenzia Dátum pobytu: Jún 2018 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Dovolená odpovídala ceně. Nám se líbila.
Dovolená odpovídala ceně. Nám se líbila.
Cca 500m. V pohodě jsme to zvládli. Byli jsme autem, takže některé dny jsme jeli i na vzdálenější pláž. Bez bot do vody ne. Všude ježci
StravaVýběr jídla byl víc než dostačující. Snídaně ve formě bufetu a velký výběr, večeře ze čtyř jídel a desert.
UbytovaniePrůměrné. Jen nám chybělo místo na sušení prádla a ručníků.
SlužbyPříjemný a ochotný personál.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)
Anonym
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2017 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Jelikož jezdíme na Rab již několik let, tak ubytování pro nás není až tak důležité, protože ostrov i městečko skýtá jiné krásy a kvality.
Jelikož jezdíme na Rab již několik let, tak ubytování pro nás není až tak důležité, protože ostrov i městečko skýtá jiné krásy a kvality.
Výběr bohatý všemi směry od hotelu, ať už preferujete písek nebo kamínky nebo plata. Každým směrem si každý najde to své. Voda čistá a koupání naprosto v pohodě.
StravaSnídaně dostačující, určitě se dá v pohodě nasnídat. Výběr k večeři z pěti jídel také dostačující. Objednávka den dopředu. Co rozhodně stojí za to je překlad menu do českého jazyka. Tak to bylo opravdu unikátní a velmi vtipné. Museli jsme si půjčit překlad do angličtiny nebo němčiny, abychom se někdy dozvěděli cože si to můžeme vlastně zítra dát k večeři.
UbytovanieHotel zastaralý, tři hvězdy odpovídají, pokojíčky opravdu malé a vybavení staré. Určitě by nebylo od věci obnovit zařízení a možná i drobná rekonstrukce by nebyla zcela od věci. Klimatizace nám sice nechyběla, ale zaprášený větrák nás také nijak nelákal. Na přespání stačí, ale určitě by ubytování mohlo být příjemnější.
SlužbyZřejmě hlavní paní recepční Petra nebyla při našem odjezdu a příjezdu nového turnusu moc příjemná, ale možná se jen špatně vyspala. Každopádně úsměv by jí nic nestál a dojem by byl hned lepší. Celkově tři hvězdičky asi odpovídají, hotel je příjemný svou velikostí, nebo spíše tím, že veliký není a díky své poloze je kousek od koupání i od centra městečka, které je prostě nádherné.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (1) (0)
Brigitta J.
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2017 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Ostrovní sen je krásný, navzdory cestě sem, která připomíná několikanásobný Mecsek rallye, se sem pravděpodobně vrátíme, ale ne do tohoto hotelu. Zvenku je hotel v pořádku, pokoj je slabý. Hotel je na skvělém místě, na úpatí starého města, není hlučný.
Ostrovní sen je krásný, navzdory cestě sem, která připomíná několikanásobný Mecsek rallye, se sem pravděpodobně vrátíme, ale ne do tohoto hotelu. Zvenku je hotel v pořádku, pokoj je slabý. Hotel je na skvělém místě, na úpatí starého města, není hlučný.
V okolí je mnoho malých pláží, všechny jsou skalnaté. Krásná, průzračná voda, hezké malé bary, asi 15 minut pěšky. Nejlepší je malá pláž v Banjolu (za Padovou 3, po kempu), asi 10 minut autem. Lehátko 25 kun/den, půllitr piva (místní, chutné) 22 kun, skvělé jídlo, koktejly, štěrková a drobně kamínková pláž. Od 13:00 není žádný stín.
StravaPolopenze v pořádku. Snídaně formou švédských stolů, večeře polévka + výběr ze 4 druhů menu + dezert (palačinka/meloun/zmrzlina). Rádi přeloží i do maďarštiny - původně je to psáno jen chorvatsky a německy. Ačkoli je v restauraci klimatizace, často ji nechávají mimo provoz (po celou dobu bylo 37-38 stupňů, nikdy nefungovala). Při večeři vypínají automat na nealkoholické nápoje, pití lze objednat pouze od číšníka.
UbytovaniePokoj není příliš velký, asi 20 m². Nevadí, pokud člověk chodí domů jen spát. Obrovskou nevýhodou je klimatizace a minibar/chladnička. Čistý.
SlužbyVlastní parkoviště asi 5 minut chůze po malé stinné cestě. 4 eura/den, které je třeba zaplatit najednou při odhlášení (respektive by mělo být, ale v praxi platíte předem, protože při přihlášení požadují kauci 30 eur). Pracovníci na recepci jsou obvykle milí, usměvaví, mluví chorvatsky, německy, italsky a anglicky. Je zde wifi.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (1) (0)
Eva C.
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2017 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
dovolena se vydarila,jako vždy,když jedu na Rab,nema to tu chybu.
dovolena se vydarila,jako vždy,když jedu na Rab,nema to tu chybu.
chůze přes parkový lesík
Stravavelmi chutná
Ubytovaniepříjemné
Službyodpovídající typu hotelu
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)
Eva C.
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2016 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Dovolena se velmi vydařila
Dovolena se velmi vydařila
přístup k pláži byl přes malý lesopark,udržovaná čistota všech částí,průzračná voda,báječná teplota moře,pohoda.
StravaStrava nám chutnala,jídlo bylo chutné
Ubytovanieubytování bylo pěkné,bez výhrad
SlužbyVybavení hotelu i jeho služby nám vyhovovaly
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (1) (0)
Zavolajte nám alebo spusťte live chat a my vám zabezpečíme dovolenku, na ktorú budete ešte dlho spomínať.
Sme k dispozícii Po-Pia 7:00-22:00, So-Ne 8:00-22:00.
Načítavam mapu a popis lokality...