Bungalov Sagitta Holiday
od 913 € za os.
Prejsť k obsahu | Prejsť k hlavnému menu
od 913 € za os.
od 1 124 € za os.
od 500 € za os.
od 958 € za os.
Graf ukazuje predpokladaný vývoj cien v nasledujúcich mesiacoch.
Jednotlivé stĺpce zobrazujú minimálnu cenu za osobu v danom mesiaci. Cena sa môže líšiť v zavislosti od dĺžky zájazdu.
Popisy, recenzie a fotografie uvedené v informáciách predstavujú subjektívne dojmy ich autorov a nie sú súčasťou oficiálneho popisu objektu zo strany organizátora zájazdu (cestovnej kancelárie). Skutočná podoba izieb a ich vybavenia sa môže od uvedených informácií líšiť, za čo spoločnosť Invia nenesie zodpovednosť. Oficiálny popis poskytnutý organizátorom zájazdu je dostupný na stránke vami vybraného zájazdu po zadaní termínu, o ktorý máte záujem.
Nehodnotené (na základě 3 hodnocení)
Gézáné Töröcsik
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2014 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Zažili nezapomenutelné dny.
Zažili nezapomenutelné dny.
Velmi příjemným překvapením byl snadný přístup k mořskému pobřeží. S čistotou pláže také nebyl problém.
UbytovanieSkvělá byla organizace i ubytování. Zejména se mi líbila blízkost pláže. Rád bych vyzdvihl laskavé gesta domácích. Káva, koláč atd.
SlužbyMožná by bylo dobré mít televizi, případně rádio. V našem věku důchodce nechodí s hudebními přehrávači.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)
Éva K.
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2016 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Zařízení apartmánů v přízemí apartmánového domu bylo velmi zchátralé. Možná postele a skříně pocházely ještě z dob Tita... Koupelny byly relativně pěkné a novější, ale koupelna v jednom z apartmánů byla tak špatně řešená, že téměř znemožňovala normální užívání. Byla dlouhá a úzká. Při usedání na toaletu si člověk musí dávat pozor, aby si nenarazil hlavu o protější zeď.
Kuchyně byly většinou vybaveny různými rozbitými jídelními sadami, sklenicemi atd. Nebyly příliš dobře vybavené. Pokud tam někdo chtěl vařit, bylo to obtížné.
Kuchyň v jednom z apartmánů byla tak malá, že se téměř nedalo dostat k dřezu. Nad ním byla vysoká skříň, kterou nebylo možné využít, protože by bylo potřeba žebříku na vyndávání a ukládání nádobí, talířů a sklenic. Lednice stála na „vojenských“ nohách. Nebyla vyrovnaná, dveře se otevíraly, vrzaly a z lednice vypadávaly láhve s vodou. Snažili jsme se ji vyrovnat pomocí kousků papíru, aby byla alespoň trochu použitelná.
Možnost parkování byla velmi problematická. Na zadní části dvora bylo parkování pro hosty a domácí velmi omezené. Vešly se tam jen menší auta tak tak.
Malá zahrada byla roztomilá a útulná. Chyběla nám zde možnost grilování. Malé terasy před apartmány byly také přijatelné.
Dostat se na pláž nebylo tak jednoduché, protože před apartmánovým domem se nacházel obrovský kemp, který bylo nutné obejít, protože vstup naproti byl uzavřený. Starší člověk s omezenou pohyblivostí by se s plážovým vybavením pravděpodobně pěšky na pláž nedostal. Pláž byla skutečně pozvolna se svažující a písčitá, ale větve tamarisků byly hodně ořezané, takže neposkytovaly mnoho stínu. Pláž byla velmi přeplněná, proto jsme si vybrali jinou a raději jeli autem.
Další den jsme se dostavili do pobočky cestovní kanceláře, kde nás přijal chorvatský muž a tlumočila mu mladá dívka. Nebyla zde vůbec cítit žádná vstřícnost, ochota pomoci nebo nabídka programů. Na jednotlivé otázky jsme dostávali odpovědi neochotně.
Celkově jsme nebyli z hlediska poměru cena/výkon zcela spokojeni.
Zařízení apartmánů v přízemí apartmánového domu bylo velmi zchátralé. Možná postele a skříně pocházely ještě z dob Tita... Koupelny byly relativně pěkné a novější, ale koupelna v jednom z apartmánů byla tak špatně řešená, že téměř znemožňovala normální užívání. Byla dlouhá a úzká. Při usedání na toaletu si člověk musí dávat pozor, aby si nenarazil hlavu o protější zeď.
Kuchyně byly většinou vybaveny různými rozbitými jídelními sadami, sklenicemi atd. Nebyly příliš dobře vybavené. Pokud tam někdo chtěl vařit, bylo to obtížné.
Kuchyň v jednom z apartmánů byla tak malá, že se téměř nedalo dostat k dřezu. Nad ním byla vysoká skříň, kterou nebylo možné využít, protože by bylo potřeba žebříku na vyndávání a ukládání nádobí, talířů a sklenic. Lednice stála na „vojenských“ nohách. Nebyla vyrovnaná, dveře se otevíraly, vrzaly a z lednice vypadávaly láhve s vodou. Snažili jsme se ji vyrovnat pomocí kousků papíru, aby byla alespoň trochu použitelná.
Možnost parkování byla velmi problematická. Na zadní části dvora bylo parkování pro hosty a domácí velmi omezené. Vešly se tam jen menší auta tak tak.
Malá zahrada byla roztomilá a útulná. Chyběla nám zde možnost grilování. Malé terasy před apartmány byly také přijatelné.
Dostat se na pláž nebylo tak jednoduché, protože před apartmánovým domem se nacházel obrovský kemp, který bylo nutné obejít, protože vstup naproti byl uzavřený. Starší člověk s omezenou pohyblivostí by se s plážovým vybavením pravděpodobně pěšky na pláž nedostal. Pláž byla skutečně pozvolna se svažující a písčitá, ale větve tamarisků byly hodně ořezané, takže neposkytovaly mnoho stínu. Pláž byla velmi přeplněná, proto jsme si vybrali jinou a raději jeli autem.
Další den jsme se dostavili do pobočky cestovní kanceláře, kde nás přijal chorvatský muž a tlumočila mu mladá dívka. Nebyla zde vůbec cítit žádná vstřícnost, ochota pomoci nebo nabídka programů. Na jednotlivé otázky jsme dostávali odpovědi neochotně.
Celkově jsme nebyli z hlediska poměru cena/výkon zcela spokojeni.
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)
Filtrovať recenzie
Éva K.
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2016 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Zařízení apartmánů v přízemí apartmánového domu bylo velmi zchátralé. Možná postele a skříně pocházely ještě z dob Tita... Koupelny byly relativně pěkné a novější, ale koupelna v jednom z apartmánů byla tak špatně řešená, že téměř znemožňovala normální užívání. Byla dlouhá a úzká. Při usedání na toaletu si člověk musí dávat pozor, aby si nenarazil hlavu o protější zeď.
Kuchyně byly většinou vybaveny různými rozbitými jídelními sadami, sklenicemi atd. Nebyly příliš dobře vybavené. Pokud tam někdo chtěl vařit, bylo to obtížné.
Kuchyň v jednom z apartmánů byla tak malá, že se téměř nedalo dostat k dřezu. Nad ním byla vysoká skříň, kterou nebylo možné využít, protože by bylo potřeba žebříku na vyndávání a ukládání nádobí, talířů a sklenic. Lednice stála na „vojenských“ nohách. Nebyla vyrovnaná, dveře se otevíraly, vrzaly a z lednice vypadávaly láhve s vodou. Snažili jsme se ji vyrovnat pomocí kousků papíru, aby byla alespoň trochu použitelná.
Možnost parkování byla velmi problematická. Na zadní části dvora bylo parkování pro hosty a domácí velmi omezené. Vešly se tam jen menší auta tak tak.
Malá zahrada byla roztomilá a útulná. Chyběla nám zde možnost grilování. Malé terasy před apartmány byly také přijatelné.
Dostat se na pláž nebylo tak jednoduché, protože před apartmánovým domem se nacházel obrovský kemp, který bylo nutné obejít, protože vstup naproti byl uzavřený. Starší člověk s omezenou pohyblivostí by se s plážovým vybavením pravděpodobně pěšky na pláž nedostal. Pláž byla skutečně pozvolna se svažující a písčitá, ale větve tamarisků byly hodně ořezané, takže neposkytovaly mnoho stínu. Pláž byla velmi přeplněná, proto jsme si vybrali jinou a raději jeli autem.
Další den jsme se dostavili do pobočky cestovní kanceláře, kde nás přijal chorvatský muž a tlumočila mu mladá dívka. Nebyla zde vůbec cítit žádná vstřícnost, ochota pomoci nebo nabídka programů. Na jednotlivé otázky jsme dostávali odpovědi neochotně.
Celkově jsme nebyli z hlediska poměru cena/výkon zcela spokojeni.
Zařízení apartmánů v přízemí apartmánového domu bylo velmi zchátralé. Možná postele a skříně pocházely ještě z dob Tita... Koupelny byly relativně pěkné a novější, ale koupelna v jednom z apartmánů byla tak špatně řešená, že téměř znemožňovala normální užívání. Byla dlouhá a úzká. Při usedání na toaletu si člověk musí dávat pozor, aby si nenarazil hlavu o protější zeď.
Kuchyně byly většinou vybaveny různými rozbitými jídelními sadami, sklenicemi atd. Nebyly příliš dobře vybavené. Pokud tam někdo chtěl vařit, bylo to obtížné.
Kuchyň v jednom z apartmánů byla tak malá, že se téměř nedalo dostat k dřezu. Nad ním byla vysoká skříň, kterou nebylo možné využít, protože by bylo potřeba žebříku na vyndávání a ukládání nádobí, talířů a sklenic. Lednice stála na „vojenských“ nohách. Nebyla vyrovnaná, dveře se otevíraly, vrzaly a z lednice vypadávaly láhve s vodou. Snažili jsme se ji vyrovnat pomocí kousků papíru, aby byla alespoň trochu použitelná.
Možnost parkování byla velmi problematická. Na zadní části dvora bylo parkování pro hosty a domácí velmi omezené. Vešly se tam jen menší auta tak tak.
Malá zahrada byla roztomilá a útulná. Chyběla nám zde možnost grilování. Malé terasy před apartmány byly také přijatelné.
Dostat se na pláž nebylo tak jednoduché, protože před apartmánovým domem se nacházel obrovský kemp, který bylo nutné obejít, protože vstup naproti byl uzavřený. Starší člověk s omezenou pohyblivostí by se s plážovým vybavením pravděpodobně pěšky na pláž nedostal. Pláž byla skutečně pozvolna se svažující a písčitá, ale větve tamarisků byly hodně ořezané, takže neposkytovaly mnoho stínu. Pláž byla velmi přeplněná, proto jsme si vybrali jinou a raději jeli autem.
Další den jsme se dostavili do pobočky cestovní kanceláře, kde nás přijal chorvatský muž a tlumočila mu mladá dívka. Nebyla zde vůbec cítit žádná vstřícnost, ochota pomoci nebo nabídka programů. Na jednotlivé otázky jsme dostávali odpovědi neochotně.
Celkově jsme nebyli z hlediska poměru cena/výkon zcela spokojeni.
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)
Gézáné Töröcsik
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2014 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Zažili nezapomenutelné dny.
Zažili nezapomenutelné dny.
Velmi příjemným překvapením byl snadný přístup k mořskému pobřeží. S čistotou pláže také nebyl problém.
UbytovanieSkvělá byla organizace i ubytování. Zejména se mi líbila blízkost pláže. Rád bych vyzdvihl laskavé gesta domácích. Káva, koláč atd.
SlužbyMožná by bylo dobré mít televizi, případně rádio. V našem věku důchodce nechodí s hudebními přehrávači.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)
Zavolajte nám alebo spusťte live chat a my vám zabezpečíme dovolenku, na ktorú budete ešte dlho spomínať.
Sme k dispozícii Po-Pia 7:00-22:00, So-Ne 8:00-22:00.