Bungalov Sagitta Holiday
od 913 € za os.
Prejsť k obsahu | Prejsť k hlavnému menu
od 913 € za os.
od 1 124 € za os.
od 515 € za os.
od 958 € za os.
Graf ukazuje predpokladaný vývoj cien v nasledujúcich mesiacoch.
Jednotlivé stĺpce zobrazujú minimálnu cenu za osobu v danom mesiaci. Cena sa môže líšiť v zavislosti od dĺžky zájazdu.
Popisy, recenzie a fotografie uvedené v informáciách predstavujú subjektívne dojmy ich autorov a nie sú súčasťou oficiálneho popisu objektu zo strany organizátora zájazdu (cestovnej kancelárie). Skutočná podoba izieb a ich vybavenia sa môže od uvedených informácií líšiť, za čo spoločnosť Invia nenesie zodpovednosť. Oficiálny popis poskytnutý organizátorom zájazdu je dostupný na stránke vami vybraného zájazdu po zadaní termínu, o ktorý máte záujem.
Nehodnotené (na základě 3 hodnocení)
Elina Petrovics
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2016 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Měli jsme se velmi dobře, plavba lodí byla skvělá, pobřeží bylo nádherné, i když voda byla trochu studená, ale přesto bylo všechno velmi dobré, každý den svítilo slunce! :) V moři mě štípla medúza, šel jsem k lékaři, řekl, že nezemřu, předepsal mi krém a léky!
Měli jsme se velmi dobře, plavba lodí byla skvělá, pobřeží bylo nádherné, i když voda byla trochu studená, ale přesto bylo všechno velmi dobré, každý den svítilo slunce! :) V moři mě štípla medúza, šel jsem k lékaři, řekl, že nezemřu, předepsal mi krém a léky!
Pláž byla velmi blízko ubytování, byla dost přeplněná, takže jsme se snažili najít místo, které bylo méně přeplněné!
StravaStravu jsme si museli zajistit sami, místní jídla mě příliš nenadchla, hovězí vývar nebyl nejlepší, ale jejich hamburger a pizza byly velmi dobré!
UbytovanieUbytování bylo dobré, i když sprchování způsobovalo trochu problémů, protože nebyla teplá voda, ale problém byl vyřešen! Bylo fajn, že bylo wi-fi, takže jsme mohli surfovat po internetu!
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (1) (0)
Viktória Cserépy
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2019 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
X
X
Nábreží a pláž jsou pěkné a kultivované
UbytovanieVšechny postele vržou, skřípou, praskají, není zde vnitřní sušák na prádlo a venku se oblečení zrezavělo. Apartmán je na pěkném místě, ale v úzkých uličkách bylo docela obtížné se tam dostat. Naproti pokoji je kostel, kde každé ráno v šest hodin zvoní zvony, na to by se mělo upozornit.
SlužbyPytle na odpadky, toaletní papír a ručníky (2 velké, 2 malé pro 4 osoby) je málo, ale vyřešili jsme to
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)
Filtrovať recenzie
Viktória Cserépy
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2019 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
X
X
Nábreží a pláž jsou pěkné a kultivované
UbytovanieVšechny postele vržou, skřípou, praskají, není zde vnitřní sušák na prádlo a venku se oblečení zrezavělo. Apartmán je na pěkném místě, ale v úzkých uličkách bylo docela obtížné se tam dostat. Naproti pokoji je kostel, kde každé ráno v šest hodin zvoní zvony, na to by se mělo upozornit.
SlužbyPytle na odpadky, toaletní papír a ručníky (2 velké, 2 malé pro 4 osoby) je málo, ale vyřešili jsme to
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)
Elina Petrovics
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2016 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Měli jsme se velmi dobře, plavba lodí byla skvělá, pobřeží bylo nádherné, i když voda byla trochu studená, ale přesto bylo všechno velmi dobré, každý den svítilo slunce! :) V moři mě štípla medúza, šel jsem k lékaři, řekl, že nezemřu, předepsal mi krém a léky!
Měli jsme se velmi dobře, plavba lodí byla skvělá, pobřeží bylo nádherné, i když voda byla trochu studená, ale přesto bylo všechno velmi dobré, každý den svítilo slunce! :) V moři mě štípla medúza, šel jsem k lékaři, řekl, že nezemřu, předepsal mi krém a léky!
Pláž byla velmi blízko ubytování, byla dost přeplněná, takže jsme se snažili najít místo, které bylo méně přeplněné!
StravaStravu jsme si museli zajistit sami, místní jídla mě příliš nenadchla, hovězí vývar nebyl nejlepší, ale jejich hamburger a pizza byly velmi dobré!
UbytovanieUbytování bylo dobré, i když sprchování způsobovalo trochu problémů, protože nebyla teplá voda, ale problém byl vyřešen! Bylo fajn, že bylo wi-fi, takže jsme mohli surfovat po internetu!
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (1) (0)
Zavolajte nám alebo spusťte live chat a my vám zabezpečíme dovolenku, na ktorú budete ešte dlho spomínať.
Sme k dispozícii Po-Pia 7:00-22:00, So-Ne 8:00-22:00.