Jitka K.
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2017 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)
Prejsť k obsahu | Prejsť k hlavnému menu
od 597 € za os.
Graf ukazuje predpokladaný vývoj cien v nasledujúcich mesiacoch.
Jednotlivé stĺpce zobrazujú minimálnu cenu za osobu v danom mesiaci. Cena sa môže líšiť v zavislosti od dĺžky zájazdu.
Popisy, recenzie a fotografie uvedené v informáciách predstavujú subjektívne dojmy ich autorov a nie sú súčasťou oficiálneho popisu objektu zo strany organizátora zájazdu (cestovnej kancelárie). Skutočná podoba izieb a ich vybavenia sa môže od uvedených informácií líšiť, za čo spoločnosť Invia nenesie zodpovednosť. Oficiálny popis poskytnutý organizátorom zájazdu je dostupný na stránke vami vybraného zájazdu po zadaní termínu, o ktorý máte záujem.
Podpriemerné (na základe 40 hodnotení)
31. najlepšie hodnotený z 149 hotelov v Krk
Jitka K.
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2017 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)
Eva Pokorná
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2017 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Vše bylo v pohodě-akorát odjezd místo mezi 6-7 hodinou večerní, odjížděli jsme v půl jedenácté večer, což bylo hlavně pro děcka dlouhé čekání, všichni jsme to přežili, tak není co řešit. Já dávám přednost zájezdům leteckým, tohle byla vyjímka -naposledy jsem byla busem v Chorvatsku před 14ti lety. Byla tu dlouhá čekací doba na ubytování a pak při odjezdu to bylo od 10ti hodin také dlouhé do odjezdu, ale o tom jsem věděla,
Vše bylo v pohodě-akorát odjezd místo mezi 6-7 hodinou večerní, odjížděli jsme v půl jedenácté večer, což bylo hlavně pro děcka dlouhé čekání, všichni jsme to přežili, tak není co řešit. Já dávám přednost zájezdům leteckým, tohle byla vyjímka -naposledy jsem byla busem v Chorvatsku před 14ti lety. Byla tu dlouhá čekací doba na ubytování a pak při odjezdu to bylo od 10ti hodin také dlouhé do odjezdu, ale o tom jsem věděla,
Pláž uměle vytvořena- dobrá, moře čisté, tohle bylo dobré pro děcka. Věděla jsem, že tam nebudou slunečníky ani písek na pláži, ale celé dopoledne tam byl stín, to bylo výborné.
StravaNejsem náročný člověk, pro mne v pohodě, Jídla bylo dost, každý si mohl vzít co chtěl. Jídlo bylo dobré a chutné.Nejlepší byly obědy.
UbytovanieUbytování dobré, kousek od moře. V Chorvatsku je celkem problém lednička, ta chyběla, s tím jsem tam jela, že tam nebude-oproti Řecku trochu zaostali, jestli to někomu vadilo, ať tam nejezdí Každá zem má své.
SlužbyOK, nic jsem nepotřebovala.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)
Filtrovať recenzie
Lenka M.
Overená recenzia Dátum pobytu: September 2025
V Omišajli zastal čas. V prístave žiadne stánky s promo plagátmi na ponuku plavby loďou. K atraktivite určite neprispieva ani industriálny park. Pri západe slnka nemáte záujem sledovať fabriku. Rovnako mi tu chýba dlhšia promenáda na prechádzky popri pláži. Na pláži 2 reštaurácie a a 1 plážový koktejl bar. Smerom na prístav ešte jeden koktejlový bar a v prístave jedna reštaurácia Veľa budov je pozatváraných, opustených, schátralých a zanedbaných. Hovorovo povedané: "zdochol tam pes". Historické mestečko je pekné aj park Dubec.
V Omišajli zastal čas. V prístave žiadne stánky s promo plagátmi na ponuku plavby loďou. K atraktivite určite neprispieva ani industriálny park. Pri západe slnka nemáte záujem sledovať fabriku. Rovnako mi tu chýba dlhšia promenáda na prechádzky popri pláži. Na pláži 2 reštaurácie a a 1 plážový koktejl bar. Smerom na prístav ešte jeden koktejlový bar a v prístave jedna reštaurácia Veľa budov je pozatváraných, opustených, schátralých a zanedbaných. Hovorovo povedané: "zdochol tam pes". Historické mestečko je pekné aj park Dubec.
Pri plávaní pri vstupe do mora som videla špaky od cigariet. Niekde viac, niekde menej. Nie všade. Inak so vstupom do mora aj s čistotou prostredia som pola spokojná.
StravaVýdaj stravy realizovaný v malej miestnosti, vytvára sa rad, čakanie, nezvládnuta organizácia.
UbytovanieNamiesto sprchového kúta vaňa s modrým a červeným ventilom a s vodným kameňom.
Úzka posteľ pre 1,5 človeka a jeden matrac, nie 2 matrace.
Ubytovanie potrebuje kvalitnú rekonštrukciu.
Bez wifi, bez klimatizácie, len ventilátor.
V dnešnej dobe by to už malo byť považované ako samozrejmosť a štandard.
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)
Tomáš Z.
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2017 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)
Jitka K.
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2017 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)
Irena Š.
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2017 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
počasí krásné moře nádherné okolí jako v chorvatsku
počasí krásné moře nádherné okolí jako v chorvatsku
v chorvatsku se nedá vybrat špatný přístup jek pro děti tak pro dospělé no prostě chorvatsko
Stravadalo se vybrat jen málo ovoce skoro vůbec
Ubytovanievelmi chudobně vše hodně staré a opotřebované
Službyúklid slabý
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)
Kateřina P.
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2017 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Celkový dojem z naší dovolené byl super :-) i když městečko je do kopce, za ten výhled který tam odtamtud máte je neskutečný :-) depandace kousek od moře, jídlo bylo rozmanité akorát nám chybělo ovoce, jinak bylo všeho dost. Co se týče depandace, zastaralé vybavení hotelu ale nám to nevadilo, chodili jsme se tam jen vyspat, personál příjemný a vstřícný. Nikdy jsem si nemyslela, že na dovolené zažiju zemětřesení, a bylo to nepřijemné. Delegát Jozef byl super, usměvavý i on řekl že zažil poprvé zemětřesení :-) takže celkové shrnutí naší dovolené, naprosto klidná a super dovolená
Celkový dojem z naší dovolené byl super :-) i když městečko je do kopce, za ten výhled který tam odtamtud máte je neskutečný :-) depandace kousek od moře, jídlo bylo rozmanité akorát nám chybělo ovoce, jinak bylo všeho dost. Co se týče depandace, zastaralé vybavení hotelu ale nám to nevadilo, chodili jsme se tam jen vyspat, personál příjemný a vstřícný. Nikdy jsem si nemyslela, že na dovolené zažiju zemětřesení, a bylo to nepřijemné. Delegát Jozef byl super, usměvavý i on řekl že zažil poprvé zemětřesení :-) takže celkové shrnutí naší dovolené, naprosto klidná a super dovolená
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)
Zavolajte nám alebo spusťte live chat a my vám zabezpečíme dovolenku, na ktorú budete ešte dlho spomínať.
Sme k dispozícii Po-Pia 7:00-22:00, So-Ne 8:00-22:00.