Prejsť k obsahu | Prejsť k hlavnému menu
od 515 € za os.
od 958 € za os.
od 266 € za os.
Graf ukazuje predpokladaný vývoj cien v nasledujúcich mesiacoch.
Jednotlivé stĺpce zobrazujú minimálnu cenu za osobu v danom mesiaci. Cena sa môže líšiť v zavislosti od dĺžky zájazdu.
Popisy, recenzie a fotografie uvedené v informáciách predstavujú subjektívne dojmy ich autorov a nie sú súčasťou oficiálneho popisu objektu zo strany organizátora zájazdu (cestovnej kancelárie). Skutočná podoba izieb a ich vybavenia sa môže od uvedených informácií líšiť, za čo spoločnosť Invia nenesie zodpovednosť. Oficiálny popis poskytnutý organizátorom zájazdu je dostupný na stránke vami vybraného zájazdu po zadaní termínu, o ktorý máte záujem.
Nehodnotené (na základe 7 hodnotení)
Stanislav B.
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2014 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)
Michal Š.
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2015 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)
Filtrovať recenzie
Michal Š.
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2015 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)
František Pivoda
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2015 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Celkové shrnutí, na to kolik jsme zaplatili to neodpovídalo! Cestovní kancelář by se měla zamyslet nad tím co nabízí!! Karavany v katalogu moc pěkně nafocené , ale realita úplně jiná!!
Jinak kemp v kterým jsme byli byl pěkný a sociální zařízení bylo taky na slušné úrovni.
Celkové shrnutí, na to kolik jsme zaplatili to neodpovídalo! Cestovní kancelář by se měla zamyslet nad tím co nabízí!! Karavany v katalogu moc pěkně nafocené , ale realita úplně jiná!!
Jinak kemp v kterým jsme byli byl pěkný a sociální zařízení bylo taky na slušné úrovni.
Dostupnost a přístup byla vpohodě jen ta pláž byla hlava na hlavě
StravaStravu jsme měli vlastní jinak se tam dalo v okolí nakoupit a zajít si na jídlo
UbytovanieKaravany na fotce vypadaly luxusně, ale realita hrůza!! Zdevastovaný, žaluzie roztrhaný nedaly se používat , okna se nedaly otevřít, spaní obyč molitan kdy jsme z dovolené dojeli jako bysme spali pod širákem. Do předsíně při dešti zatíkalo takže věci , které jsme měli v předsíni jsme měli mokré , střecha tam byla lepená nějakou páskou, zip roztžený atd. Jinak posezení před karavanem tak stůl prasklej, židla taktéž. Jediný co tam fungovalo tak byla klimatizace. Mám vše nafoceno
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (1) (0)
Pavel J.
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2015 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Přeplněná pláž, krásná kolonáda, velmi zajímavé okolí Bašky, nutno odjet někam bokem na malé plážičky - nutný vlastní člun.
Přeplněná pláž, krásná kolonáda, velmi zajímavé okolí Bašky, nutno odjet někam bokem na malé plážičky - nutný vlastní člun.
Pláž přeplněná, viz výše. V moři k vidění téměř nic, takže na šnorchlování nejde o ideální oblast.
StravaStrava vlastní, takže bez problémů
UbytovanieKaravan - jediný klad funkční klimatizace. Předstan - neukotvený, pouze zatížený po obvodu kameny, slibovaný slunečník sice byl, ale nefunkční, vařič starý a velmi pomalu vařící, rychlovarná konvice po našem vyčištění aspoň trochu vařila, nádobí co se kde sehnalo v kvalitě mizerné.... Představy rozhodně jiné...
S CK Invia jsem velice spokojen s přístupem, jen bych navrhoval občas na místě prověřit, co prodává, hlavně karavany v Bašce.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)
Stanislav B.
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2014 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)
Hana S.
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2014 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Prostředí a čistota areálu ve kterém jsme bydleli, byla na jedničku.
Prostředí, spousta malých obchůdků, restaurací.
Ideální dovolená pro rodiny s dětmi.
Co se týče paní delegátky Ivony, byla velice příjemná, ochotná-takže super, vše nám vysvětlila a maximálně se věnovala.
Prostředí a čistota areálu ve kterém jsme bydleli, byla na jedničku.
Prostředí, spousta malých obchůdků, restaurací.
Ideální dovolená pro rodiny s dětmi.
Co se týče paní delegátky Ivony, byla velice příjemná, ochotná-takže super, vše nám vysvětlila a maximálně se věnovala.
Krásná, čistá, dobrý přístup pro děti, přesto doporučuji boty do vody.
Výhodou tobogány a nedaleký vnitřní a venkovní bazén, který jsme taky využili..
- ...bych dala ubytování, které bylo v karavanu se stanem, kde rolety byly tak na jedno použití.
jin typ karavanů starší typ.
Vybavení dostačující.
+čistota areálu, sprch a toalet na výbornou.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (10) (0)
Zavolajte nám alebo spusťte live chat a my vám zabezpečíme dovolenku, na ktorú budete ešte dlho spomínať.
Sme k dispozícii Po-Pia 7:00-22:00, So-Ne 8:00-22:00.