Vojtěch Procházka
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2020 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Jako pobyt pro rodinu se dvema detmi jsme si to vsichni uzili a byli spokojeni. Planujeme se nekdy znovu vratit. Nadherne je i samotne mestecko s historickym centrem a take uzasne prirodni okoli - pohori, vyhlidky atd.
Jako pobyt pro rodinu se dvema detmi jsme si to vsichni uzili a byli spokojeni. Planujeme se nekdy znovu vratit. Nadherne je i samotne mestecko s historickym centrem a take uzasne prirodni okoli - pohori, vyhlidky atd.
Dlouha a snadno pristupna, vhodna pro deti, more velmi ciste.
StravaVlastni
UbytovanieVelmi ciste a prostorne ubytovani, moderne zarizene, perfektni vyhled, dva balkony.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)







