Hotel Apartmán Omič

Hodnotenie: 3/5

Chorvátsko, Krk, Njivice

Zákazníci zatiaľ nehodnotili tento hotel Hotel nie je hodnotený

Zobraziť všetky recenzie

Viac o ubytovaní

Pre tento hotel nie sú k dispozícii žiadne ponuky

Vybrať iný hotel

Podobné hotely v tejto lokalite

Ste flexibilný? Vyberte si lacnejší mesiac a ušetrite!

Graf ukazuje predpokladaný vývoj cien v nasledujúcich mesiacoch.

Jednotlivé stĺpce zobrazujú minimálnu cenu za osobu v danom mesiaci. Cena sa môže líšiť v zavislosti od dĺžky zájazdu.

Vyberte si termín

Popis ubytovanie

Popisy, recenzie a fotografie uvedené v informáciách predstavujú subjektívne dojmy ich autorov a nie sú súčasťou oficiálneho popisu objektu zo strany organizátora zájazdu (cestovnej kancelárie). Skutočná podoba izieb a ich vybavenia sa môže od uvedených informácií líšiť, za čo spoločnosť Invia nenesie zodpovednosť. Oficiálny popis poskytnutý organizátorom zájazdu je dostupný na stránke vami vybraného zájazdu po zadaní termínu, o ktorý máte záujem.

Popis ubytovanie

Informácie o hoteli

  • Vzdialenosť od pláže Pláž 300 m
  • Vzdialenosť od centra mesta Centrum 1000 m
  • Chladnička Chladnička áno
  • Surfovanie Surfovanie áno
  • Cesta okolo hotela Cesta okolo hotela áno
  • Kľudná lokalita Kľudná lokalita áno

Recenzia hotela

Nehodnotené (na základě 3 hodnocení)

Informácie o overovaní recenzí

Karin Prochásková

Hodnotenie 5,0 / 5

Overená recenzia Dátum pobytu: Jún 2011 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi 

Cena 5,0 / 5

Pláž

CK uvádí vzdálenost 300 m,podle mě je to víc,což by nevadilo,ale nikde jsme dopředu nezjistili,že z pláže je to stále do prušího kopce nebo do schodů,což pro slabší jedince v horkém dni asi není nejlepší,nakonec jsme na místní pláži byli jen jednou a jezdili jsme se koupat jinam.Vřele bych doporučovala pláž v Bašce,je sice 36 km daleko,ale zážitek je nepopsatelný,daleko nejkrásnější pláž na celém ostrově

Strava

Vařili jsme si sami,takže nemám co napsat,snad jen,že nám majitel přinesl dezert a ten byl moc dobrý.

Ubytovanie

ubytování naprosto odpovídá popisu,žádný luxus,ale s tím jsme ani nepočítali,vybavení apartmánu dostačující,na místě byli i věci,které CK neuváděla/Jar,houbičky na nádobí,utěrky,dokonce i mýdlo v koupelně/.Majitel je příjemný chlapík,sice si s ním moc nepopovídáte,ale neustále se usmíval.Na terase je dostatek stínu,takže i v parných dnech je tam příjemně,snad jediné,co je horší,je zápach z odpadů na toaletě,ale ten je vyřešen Air Wickem/jenom nesmí být člověk alegrický na silnější vůně/.V apartmánu byla trochu zoologická zahrada,pavouci,brouci,velcí mravenci a strašníci ve větším množství,ale s tím se musí počítat a dá se na to zvyknout.

Služby

nemohu posoudit

Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate

Bola táto recenzia užitočná? (4) (0)

Luděk S.

Hodnotenie 4,5 / 5

Overená recenzia Dátum pobytu: September 2013 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi 

Strava 5,0 / 5

Ubytovanie 4,0 / 5

Okolie 4,0 / 5

Služby 4,0 / 5

Cena 4,0 / 5

Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)

Filtrovať recenzie

Luděk S.

Hodnotenie 4,5 / 5

Overená recenzia Dátum pobytu: September 2013 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi 

Strava 5,0 / 5

Ubytovanie 4,0 / 5

Okolie 4,0 / 5

Služby 4,0 / 5

Cena 4,0 / 5

Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)

Karin Prochásková

Hodnotenie 5,0 / 5

Overená recenzia Dátum pobytu: Jún 2011 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi 

Cena 5,0 / 5

Pláž

CK uvádí vzdálenost 300 m,podle mě je to víc,což by nevadilo,ale nikde jsme dopředu nezjistili,že z pláže je to stále do prušího kopce nebo do schodů,což pro slabší jedince v horkém dni asi není nejlepší,nakonec jsme na místní pláži byli jen jednou a jezdili jsme se koupat jinam.Vřele bych doporučovala pláž v Bašce,je sice 36 km daleko,ale zážitek je nepopsatelný,daleko nejkrásnější pláž na celém ostrově

Strava

Vařili jsme si sami,takže nemám co napsat,snad jen,že nám majitel přinesl dezert a ten byl moc dobrý.

Ubytovanie

ubytování naprosto odpovídá popisu,žádný luxus,ale s tím jsme ani nepočítali,vybavení apartmánu dostačující,na místě byli i věci,které CK neuváděla/Jar,houbičky na nádobí,utěrky,dokonce i mýdlo v koupelně/.Majitel je příjemný chlapík,sice si s ním moc nepopovídáte,ale neustále se usmíval.Na terase je dostatek stínu,takže i v parných dnech je tam příjemně,snad jediné,co je horší,je zápach z odpadů na toaletě,ale ten je vyřešen Air Wickem/jenom nesmí být člověk alegrický na silnější vůně/.V apartmánu byla trochu zoologická zahrada,pavouci,brouci,velcí mravenci a strašníci ve větším množství,ale s tím se musí počítat a dá se na to zvyknout.

Služby

nemohu posoudit

Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate

Bola táto recenzia užitočná? (4) (0)

Nenašli ste zájazd, ktorý by spĺňal všetky vaše priania?

Zavolajte nám alebo spusťte live chat a my vám zabezpečíme dovolenku, na ktorú budete ešte dlho spomínať.

Sme k dispozícii Po-Pia 7:00-22:00, So-Ne 8:00-22:00.

+421 2 3221 0451